Temat: Tabliczka znamionowa

Dzisiaj czyszcząc dokładnie forszaja doszedłem do tabliczki znamionowej, znajdującej się na ramie mniej więcej pod alternatorem. Po dokładnym wyczyszczeniu okazało się że mój 323A to w rzeczywistości 320A :crez:

I bądź tu mądry!!!! czy to niemiec coś namieszał przy produkcji czy polak coś domontował (przedni napęd????).....

2

Odp: Tabliczka znamionowa

czy polak coś domontował

A może niemiec?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

3

Odp: Tabliczka znamionowa

albo tabliczka jest z innego ciągnika

4

Odp: Tabliczka znamionowa

zobacz ile ma biegow bo moze to 303 ? big_smile

5

Odp: Tabliczka znamionowa

MAXI  a czemu predzej tej tabliczki nie widziales??:P  przeciesz ona jest w takim zucajacym sie miejscu:D  zamalowana była czy jaki czort

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6

Odp: Tabliczka znamionowa

jest wyjscie facet na allegro produkuje tabliczki zamow odpowiednia i po sprawie

7 Ostatnio edytowany przez maxi900 (2008-02-10 02:04:33)

Odp: Tabliczka znamionowa

Tabliczka była cała w oleju i błocie.. zresztą jak większość ciągnika. Narazie nie planuje w związku z tą tabliczką nic robić... dowód już nowy wydali na którym jest 323A a podczas przeglądów to kto tam będzie na to patrzył tongue

8

Odp: Tabliczka znamionowa

koledzy czy numer vin jest tylko na tej tabliczce czy gdzies jeszcze wybity

Fortschritt zt 423 a razy 2

9

Odp: Tabliczka znamionowa

Maxi mój kumpel ma tak samo. Nawet w dowodzie ma wbite ZT 320 a ma dołożony przód, bo w niektórych brakowało tylko przystawki i przedniego mostu. Wtedy zamiast przystawki Niemcy montowali taki kapelusz na wystający ze skrzyni wałek (z tego co pamiętam Wojtas take coś miał). Handlarze sprowadzali chętnie takie traktory, zakładali przód z zezłomowanego Zt 303 i 100% drożej sprzedawali.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

10

Odp: Tabliczka znamionowa

witam jeszcze raz moze mi ktos odpowiedziec czy numer znajduje sie tylko na tabliczce czy gdzies jeszcze jest wybity

Fortschritt zt 423 a razy 2

11

Odp: Tabliczka znamionowa

Ja mam wybity numer na ramie po prawej stronie w okolicy filtra oleju.( patrząc od góry)

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

12

Odp: Tabliczka znamionowa

U mnie tak samo numer jest na górnej części ramy, mniej więcej między rozrusznikiem a filtrem oleju

13

Odp: Tabliczka znamionowa

A ją numer mam nabity koło pompy wtryskowej  tak mi się wybił i tak ma być  nikt nie wnikał

14

Odp: Tabliczka znamionowa

kolo pompy wtryskowej to jest chyba numer silnika

Fortschritt zt 423 a razy 2

15

Odp: Tabliczka znamionowa

mam zt 303 szukam w nim nr ramy lub tabliczki znamionowej,gdzie on może być??
sprawdzałem z prawej strony na ramie koło filtra oleju ale nic tam niema

16

Odp: Tabliczka znamionowa

Numer powinien być na ramie patrząc z góry.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

17

Odp: Tabliczka znamionowa

z lewej koło pompy paliwowej

18

Odp: Tabliczka znamionowa

wziąłem szlifierke ze szczotka drucianą,wyczysciłem górną część ramy z lewej strony od pompy i z prawej boczną cześć pod pompa wspomagania ale nigdzie niema tego numeru,tabliczki też niemam,mam problem bo musze zrobić przegląd,a niema nr.

Odp: Tabliczka znamionowa

Tabliczka powinna być na ramie pod prawym grillem,a pod filtrem oleju i pompą wtryskową powinny być wybite numery.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

20

Odp: Tabliczka znamionowa

to że nie znalazłeś na ramie to chyba nie masz z tym problemu (przecież oficjalnie na forum nikt Ci nie powie, że masz sobie nabić sam... smile ) numeratory były nawet swego czasu na allegro..., a nr znasz, bo przecież masz go w DR... big_smile