21

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

pękła sprężynka w rozdzielaczu?
Zmień sekcję ......

22

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

A u mnie tak się stało że jak mam małe obciążenia na podnośniku i sekcji dodatkowej rozdzielacza to płynnie po przesunięciu dźwigni (pyknięciu) podnośnik lub np Widły w maszcie opadają same. Natomiast jak jest  duże obciążenie nie działają te płynne opuszczania. Wcześniej myślałem że pompa słaba się robi i nie otwiera zaworu, bo po dodaniu gazu ładnie opadało. Teraz nawet z gazem jak mam ciężkiego grata to nie działają te płynne opuszczania po jednokrotnym wciśnięciu?. Dodam że pompa faktycznie robi się słaba ale narazie jeszcze wszystko daje radę podnieść.

23

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

A jak zmienia się tą sekcję bo w tym ciągniku jestem zupełnie ciemny także sorry za może jakieś banalne pytanie.Aha i dzięki za podpowiedź.

24

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

jak byś chciał to mam kompletny rozdzielacz za rozsądne pieniądze

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

25

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

a ja kupiłem sobie nowy rozdzielacz  i zapomniałem o wyciekach ze starego rozdzielacza i jego nie domaganiach

GG 16238418

26

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

borys23455 napisał/a:

jak byś chciał to mam kompletny rozdzielacz za rozsądne pieniądze

A te rozsądne pieniądze to jakie?Jak możesz to daj znać na PW

27

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

może wcisnąłeś to na rozdzielaczu od ciągłego  podnoszenia ? mój ojczulek też nie mógł dojść co jest nie tak, że ciągle podnosi

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

28

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

Panowie Mi też opadają ramiona ,przestawianie wajch nic nie daje. Czy mogę podłączyc pod inną sekcje aby sprawdzić czy jest to winna sekcja od podnośnika czy winne są uszczelniacze na tłoku. robił już ktoś tak?
pozdrawiam

29

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

Prościej sprawdź najpierw zawór regulacyjny, ten z pokrętłem.

30

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

Mi się same  podnoszą smile Ale przestawiam trochę  na pokrętle od pozycyjnej /siłowej i gites .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

31

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

Panowie może mi ktoś wyjaśnić gdzie są te małe wajchy o których mowa w pierwszym zdaniu ...

piotr_czaplinski napisał/a:

Właśnie, grzechu, zobacz jeszcze raz te małe wajchy przy rozdzielaczu. One są regulowane góra-dół przez wkręcanie - wykręcanie. Jak wajcha będzie za nisko, to trzpień od tego zaworu który przyciska może nie wysuwać się do końca i pozostanie w pozycji wciśniętej czyli zawieszenie pływające, nawet gdy wajcha będzie stała w góre. Najpierw odkręć kontrę i wykręć trochę te wajchę żeby miała lekki luz. poruchaj nią troche. Może trzpień jeszcze się wysunie. Jak nie będzie zmian, wykręć całkiem tę wajchę o której mowa i spróbuj pociągnąć trzpień kombinerkami. Może się dziad zaciął. Możesz nawet wykręcić sam ten zawór i go oblukać. Ale to zostaw na koniec.

32

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

Małe dźwigienki przy każdej sekcji rozdzielacza. Nie wszystkie muszą mieć, a są one zaraz z prawej strony, nieco niżej dużych dźwigni rozdzielacza których używasz.

33

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

Panowie mam pytanko , mam problem z opadającymi cięgnami podnose pług po woli sam opada , funkcja pływakowa dziala ok sprawdzone co może być przyczyną jakiś zawór, oring ma może ktoś jakiś pomysł co może być przyczyną takiego zachowania

34

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

Skoro opada to znaczy że ucieka olej, a idąc tym tokiem to: zużyta sekcja rozdzielacza, zużyte uszczelki tłoka podnośnika.

35

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

Witam , mam problem z podnośnikiem(rozdzielaczem) proszę o pomoc jesli ktoś wie o co chodzi , mój problem polega na tym że dzwignia działa od podnośnika i podnosi ale nie mozna opuscic dopiero jak odkrece zawór i wypuszcze olej to pług opada. Dodam że kiper działa normalnie w obie strony wink czekam na szybką odpowiedz

36

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

może to sekcja za dzwinią są zawory kulowe i może przesuwka się zacieła.

37

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

wszystko rozkrecilem i czyscilem dodam że zmienialem wajchy zakładałem te od kipru na tą do podnosnika i dalej nic sad

38

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

tu masz schemat i musisz sam znaleźć ten zawór  http://i59.tinypic.com/20uwccw.jpg

39

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

zrobione wink rozebrałem wszystko i pękł tłoczek i teraz blokuje sie cały trzpień , zmieniłem sekcje i wszystko działa i musze szukać i kupić jakas sekcje badz cały rozdzielacz , dzieki za odpowiedzi wink

40

Odp: tylne ramiona od nośnika narzedzi same opadaja

Witam,

Talerzowałem dziś swoim ZT 323 talerzówką Agro-Maszu o masie około 1300kg.
Wszystko było w porządku do czasu gdy ramiona podnośnika zaczęły same opadać.
Podnosi cały czas tylko nie blokuje pozycji.

Co robić Panowie ?