121

Odp: Fortschritt e512 kupno

jest wątek adresy sklepów .. więs wysil się i poszukaj tam .. jesli tam nie znajdziesz to  wtedy w tamtym watku zadaj pytanie .. w ten sposób nie bedzie bałaganu .... na forum

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

122

Odp: Fortschritt e512 kupno

Nie wiem w jakim temacie to napisać więc piszę w tym ( jakby co można usunąć ) Wytłumaczy mi ktoś co i gdzie się włącza w 512 ?? Najlepiej na jakimś zdjęciu, z góry dzięki.

123

Odp: Fortschritt e512 kupno

http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1945 tu masz opisane, troszkę chęci i można znaleźć.

124

Odp: Fortschritt e512 kupno

Link nie działa ....

125

Odp: Fortschritt e512 kupno

Działa na 100%

126

Odp: Fortschritt e512 kupno

U mnie nie - Złe zapytanie. Link który podałeś jest niepoprawny lub nieaktualny.  ....

Powiedz w jakim dziale to jest to sobie poszukam.

127

Odp: Fortschritt e512 kupno

Literatura i instrukcje  » Opis dźwigni w kombajbnie E 512
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1945

128

Odp: Fortschritt e512 kupno

Mój link co go wcześniej podałem to działa na 100% A tobie Scorpion nie działa że podałeś link jeszcze raz? A może jest inna przyczyna że koledze 14K link nie chodzi? Np. brak pełnego dostępu do funkcji i działów tego forum.

129

Odp: Fortschritt e512 kupno

Mi twój działa dobrze smile

130

Odp: Fortschritt e512 kupno

Chyba nie mam ''pełnej aktywacji konta '' czy coś takiego.... Muszę skontaktować się z adminem... Ale dzięki wielkie za link, może kiedyś zadziała smile

131

Odp: Fortschritt e512 kupno

ja mam ten sam problem napisałem na pw i nadal podsłuchuje ? albo się gdzieś przyklejam

132

Odp: Fortschritt e512 kupno

Witam
Rudemenes prześlij mi kolego fotki 512, którą zamierzasz sprzedać oraz opis. No i cenę.
Pozdrawiam.
Mój e-mail. piterek11@op.pl

133

Odp: Fortschritt e512 kupno

Mader - tu masz wszsytko
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1069

Jednakże na chwilę obecną chyba zawieszę plan wymiany kombajnu, bo trafia mi się 6,5 ha ziemi do kupienia....
Muszę to jeszcze przemyśleć....

134

Odp: Fortschritt e512 kupno

Rudemenes nawet się nie zastanawiaj kupuj ziemę , zmiana kombajnu nie podniesis Ci znacząco dochodu a 6,5 ha owszem , taka moja rada zrobisz jak zechcesz , pozdrawiam.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

135

Odp: Fortschritt e512 kupno

Jestem tego samego zdania. Ziemie na pewno kupię, ale nie wiem jeszcze czy będę sie posiłkował kredytem KZ czy ze swoich środków.

136

Odp: Fortschritt e512 kupno

wow to kazak jesteś jeżeli nie będziesz posiłkował się kredytem.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

137

Odp: Fortschritt e512 kupno

Chłopaki takie pytanko ile by była warta taka 512?
Heder 6 metrów tyle że ślimak został rozerwany przez palec nagarniacza, silnik suchy niby na chodzie, sita dobre, opony polatały by, większość pasków powymieniana, niestety odstrasza wyglądem zewnętrznym, rdza wszędzie, a w zbiorniku pozostałości po żniwach a kombajn cały czas stoi pod chmurką
Właściciel wystawiał na sprzedaż za 8 tysia ale nie było chętnych

138

Odp: Fortschritt e512 kupno

Zaproponuj 5500zł i bierz nawet jak byś miał na części sprzedac to zarobisz na tym sporo.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

139

Odp: Fortschritt e512 kupno

Witam. Nie chce zakładać nowego wątku dlatego ten odkopuje. Chciałem dopytać o sprowadzenie kombajnu ze Słowacji. Interesuje mnie czy jest ktoś taki kto sprowadzał kombajn ze Słowacji? Jakie są koszty? I stan maszyn sprowadzanych z za południowej granicy? Mowa o E-512 oczywiście.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

140

Odp: Fortschritt e512 kupno

Nikt nie sprowadzał kombajnu ze Słowacji i nic na ten temat nie wie??

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci