241

Odp: Fortschritt e512 kupno

ja mam w kombajnie silnik perkinsa to dopiero byłem w szoku jak mało on pali smile

242

Odp: Fortschritt e512 kupno

Witam, jadę na dniach oglądać 2x E512 na co zwrócić szczególną uwagę, coś tam się orientuje w bizonach ale z forszem miałem mało odczynienia.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

243

Odp: Fortschritt e512 kupno

podsiewacz , cepy, klepisko  ,klawisze  to bajka , ciśnienie oleju,  a reszta do ogarniecia to nie skomplikowane jednostki.

Leszek   dla kolegów'

244

Odp: Fortschritt e512 kupno

wariatory czy nie wytłuczone i dużego luzu nie mają, heder czy ma całe dno bo z wymianą trochę schodzi

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

245 Ostatnio edytowany przez sarast (2016-12-30 22:58:17)

Odp: Fortschritt e512 kupno

koło mnie na szrocie od 12 gęsto to wariatorami , ośkami i całą resztą sobie głowy ja sobie głowy nie zaprzątał ... bo jak będzie za mocno zaglądał to nie weżmie nic ...

Leszek   dla kolegów'

246

Odp: Fortschritt e512 kupno

Kolega z Dębicy więc tam aż takiego urodzaju dawców części nie ma jak na zachodniej granicy.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

247

Odp: Fortschritt e512 kupno

Sprawdź na pełnym przyspieszaczu czy nie trzęsie się kombajn,jak gaśnie nie powinien tłuc, dno w zbiorniku ziarna czy jest całe,cepy dno hedera,spójrz czy kosa równo leży.
Poza tym to bardzo prosa maszyna chyba nawet prostsza od bizona.

248

Odp: Fortschritt e512 kupno

Bez wątpienia. Zupełnie nie rozumiem dlaczego nasi nie wzięli licencji od DDR. Bizon jest znacznie bardziej skomplikowany, znacznie.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]