Temat: Bundy

Mam dobrą wiadomość dla wyszystkich miłośników Serjalu Świat według Bundych Z dzisiejszym dniem Tv Polsat znów rozpoczeła jego emisje dzis był odcinek pierwszy pierwszego sezonu a jutro kolejny o 15.15 i tak aż do ostatniego 260.  Ja ten serjal kocham normalnie i Al to mój idol mam wszystkie odcinki na płytkach i codziennie oglądam po kilka ale dziele sie tą informacją by inni którzy nie mają tego serjalu na kompie mogli sobie pooglądac w tv i odprezyć sie przy piwku po cięzkim dniu rolniczego zycia.  Ciekawe czy są na naszym forum inni miłośnicy tego serjalu.

2

Odp: Bundy

heheh odpowiedznik naszego  Swiata wdlug kiepskich big_smile alebo na odwrót big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3

Odp: Bundy

zupełnie  na odwrut Świat według Bundych (czyli Żonaty z Dziećmi) zaczeli kręcić w 1987 roku a świat według kiepskich w 1999 ale to jest marna imitacja Bundych żaden serjal nie przebije.

4

Odp: Bundy

dlatego napisalem albo na odwrót bo niebyłem pewein ale tez tak mi sie zdawało ze kiepscy odgapieni big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: Bundy

no bez przesady nie mówcie ze świat wg. kiepskich to marna imitacja,,

6

Odp: Bundy

ja niemówie ze kiepscy to marna imitacja tak szczeze to wole własnie kiepskich tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

7

Odp: Bundy

ty nie ale kuba

8

Odp: Bundy

domas17 napisał/a:

ty nie ale kuba

Jak dla mnie tak a jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje. Każdy ma prawo lubić co innego a ja lubie Bundych!

9

Odp: Bundy

Przecież All i Fredek to bliska rodzina.

10

Odp: Bundy

a mnie wsio ryba bo i tak nie ogladam.Szkoda mi czasu na taka zenade -juz lepiej isc gnój wywalać .Jak pracowac to porzadnie a jak wypoczywac to na maxa tylko tak mozna ciagnac gospodarke do przodu...

11

Odp: Bundy

Pepe czyli wstajesz i do tyry wracasz do domu i spać bo rano do tyry człowieku a gdzie życie

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

12

Odp: Bundy

jak sie dało za psa to trzeba niestety szczekac plusy sa takie ze miesiac w roku mam urlopu bez zadnych wyrzutow sumienia padło na egipt w tym roku smile)