121

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

U mnie stary wójt nowa radna, ale z jego listy więc nic się nie zmieni.

Rolnik z powołania:-)

122

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

yes  yes yes k,,,,a żyjecie cieszę się bardzo

123

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Żyjemy pracujemy, a ostatnio dzień bez awarii to dzień stracony

Rolnik z powołania:-)

124

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Klątwa parczewska może big_smile

125

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Trudno powiedzieć. Dziś dla przykładu podczas oprysków pękła obudowa rozpylacza, na szczęście miałem nową. Szybka akcja i jazda. Później padło ładowanie. Wiadomo trzeba sprawdzić kabelki pasek, dlatego zgasiłem ciągnik. Dotknołem klemy to odpadła... Ciągnika nie zapali. Wycieczka na piechotę do domu po nową kleme, wymiana i na szczęście ciągnik zagadał, ale ładowania dalej brak. Oszczędzając na oświetleniu dokończyłem opryski.
Ot dzień jak co dzień...

Rolnik z powołania:-)

126

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Nie spotykasz się czasem z jakąś nawiedzoną yikes

127

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Spotykam się ale czy jest nawiedzona to nie wiem

Rolnik z powołania:-)

128

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Może nie. Jednak pewien chłopak co w telewizji szukał żony, trafił na taką wink

129

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Krzysiek napisał/a:

No cóż Heniu gwarancja niezmienność....
Heniu w Boboszewo jakąś inwestycje rozpoczął. Były krzaki i gruzy  teraz buldożery i koparki...

myślałem że heniu jest bardziej rozgarniety ale pół roku przed kampanią naglosnił inwestycje polegającą na budowie kolejnej spalarni, tym razem nie mączki A odpadów niebezpiecznych i medycznych. na własne życzenie przegrał. boboszewo pod kogo podlega? pod stawnice? pewnie kurniki będą

E 516 na części
Telefon 695 076 269

130

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Stawnica. Już rok temu słyszałem że mają budować. Puki co wyrównali teren

131 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2024-08-04 22:17:18)

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Jak tam się Wam żyje w uśmiechniętej Polsce ?
Nie było mnie jakiś czas.
Dostałem wpierd.l pod sejmem w marcu. Kurwy w mundurach z orzełkiem chcieli mnie spacyfikować. Dostałem gazem po oczach, ryj czerwony. Granat z gazem wybuchł mi pod nogami. Dobrze, że ryj miałem wykręcony do tyłu. Od tego się nie umiera. Ciekawe czy ojcu się przyznał, że chłopów na proteście pałą napierdalał jak wrócił na wekend do rodzinnego domu, po słoiki z dobrym zdrowym żarciem. Nie mam szacunku dla ludzi pracujących w tej instytucji. Kierwińs.i już do Brukseli pier**l, resztę dopilnuję, żeby trafiła do więzienia.ł
Pół kwietnia do początku maja - sanatorium. Po, siewy, sadzenia, teraz sezon ogórkowy.

132

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Sławku paliwo po 5,19 ....
Czekam na nowy rachunek za prąd bo w lipcu potaniał i wprowadzili nowe lepsze zasady rozliczania fotovoltaiki.
Żyć nie umierać.....

133 Ostatnio edytowany przez Massey (2024-08-05 12:40:02)

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Więcej zapierdzielam a na koncie mniej... Jak to mówią zawsze można iść na etat i piepszyć karmienie i dojenie tylko, że tam też nie jest kolorowo. Największy zakład w regionie się chwieje, ludzie kurwią, że z pensjami też sobie lecą w chooja, branża transportowa też narzeka, więcej tirów stoi na bazie niż w trasie, konkurencja od "braci" ze wschodu. Ale ludzie zadowoleni bo tfusk wrócił, to nic, że zimą nawet kitu z okien nie będą mieli z czego ogryzać bo plastikowe.

134

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

W Polsce uśmiechniętej jest fajnie .podoba mi się ta otwartość czekam na legalne zioło i całym gospodarstwem wchodzę w ekologię...glifosat moim przyjacielem jest rowno jadę.5 lat odpoczynku tak jak UE na mnie to wymogła.a potem emerytura ta z KRUS  I Floryda....no taki plan.jeszcze zioła nie pale a spokojny już jestem...pozdrawiam serdecznie

Leszek   dla kolegów'

135

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Bóg się śmieje z naszych planów.

136

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Co mam pisać....wkur.....na max .to sobie żartuje..ale w ekologię uciekamy bo starczy tego tyrania na wszystkich....pozdrawiam

Leszek   dla kolegów'

137

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Ile jest teraz dopłaty za ekologię?

138

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Wy z tą ekologią na poważnie?
Ja wczoraj wysłałem zgłoszenie do jednostki certyfikującej
Do ekologii jest 1600zł
Można połączyć a ekoschematem międzyplony i zrównoważona struktura upraw.
A i dopłata do strączkowych też dochodzi

Rolnik z powołania:-)

139

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Jest dobrze. Macie poczucie humoru. Tak trzymać !
Chyba już o tym wspominałem, Carska Rosja, osiemnasty wiek, Car wysyła szpiegów w swój lud. Ciekaw jest jakie są nastroje ? Za jakiś czas wracają - oj Carze - ludzie klną, płaczą. Dobrze, dokręcić śrubę, powiedzmy podatek od dymu z komina. Szpiedzy z terenu wracają - oj Carze - płaczą, klną i Tobie Panie złorzeczą ! Dobra, dokręcić śrubę, powiedzmy podatek od wąsów i tzw "bykowe". To są fakty. Szpiedzy w teren, wracają, Panie jest dobrze, ludzie się śmieją. STOP ! Trzeba poluzować. Bo śmiech jest oznaką skrajnej desperacji. Śmiejącego się człowieka nie przestraszysz, do niczego nie przekonasz, bo Ciebie, Twoje racje i argumenty w dupie ma.
Śmiejmy się ! Może banda rudego też zna tą opowieść ? Patrząc po ryjach - nie wydaje mi się żeby znali.
To są samozwańczy astronomowie. Znają się na gwiazdach, ale tylko na ośmiu.

140

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

To chyba nie zda egzaminu. Gdyby znali ta historię to nie ryzykowali by wprowadzania pojęcia uśmiechnięta Polska.