1

Temat: Zwolnica e514

Witam panowie, rozsypało się łożysko stożkowe w zwolnicy to drugie baryłkowate (tak sie chyba nazywa ) wygląda na całe, powiecie mi panowie jak się kasuje luz na tym łożysku stożkowym. Wydaje mi się że ktoś tam już grzebał bo dwie śruby były przyłapane spawem do takiego metalowego krążka i nie wiem czy nie brakuje tam jakiś elementów. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam Emil.

2

Odp: Zwolnica e514

https://agrargeschichte.museum-digital. … urcenr=509
Tablica 141 popatrz i precyzuj

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3

Odp: Zwolnica e514

Dzięki kolego. A powiedz mi jeszcze czy łożysko nr 18 na schemacie to jest normalne stożkowy czy jakieś inne, bo wpisując po numerach wyskakują jakieś walcowe.

4

Odp: Zwolnica e514

Katalog mówi, że były dwa rodzaje zwolnic(Szwecja, Holandia, Niemcy kontra reszta świata) i różne w nich łożyska. Walcowe lub baryłkowe, jakie masz u siebie to nie wiem.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia