61

Odp: Spuszczanie wody

I jak wasze posty mają się do tematu wątku?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

62

Odp: Spuszczanie wody

Adminie, wątek jest o laniu wody, wiec leje kto może. Poza tym śmigus-dyngus się zbliża to i trenować trzeba lanie wody big_smile

63

Odp: Spuszczanie wody

szanowny piotrze władza psuje a twoja to jak absolutyzm oświecony pozwól nam pisać wedle woli naszej powiem więcej liberum veto

64

Odp: Spuszczanie wody

To forum aby ułatwić życie jest jak encyklopedia temat-opis na pogaduchy macie hyde park. I będę tego przestrzegał dlaczego? Dlatego aby w późniejszym czasie uniknąć komentarzy typu "burdel jak na AF"
skończyłem i nie rozpisujcie się na temat bo i tak posty znikną.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

65

Odp: Spuszczanie wody

panowie ja mam pytanie w druga stone smile ile powinno byc plynu chlodzacegow 323 w tym zbiorniczku do pełna czy nie? bo nie wiem ile mam nalac?

66

Odp: Spuszczanie wody

Bombay zadałeś dobre pytanie, nawet bardzo dobre. Nalej tak 3/4 i pilnuj tego stanu bo inaczej zgłupiejesz obserwując zegary na desce rozdzielczej.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

67

Odp: Spuszczanie wody

ja w tym zbiorniczku , na 1/3 wysokości mam kranik i zawsze nalewałem do tego kranika....

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

68

Odp: Spuszczanie wody

od czego można dopasować kranik (ten w bloku) bo się zgubił sad tzn troszkę mu pomogłem w zgubieniu się.

gg 5118068

69

Odp: Spuszczanie wody

zabij kołkiem big_smile

70

Odp: Spuszczanie wody

A co on wampir?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

71

Odp: Spuszczanie wody

Masz rację Ojanusz, tu zabij kołkiem tam uwiąż sznurkiem albo połącz drutem i każdy normalny człowiek ma nas za nieuków albo "szmaciarzy" którzy nieudolnie naprawiają swoje maszyny. Zorak napisz albo zadzwoń do PiotraK na pewno ma kraniki i jeden sprzeda ale nie wbijaj kołka w jego miejsce ani nie upychaj szmatką.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

72

Odp: Spuszczanie wody

potrzebuje na już a przesyłka to kilka dni. Wyskoczę z pracy na miasto i pojeżdżę po sklepach bo są 3 z częściami do IFY - Kraniki chyba się nie różnią i powinny pasić .Na składnicach z częściami do maszyn nie mogłem od niczego spasować.

gg 5118068

73

Odp: Spuszczanie wody

W Złotce kupisz bez problemu. Kupowałem na Grunwadzkiej.

74

Odp: Spuszczanie wody

A czym zastąpić kran od paliwa

75 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2011-10-25 16:41:42)

Odp: Spuszczanie wody

Dobre pytanie . smile Mam ten sam problem  ale to już nie w tym dziale hmm

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

76

Odp: Spuszczanie wody

jeżeli chcesz to ja mam kranik prawie nowy 1 rok ma. mialem go przy 303 ale ciagnik rozebrany w drobny mak jak chcesz to moge ci sprzedac ten kranik.
tylko nie wiem jaka cena kranikow napisz jak jestes zainteresowany

77

Odp: Spuszczanie wody

Ja montowałem kranik paliwowy od c 360 pasował bez problemu

78

Odp: Spuszczanie wody

kończymy dyskusję o kraniku paliwowym :gun:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

79

Odp: Spuszczanie wody

panowie powracając do tematu związanego z chłodzeniem ja dolałem koncentratu do chłodnicy i ciągnik john deere 6400 nie wytrzymał a dokładnie coś mi kapie podczas pracy silnika z okolic pompy wody ko płyn .
nie wiecie morze jak to uszczelnić tyle słyszałem o tych dodatkach i tak sie własnie zastanawiam

80

Odp: Spuszczanie wody

proszek do uszczelniania układu chłodzenia. 3.50zł za opakowanie i jeden układ uszczelniony. u mnie ciągniki chłodzone są wodą i na wiosnę jak zalewam na dobre układ dosypuje proszku i po problemach...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....