81

Odp: Fortschritt e512 kupno

Wystarczy cierpliwie poszukać,ja szukałem swojego pół roku ale udało mi się kupić od szweda z małym przebiegiem i naprawdę zadbanego

82

Odp: Fortschritt e512 kupno

Szukam już rok ....

83

Odp: Fortschritt e512 kupno

To pewnie chcesz kupić coś nowego a za kasę taką jak za stare smile

84

Odp: Fortschritt e512 kupno

znacie jakieś namiary na Szwedzkie składowiska staroci- zetor, forszaj, ursus
ach pamiętam gdy pracowałem w Szkocji rolnik parę km dalej miał w głębi podwórka niebieską 514 a obok nowego lśniącego JD. Forsz wyglądał na takiego co nie zaznał pracy...tylko dlaczego tak daleko...

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

85

Odp: Fortschritt e512 kupno

jak by ktoś chciał 512 z sieczkarnią w stanie bdb  to numer telefonu 663798359 z likwidacji gospodarstwa ale o cene i itp. dzwonić pod ten numer bo ja nic nie wiem

86

Odp: Fortschritt e512 kupno

20 tys. to i tak dobrze jak na 512, żeby tylko dobrze chodził miał sieczkarnie i stół :-P

87

Odp: Fortschritt e512 kupno

ja mam na sprzedaż 512 z sieczkarnią i chederem od 514 okolice Piotrkowa Trybunalskiego. Chętnych zapraszam 510451409

88

Odp: Fortschritt e512 kupno

Panowie ja szukam E 512 z sieczkarnią z byłego woj Legnickiego lub Jeleniogóskiego. Jakby kotś miał to proszę dzwonić 504 36 16 38

89

Odp: Fortschritt e512 kupno

A może by tak wypadało przywitać się na początek ? Co o tym myślicie chłopaki?
Sławek chyba stracił czujność. sad

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

90

Odp: Fortschritt e512 kupno

Marku trzeba przypominać nowym i młodym jak należy się zachowywać .

91

Odp: Fortschritt e512 kupno

święte słowa smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

92

Odp: Fortschritt e512 kupno

na pal z nim wink

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

93

Odp: Fortschritt e512 kupno

Witam, już się poprawiam, może troche o sobie. Jestem z okolic Złotoryji, z Fortschrittami nie miałem jescze do czynienia ale zdecydowałem się na taki właśnie wybór gdyż podobno są lepsze od bizona no i cena z regóły też jest korzystniejsza. Robił by u mnie na 11 ha plus ewentualnie troche po sąsiadach. E512 z sieczkarnią byłby dla mnie najbardziej optymalnym wyborem dlatego takiego szukam.

94

Odp: Fortschritt e512 kupno

A powiedzcie mi co w 512 psuje się najbardziej ? Bo jutro jadę obejrzeć kombajn i dobrze by było wiedzieć na co zwrócić uwagę...

95

Odp: Fortschritt e512 kupno

Najlepiej to na wszystko zwrócić uwagę smile  Ważna jest blacharka  czyli sita , wytrząsacze, podajniki   reszta też smile Ja kopiłem 512 to wiem co gadam u mnie poleciało wsio co blaszane hmm
zbiornik zboża,  obydwa podajniki pochyłe , podłoga  pod młockarnią , podsiewacz i   podłoga w chederze hmm  Tak więc to nie przelewki bo będzie potem roboty a tego nie chcemy bo części  kosztują  prawda  ?   smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

96

Odp: Fortschritt e512 kupno

Z doświadczenia wiem że jak kombajn wygląda Ładnie to cała reszta  jest w porządku jak wygląda hu..owo to nawet nie zawracaj sobie nim  głowy

97

Odp: Fortschritt e512 kupno

nie zawsze tak jest z zewnątrz może wyglądać słabo ale za to reszta będzie zawsze zrobiona na czas i kombajn może posłużyć długie lata

98

Odp: Fortschritt e512 kupno

już to gdzies kiedyś opisywałem  ...  pojechałem z kumplem kupic dla niego  512 jak ją zobaczyłem to mówie chłopie szkoda czasu ...  wielka kostka rdzy  na kołach ...( z zewnątrz)    i ja kupiliśmy jak ją odpaliliśmy  ....  kosi już 6 sezon   z wymianą łożyska na odrzutniku i pasa jezdnego  ... i w tym roku  musiał  ściagnac półbloki bo uszczelki na tulejach  puściły ... i tyle ..  odmalował i wyglada jak nowy

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

99

Odp: Fortschritt e512 kupno

kamilz napisał/a:

nie zawsze tak jest z zewnątrz może wyglądać słabo ale za to reszta będzie zawsze zrobiona na czas i kombajn może posłużyć długie lata

I na odwrót smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

100

Odp: Fortschritt e512 kupno

Dziwny do forszaj był, taki wymyty wszędzie....

Na allegro to sami handlarze co gówna przywożą z zagranicy i wciskają ludziom że jest wszystko ok.

Nie ma ktoś z użytkowników na sprzedaż 512 ?? Oczywiście w dobrym stanie technicznym ...