Odp: sprzęgło w 303

Witam, dziś podczas prasowania siana coś mi się porobiło ze sprzęgłem, silnik pracuje a sprzęgło wogule się nie obraca, prawie całe pole zrobiłem a tu nagle silnik zaczoł folgować a potem stanoł cały ciągnik a silnik wrucił na obroty, co mogło się stać i czy do naprawy trzeba rozpołoawiać ciągnik czy od dołu się dostanie do wszystkiego?

82

Odp: sprzęgło w 303

chyba guma łącząca silnik z skrzynią biegów się skończyła. tak czy tak silnik do wyjęcia z tego co zrozumiałem  z twego posta.

Leszek   dla kolegów'

Odp: sprzęgło w 303

Też tak przeczuwałem, bardziej mnie martwi to wyjmowanie silnika myślałem że się obejdzie bez takich zabiegów ale jak trzeba to trzeba.

84

Odp: sprzęgło w 303

w 303 wyciąganie silnika to nie problem ,trochę przodem silnka do góry i do tyłu  kawałek aby dojść do gumy . spokojnie dasz radę,

Leszek   dla kolegów'

85

Odp: sprzęgło w 303

Koledzy mam problem w moim 303 przed malowaniem ciągnika umyłem go porządnie karcherem wjechałem potem pod szopę, wyczyściłem i poczekałem aż wyschnie. Po 2 dniach wsiadam i jak by sprzęgło się przykleiło czyli nie można wbić biegu a jak już się uda to ciągnik od razu jedzie co zrobić aby je odkleić? Czy trzeba wyciągać silnik i rozbierać sprzęgło czy można to jakoś zrobić od spodu?

86

Odp: sprzęgło w 303

śruba Ci od łapki się nie urwała ?

87

Odp: sprzęgło w 303

śruba albo przyrdzewiało ,wbij niski bieg i na nim go zapal wciśnij sprzęgło i powinno puścić.

88

Odp: sprzęgło w 303

Mi jak w kombajnie się skleiło to dupa rozbierałem....
a w ciągniku tarcze widać przez okienko?
Jak tak to wcisnąć pedał i uderzyć w tarczę .

89 Ostatnio edytowany przez artureekk (2015-11-24 00:50:14)

Odp: sprzęgło w 303

powietrze sprężarką napompuj wciśnij pedał i  od spodu  rusz widać to

90

Odp: sprzęgło w 303

Tak jak piszą koledzy wciśnij sprzęgło i od spodu odbij tarcze

91

Odp: sprzęgło w 303

sprawdź w wogóle czy wszystko chodzi. Jak wszystko lata to możesz się przypiąć  do drzewa i ruszyć z wciśniętym pedałem...