Temat: Kupię heder do trawy z sieczkarni Fortschritt

Szukam hederów z sieczkarni Fortschrittki te do trawy z podbieraczem i ślimakiem. Stan obojętny byle kompletne.

2 Ostatnio edytowany przez Massey (2021-01-06 02:08:22)

Odp: Kupię heder do trawy z sieczkarni Fortschritt

Masz jakiś kontakt do Fenola ? rok temu pisałem do niego na af o sieczkarke odpisał mi , że fortschrittke puszcza pomału na części bo kupił mengelkę. Może ma jeszcze ten heder.

3

Odp: Kupię heder do trawy z sieczkarni Fortschritt

Telefonu nie mam, a i nie wiem czy zaglada tutaj.

4 Ostatnio edytowany przez Massey (2021-01-06 02:42:38)

Odp: Kupię heder do trawy z sieczkarni Fortschritt

1Tutaj właśnie chyba nie zagląda bo dawno się nie udzielał. Może ktoś ma nr. Bo na af też rok już się nie logował , właśnie sprawdzałem.

5

Odp: Kupię heder do trawy z sieczkarni Fortschritt

Jeszcze jakby Ktoś miał możliwość zmierzenia wysokości posbieracza to byłbym wdzięczny. U mnie to niestety nie ma wcale tych klamotów.

6

Odp: Kupię heder do trawy z sieczkarni Fortschritt

Wysokości od ziemi do samego podbieracza czyli palców czy wysokość od ziemi do najwyższej części tej przystawki ?

7

Odp: Kupię heder do trawy z sieczkarni Fortschritt

Chodzi mi tylko o wysokość palców co podbiera towar na siebie. e polskie przystawki do bizona to dużo niższe i tak mnie ciekawi ile w fortschrittkach. Ewentualnie jeszcze szerokość tej przystawki.

8

Odp: Kupię heder do trawy z sieczkarni Fortschritt

Wiem gdzie stoi podbierak pokosow do 281 ale ten szeroki bodaj 4m facet raczej moze go sprzedac bo ja od noego wziolem heder dziobowy do qq tylko ze centrum okolice plocka

Śruby kręcą się w tą samą stronę czy to ursus, zetor, czy forsz

9

Odp: Kupię heder do trawy z sieczkarni Fortschritt

Masz jakiś kontakt do niego?

10

Odp: Kupię heder do trawy z sieczkarni Fortschritt

Tak przekrece do niego wybadam co i jak, dam Ci znac

Śruby kręcą się w tą samą stronę czy to ursus, zetor, czy forsz

11

Odp: Kupię heder do trawy z sieczkarni Fortschritt

Ok dzięki.