1

Temat: hydrauliczna poziomica

postanowiłem zastapić klasyczną poziomicę (śrubę rzymska) dwu kierunkowym siłownikiem hydraulicznym. pomysł wypalił:D nie muszę sie juz siłowac kręcac recznie heh. no i mogę nie wychodząc z ciagnika zagłębiac bądź podnosic tył maszyny. pomysł nie moj, zgapiłem z ogladając filmiki prezentujące fendt`a. Zastanawiam się tylko czy to aby na pewno zda egzamin na dłuzszą mete? czy np nie bedzie sie wybijał ten siłownik itd. co o tym myslicie ?

2

Odp: hydrauliczna poziomica

jak rozdzielacz trzyma to nie ma problemu zresztą zawsze można założyć zawory smile

3

Odp: hydrauliczna poziomica

Nie wiem ile zapłaciłeś za siłownik ale oryginalne śruby hydrauliczne na allegro są po 500zł

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

4

Odp: hydrauliczna poziomica

Ja nie kupowałem siłownika, moj ojciec prowadzi skup złomu:D i ktos mu przywiózł maszyne do wyciagania drutu, gdzie był ten siłownik 2 kierunkowy. wiec dostałem go od ojca. Siłownik jest wytrzymały, tylko zastanawiam sie jak zrobic zeby się wolniej rozkładał i składał, bo czasem az szarpie jak sie chce opuścic smile moze ktos podrzuci mi jakis pomysł?

5

Odp: hydrauliczna poziomica

dławik zastosuj na wezu i powinno wystarczyc

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6

Odp: hydrauliczna poziomica

Myslałem nad dławikiem, ale nie wiem jaki? bo jak użyje dławika, a okaze sie ze dławi zabardzo to cisnienie cos mi rozwail? jak dobrac odpowiedni dławik, aby dopasowac do cisnienia i wydajnosci pompy tak aby było to bezpieczne?

7

Odp: hydrauliczna poziomica

kup dlawik 1,5mm i bedzie ok lub nawierc 1 grosz wiertelkiem 1,3mmm i oszlifuj troszke krawedz