81

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

już wysłałem PW ale jeszcze raz nie zaszkodzi ;P

Błąd naprawiony :brawo:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

82

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Wola Kożuszkowa gmina Jeziora Wielkie Kujawsko-Pomorskie prawie na granicy z pyrlandią lol

83

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

dodane

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

84

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Tokary powiat wroclawski gimna dlugoleka

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

85

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Sadki pow Nakło/not gm Sadki

86

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

jestes dokładnie ze Sadek czy okolice?Ja mieszkam koło Dębionka

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

87

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Dokładnie to Sadkowski-Młyn

88

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Czyli jesli sie nie myle to mieszkasz zaraz za rzeką po prawej stronie od strony Dębionka a twój forszaj stoi zwykle na środku podwórka?

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

89

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Dokładnie  tak . Jak mieszkasz koło Dębionka to musze cię znać ,tylko nie moge wymyślec kto może mieć 514 i Z056 no i
ZT323A .

90

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Ja mieszkam w podgórzu a moj ojciec to mechanik jedyny we wsi teraz na pewno sie domyslisz

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

91

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Osobiście chyba nie znam,ale ojciec kiedyś robił chyba naszą 60 .To nic straconego jak się nie znamy,zawsze można to nadrobić jak pojadziesz przez Młyn.Znam sołtysa z Podgórza to chyba rodzina o ile sołtys ten sam co był kiedyś ,cielaki kupowałem od niego. To narazie  a jakby co to wiesz gdzie mnie znaleź

92

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Ten sołtys juz nie sołtys ale to jest mój dziadek. ale dobra koniec z ta gatką bo nas admin pociśnie ze forum zasmiecamy moje gg8499045

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

93

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Przemocze powiat Goleniów województwo Zachodniopomorskie

Typ traktora-zt323a

94

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Dodasz mnie na mapke?

Typ traktora-zt323a

95

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Dodane

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

96

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Strzelce Kraj., powiat strzelecko-drezdenecki, woj. lubuskie

97

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

halo admin;) proszę o dodanie mnie na mapie szczęśliwych użytkowników maszynek Fortschritta wink)))

98

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Boży Dar, pow. zamojski, woj. lubelskie

99

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Stobna, pow. Nowy Dwór Gdański, gm. Nowy Dwór Gdański, woj. pomorskie

100

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Jestem z Niwicy gmina Trzebiel powiat Żarski województwo Lubuskie poozzzzzzzzzddddrrrrrrooooooooooo!!!!!!!!