Temat: Nowe forum

Witam
Forum już jest na nowym płatnym serwerze w tym roku zapłaciłem 40 zł , pokrywam to z własnej kieszeni w następnym roku na pewno będzie drożej i trzeba będzie robić zrzutę. Ale na razie wszystko działa , wszystkie uwagi przekazujcie na PW.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2

Odp: Nowe forum

No i stało się okres promocyjny minął. Trzeba wydać 300zł. Składka czy likwidujemy?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

3

Odp: Nowe forum

Ja się dorzucam

4

Odp: Nowe forum

Ja także. Może jakiś numer konta Szeryf wstawi albo dane do przekazu.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

5

Odp: Nowe forum

dawaj konto

mdw

6

Odp: Nowe forum

89 2490 0005 0000 4000 2828 0438 Alior Bank

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

7

Odp: Nowe forum

Też deklaruję się żeby określić składkę.

8

Odp: Nowe forum

Po ile zrzuta też się dołożę?

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

9

Odp: Nowe forum

Poszło 30 PLN

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

10

Odp: Nowe forum

Określamy składkę jakąś konkretną smile

Siły na zamiary zmierz....

11

Odp: Nowe forum

Ode mnie też 3 dychy poszły

12

Odp: Nowe forum

To i ja przelewam 30 zł.

13

Odp: Nowe forum

Ja zrobię przelew jak się uporam z przeglądarką bo nie mogę się zalogować do banku ...
Z racji długiego stażu na forum deklaruje 50zl

14

Odp: Nowe forum

Przelew poszedł i odemnie 30zl

15

Odp: Nowe forum

Mi żona zasponsorowała składkę 30 zł. No cóż nie mam konta internetowego, czyszczę konto żony wink

16

Odp: Nowe forum

Wpłaciłem
Jak mógłbym stracić takich kumpli

17

Odp: Nowe forum

To forum uczyło i nadal uczy mnie naprawiać mój kombajn więc i ja dorzucam 30zł

18

Odp: Nowe forum

Wpłaciłem 30 zł

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

19

Odp: Nowe forum

Ok już mam,  dzięki wszystkim za wpłatę

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

20

Odp: Nowe forum

Ode mnie też poszło