1

Temat: Nawigacja GPS

Witam mam pytanie urzywa ktoś z was podstawowej nawigacji  do jazdy równoległej .  Myślę o czymś takim z racji pomocy przy rozsiewaczu , siewniku itp   Myślę o nawigacji MATRIX   ma ktoś to coś ?>?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2

Odp: Nawigacja GPS

Używam niedrogiej anteny z mitcom'u i jestem zadowolony. Do siania nawozu bez ścieżek czy rsm pod qq. Dziś rozlewałem rsm dokładność około 0,4 m.

3

Odp: Nawigacja GPS

Szwagier kumpla co sieje mu kukurydzę ma standardową nawigację z prowadzeniem w jelonku. Dokładność jak dobrze kojarzę to 15 cm. Przy siewie daje radę. Sygnał darmowy. Przy 942 jest już z płatnym sygnałem ale dokładność 2-3 cm

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4

Odp: Nawigacja GPS

jeśli tylko nawozy rozsiewać czy oprysk to najtaniej tablet z zainstalowanym nawigatorem polowym albo agribus navi... do tego antenę zewnętrzną na dach ciągnika np garmin glo2 i wystarczy. Dokładność do 0.5m... Sam mam myśl zrobić takie cudo ale kiedy to nie wiem big_smile ale jak coś fachowego to koszt 6k na dzień dobry, wtedy masz 15cm pewne

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

5

Odp: Nawigacja GPS

jakos nie ogarniam tej aplikacji "nawigator polowy"

Rolnik z powołania:-)

6

Odp: Nawigacja GPS

mw_marcin napisał/a:

Używam niedrogiej anteny z mitcom'u i jestem zadowolony. Do siania nawozu bez ścieżek czy rsm pod qq. Dziś rozlewałem rsm dokładność około 0,4 m.

Marcin możesz wstawić jakiś link do tego co masz za sprzęt?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

7

Odp: Nawigacja GPS

antena zdaje się taka https://mitcom-electronic.shoplo.com/ka … acja-kopia
A do tego tablet czy telefon z agribus navi i fajnie to działa