Temat: Felga

Witam
Kupię archaiczną  juz felgę 15 cali skręcaną z dużym otworem centrującym 220mm , felga jak do przyczepy d-35 tylko z większym otworem. Ja potrzebuję do cyklopa.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2

Odp: Felga

Piotrze , na piasty do cyklopa powinny pasować tylne koła od bizona

3

Odp: Felga

Albo stare rozrzutniki też miały takie felgi.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

4

Odp: Felga

Cyklopy miały dwa rodzaje piast?
Ja mam zamontowane małe czyli takie jak w przyczepie d47 rozrzutnikach jednoosiowych prasie kostkującej (choć w tych starych były wersje na 5 szpilek)  I połowie innego polskiego sprzetu. I zachodniego w sumie też bo szukając kół do przyczep u handlarzy na tą piastę z otworem chyba 165 a między szpilkami 210 można sporo znaleźć kół w rozmiarach 13-15 cali szerokości na feldze R15-17. Dużych  piastę w cyklopie nie widziałem one występowały w bizonie i rozrzutnikach dwuosiowych.

5

Odp: Felga

W moim są duże tyleże mój to jeszcze z tych starszych typów z lat 70-tych

6

Odp: Felga

Też mam na dużym rozstawie w rozrzutniku jednoosiowym i w przyczepie platformie do balotów na podwoziu barakowozu

E 516 na części
Telefon 695 076 269

7

Odp: Felga

mam takie felgi skręcane starego typu tylko nie znam tych wymiarów musiałbym sprawdzić

Nie ma to jak FORTSCHRITT

8

Odp: Felga

W rozrzutniku jednoosiowym, bizon i cyklopie takie były , przerabiałem temat 😀

mdw

9

Odp: Felga

A  tak swoją drogą to czyżby Piotr wracał do gospodarzenia skoro felgi do cyklopa szuka🤔😜

10

Odp: Felga

W starym rcv na taśmę też takie były, zostały mi na bliźniaki do bizona w razie hecy. Dałem do przeróbki felgi od ZT303 chcę założyć szersze opony na przód w MTZ-cie. Za parę dni powinny być gotowe. Przerabia chłopak dorabiając flansze, więc taka opcja też istnieje.

11

Odp: Felga

Piotrfire napisał/a:

Witam
Kupię archaiczną  juz felgę 15 cali skręcaną z dużym otworem centrującym 220mm , felga jak do przyczepy d-35 tylko z większym otworem. Ja potrzebuję do cyklopa.

Mam tylko trochę pokrzywiona jest, jak Ci to nie przeszkadza to ją odkopię.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

12

Odp: Felga

Dzięki za zainteresowanie ale znalazłem już u sąsiada. W odpowiedzi do kolegi Massey nie, nie wracam do gospodarzenia , cyklop będzie robił za prosty podnośnik do łodzi.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty