301

Odp: Ceny Usług

Panowie, ile w tym roku trzeba płacić Ukrainkom za zrywanie truskawek?

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

302

Odp: Ceny Usług

W powiecie Płońskim 1 zł od łubianki, Polakom zresztą też.

303

Odp: Ceny Usług

2 zł za pełną (ponad 2kg) łubiankę, do zbioru na tą chwilę 3ha

gg 5118068

304 Ostatnio edytowany przez Maryush (2014-06-11 17:21:32)

Odp: Ceny Usług

W moich okolicach 2zł. za łubiankę, a nawet 3zł. W skupie dzisiaj 2,80zł. za 1kg. Oczywiście szypułkowane.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

305

Odp: Ceny Usług

Nie wiem jakie u was truskawki bo u znajomych zbierają do 120 łubianek dziennie.

306

Odp: Ceny Usług

Ale nieszypułkowanych w sensie? Bo jak szypułkowane to albo truskawki xxxl albo w trzech tyle zbierają.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

307

Odp: Ceny Usług

witam jaka jest cena orki za 1 ha ? i siewu  agregatem uprawowo siewnym ? mam goscia co chce  zaorać uprawić i posiać   i ma nieszczęsny 1 ha ... i nie wiem ile powiedzieć bo nie robiłem tego usługowo  od dłuższego czasu

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

308

Odp: Ceny Usług

http://www.uslugirolne.pl/
Ja  się kiedyś tym podpierałem, i nikt nie protestował. Prawda jest taka że ostatnio ostro myślę zrezygnować w ogóle z usług, szkoda nerwów i pogoda wariuje..

309

Odp: Ceny Usług

Jak 1ha to zrób mu gratis wink

310

Odp: Ceny Usług

Wojtas jak to znajomy zrób za koszt  paliwa. Ja tak robię mam sąsiada mechanika który ma
3 h większość prac ja mu wykonuje za koszty paliwa a jak ja potrzebuję pomocy zawsze mogę na niego liczyć.

311

Odp: Ceny Usług

Paliwo x 2 bądź 3 jak wolisz wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

312

Odp: Ceny Usług

wojtas napisał/a:

witam jaka jest cena orki za 1 ha ? i siewu  agregatem uprawowo siewnym ? mam goscia co chce  zaorać uprawić i posiać   i ma nieszczęsny 1 ha ... i nie wiem ile powiedzieć bo nie robiłem tego usługowo  od dłuższego czasu

Ja orze za 250/ha siew na 150/ha.

313

Odp: Ceny Usług

Jak robię usługę to z reguły paliwo x2. Za mniej nikt mnie nie przekona żebym jechał. Trza się liczyć że elementy robocze maszyn też kosztują, oleju trochę też ubędzie, a i z wolontariatem też już skończyłem. Miałem takiego agenta co mu robiłem za nic. On paliwo nalał a ja mu parcele obrobiłem. Jak przyszło tak że to ja pomocy potrzebowałem to nagle on zajęty że czasu nie ma i za free bawić się w nic nie będzie... Przy kolejnej robocie u niego powiedziałem mu tak samo jak on mi i na tym się nasza współpraca skończyła.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

314

Odp: Ceny Usług

to taki znajomy z końca wioski  niby sąsiadujemy ze sobą kawałkami ale nie o tym ...
myślałem też że 250zł oranie i siew 120zł niewiem co wymyśli z nawozem ale nie uśmiecha mi się jezic z konca wioski na koniec wioski 3 razy  ehh  samej jazdy z przepinaniem wyjdzie z godzina ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

315

Odp: Ceny Usług

Panowie ile wziąć za zwożenie balotów (załadunek na polu, zwiezienie i rozładunek)-jeden ciągnik z przyczepą do bel a drugi z ładowaczem czołowym?

316

Odp: Ceny Usług

Zalezy jak daleko pole i wgl.. mysle ze 4-5zl za bele

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

317

Odp: Ceny Usług

pole oddalone o 2km, czyli blisko

318

Odp: Ceny Usług

ja bym liczył na motogodziny. Np za c360 z turem 1mth to u mnie 70-90zł...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

319

Odp: Ceny Usług

bamreras napisał/a:

Jak robię usługę to z reguły paliwo x2. Za mniej nikt mnie nie przekona żebym jechał. Trza się liczyć że elementy robocze maszyn też kosztują, oleju trochę też ubędzie, a i z wolontariatem też już skończyłem. Miałem takiego agenta co mu robiłem za nic. On paliwo nalał a ja mu parcele obrobiłem. Jak przyszło tak że to ja pomocy potrzebowałem to nagle on zajęty że czasu nie ma i za free bawić się w nic nie będzie... Przy kolejnej robocie u niego powiedziałem mu tak samo jak on mi i na tym się nasza współpraca skończyła.

jak byś chciał orać za paliwo x 3 i siać agregatem uprawowo-siewnym aktywnym x 3,kosić x 3
to mam dla ciebie roboty full,nawet sam bym ci nalał

320

Odp: Ceny Usług

na lekkich ziemiach 200 orka 150 siew /godz pracy 150 teleskopówka