21

Odp: hamulce w 303

Witam koledzy mam mały problem   mam forszataja zt303 miełem padnieta pompe hamulcowa wiec kupiłem nowa w Pankowie założyłem ja nalałem płynu a ta jakby nie pobierała płynu a jak pobiera to w niewielkiej ilości co moze być przyczyna  ??  pozdrawiam

22

Odp: hamulce w 303

odpowietrzyłeś cały układ ??

GG 16238418

23

Odp: hamulce w 303

proobowałem pompowałem ale nawet nie podaje płynu praktycznie dalej z opowietrzików nic nie idzie jak icho  odkrecam  ten układ niewiadmomo ile nie był używanty ponieważ ja go kupiłem z uszkodznymi hamulcami

24

Odp: hamulce w 303

a  w forsztajach jestem praktycznie zielony mam ten ciągnik od niedawna

25

Odp: hamulce w 303

a odkręc od niej przewody  co idą na cylinderki  do kół  i zobacz czy podaje płyn  w te wyjścia ...    niech jeden depta po pedale a ty zatykaj palcem te otworki i zobaczysz czy pompuje czy nie .. jak nowe to musi działac ..  a jak pompka pompuje to szukaj  przyczyny  w rórkach .. cylinderkach ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

26

Odp: hamulce w 303

odkrecałem ten przewód od pompy co ida do rozdzielacza tego na dwa koła co rozdziela i nic tam nie idzie pompuje i ciagle to samo jutro sprawdze jeszcze przewody

27

Odp: hamulce w 303

Witam kolegów ma ktoś może zdjęcia rozebranej pompki hamulcowej z zt 303. Bo poprzedni właściciel coś tak porobił w tej pompce że nie wiem co i jak. Powycinał jakieś krążki chyba z dętki.

28

Odp: hamulce w 303

no witam też bym z przyjemnością obejrzał - a jakieś zestawy naprawcze są,

29

Odp: hamulce w 303

Koledzy ,macie u góry zakładkę serwis tam kupicie zestawy naprawcze i na pewno wam udzielą pomocy w ich zamontowaniu.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

30

Odp: hamulce w 303

Gdzieś mam zdjęcia takich pompek, ale w katalogu też jest ona ładnie rozrysowana.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

31 Ostatnio edytowany przez Scorpion (2012-06-20 15:31:55)

Odp: hamulce w 303

Panowie, da się przełożyć dźwignie hamulca ręcznego na drugą stronę ? jest tam ten wałek tylko jeszcze nie próbowałem przełożyć. Bo zakładam wyjścia hydr. i po założeniu kolanka wadzi o nie ręczny.
PS. zdj znalazłem

32 Ostatnio edytowany przez romus16 (2012-07-22 11:01:24)

Odp: hamulce w 303

Panowie mam pytanko czy pompka hamulcowa z e514, e512 będzie pasowała do zt303??
I jeszcze jedno gdzie w zt303 są odpowietrzniki cylinderków bo nie mogę ich zlokalizować?

33

Odp: hamulce w 303

witam chce w koncu zrobic hamulce w moim 303 nie wiem co z nimi nie tak ale ich po prostu nie ma he jest tylko reczny ale ile mozna jechac na recznym hehe a wiec od czego zaczac co sprawdzic co wymienic podlanczalem dzis swiatla stopu i tez nie dzialaja wykrecilem czujnik zlecial plyn czujnik jest ok kupic pompke czy zaczekac i sprawdzic co innego a i jeszcze ten hebel co jest przy rozdzielaczu mam ustawiony na srodku czy to znaczy ze hamuje na dwa kola teraz i od czego jest ten czujnik przy tym heblu z gory dzieki za pomoc

Fortschritt zt 423 a razy 2

34

Odp: hamulce w 303

czujnik masz do kontrolki po to żebyś widział że ci hamuje tylko jedna strona , jak ten hebel nie jest na środku .

35

Odp: hamulce w 303

to juz cos wiem a reszta ktos pomoze

Fortschritt zt 423 a razy 2

36

Odp: hamulce w 303

Po pierwsze czy płyn nie ucieka z  instalacji i   .  Druga sprawa jak się zachowuje pompka pod czas pracy  ? Może tylko wystarczy odpowietrzyć układ ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

37

Odp: hamulce w 303

MIchu spakój to i wyślij do Piotra ja wczoraj otrzymałem zwrotna paczkę super robota + dla majstra

38

Odp: hamulce w 303

Jak płynu nie ubywa, a okładziny są na szczękach, to popatrz na zaworki przy zasilaniu, czy się domykają, gdy wciśnie się tłoczki. A przede wszystkim, czy gumka w kształcie talerzyka o średnicy ok. 15mm, na wyjściu z pompki jest płaska, nie wklęśnięta. U mnie hamulców nie było, a po założeniu malutkiej sprężynki do tej gumki, nagle się pojawiły big_smile

39

Odp: hamulce w 303

witam dzis wymatowalem pompke i ja rozebralem nie widac zeby cos sie tam zlego stalo nic nie popenkane jest talezyk sprezyna i trzy gumki co dalej pisalem do piotrak ale narazie sie nie odzywa no i przy wymontowywaniu pompki pekla mi rurka co idzie do rozdzielacza hamulcow nie wiecie gdzie taka dostane

Fortschritt zt 423 a razy 2

40

Odp: hamulce w 303

bez problemu dorobisz , chyba że chcesz przyjechać do mnie smile

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty