21

Odp: BRAK wysprzeglania w 323

jarekrol napisał/a:

Leon,składając sprzęgło wszystkie dociski muszą trafić na to samo miejsce ....

Dokładnie. Przed rozbieraniem sprzęgła najlepiej popunktować sobie wszystkie elementy w jednej linii, tak aby później wszystko złożyć po staremu. W przeciwnym razie sprzęgło na pewno wpadać będzie w niepotrzebne wibracje.
Pozdrawiam.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

22

Odp: BRAK wysprzeglania w 323

OK.sprzęgło już działa wymieniłem docisk :smiley:

23

Odp: BRAK wysprzeglania w 323

wyważony to on był dynamicznie w fabryce <te otworki z boku nawiercone>a pękł ci bo nierównomiernie dokręcałeś >otwory te osłabiają i po paru latach starł się też wymiana na nowy i tyle

24

Odp: BRAK wysprzeglania w 323

sprzęgło jest takie same jak w ciężarówce ifa? nie było problemu z dociskiem?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.&#8221;
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

25

Odp: BRAK wysprzeglania w 323

ja kupiłem u handlarza
koło Złotowa
tam jest pełno handllarzy ,którzy mają fortschritty i czesci do nich

26

Odp: BRAK wysprzeglania w 323

mam problemy ze sprzęgłem na 4 biegu podczas orki słabo ciągnie tak jak by sie sprzęgło  ślizgało da sie to jakoś wyregulować czy trzeba rozbierać sprzęgło????

27

Odp: BRAK wysprzeglania w 323

na początek spróbuj wyregulować ,  opis jest na forum

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

28

Odp: BRAK wysprzeglania w 323

Piotr co z Twoją skrzynią ?