361

Odp: Ceny Usług

czasu nie mam

362

Odp: Ceny Usług

Zabiera ciągnik na swój warsztat?
Jak tak to 500 będzie dobrą ceną dla niego i dla Ciebie.

363

Odp: Ceny Usług

Też myślę że 500 to rozsądna cena a klamota zabiera do siebie

364

Odp: Ceny Usług

Jak bym miał jednego takiego klienta w tygodniu, to moje pola uprawiali by sąsiedzi.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

365

Odp: Ceny Usług

Szybka robota chyba że coś wyjdzie dodatkowego, ja bym robił sam 500 dniówki to tylko w burdelu można zarobić

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

366

Odp: Ceny Usług

mam 300 dniówki i czasu naprawdę nie ma więc dla mnie 500 to do przękniecia ale wolałbym dac 300. Chyba że ktoś chetny za 400 to zapraszam. A jak zrobicie to jest do zabrania bo jutro kupuje new hollanda DT5010

367

Odp: Ceny Usług

Jak liczyć za rozsiew wapna? Jadę ruskiem z rcw3. Załadunek po stronie gospodarza

E 516 na części
Telefon 695 076 269

368

Odp: Ceny Usług

Płaciłem 300 zł za wannę. Załadunek dodatkowe 100 zł.

369

Odp: Ceny Usług

Renault 120 koni plus rcw5 250 zł od łódki

Siły na zamiary zmierz....

370

Odp: Ceny Usług

Gorzej jak dawka na ha to 0,5t ....

371 Ostatnio edytowany przez Piotrek1990 (2019-08-16 19:34:00)

Odp: Ceny Usług

😂 to wtedy od ha 30 zł i dziękuję. Mogę sobie jeździć.
No i ważne czy na ściernie/ płytką uprawkę czy po Orance bo wtedy stawka w górę.

Siły na zamiary zmierz....

372

Odp: Ceny Usług

Kolega od dwudziestu lat wypożycza rcv3 bierze 100 zł od samochodu. Średnio 1500 zł/rok, ludzie mu przynoszą. Kupił używany a taśma jeszcze oryginalna.

373

Odp: Ceny Usług

Ja biorę 80 zł/ godzinę i najlepiej mi to pasuje, bo nieraz i po oranym i w miejscach sporo oddalonych od miejsca załadunku, a RCW odrobił się w pierwszym roku.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

374

Odp: Ceny Usług

rudemenes napisał/a:

Płaciłem 300 zł za wannę. Załadunek dodatkowe 100 zł.

za takie pieniądze jakbym miał możliwość wziecia usługi to sprzedałbym swojego rcw

Rolnik z powołania:-)

375

Odp: Ceny Usług

No wziąłem wczoraj za rozwózkę jednej łódki 27 ton 350 zł. Dało z tego 7 piastów, szyber na 60 i pola blisko. Co ten traktor spalił na tą robotę. Ja zadowolony i zleceniodawca też

E 516 na części
Telefon 695 076 269

376

Odp: Ceny Usług

Pajej napisał/a:
rudemenes napisał/a:

Płaciłem 300 zł za wannę. Załadunek dodatkowe 100 zł.

za takie pieniądze jakbym miał możliwość wziecia usługi to sprzedałbym swojego rcw

Dlatego ja sprzedałem swojego Piasta. Ciekawe czy jeszcze u Wojtasa służy?  Rozsiewam średnio 6 łódek co trzy lata. Załadunek mam za darmo.

377

Odp: Ceny Usług

Nie robię usług więc podpytam. Sąsiad mnie męczy żebym rozrzucił mu obornik. Zestaw zetor forterra + metal-fach 6 tonowy. Od płyty jakieś 800m na pole. Ile wołać od rozrzutnika ?

a tak na marginesie
ma identyczny nowy rozrzutnik jak mój, zdążył wywieźć 2 rozrzutniki i wypięła się spinka od taśmy. Taśma poszła w adaptery i narobiło bałaganu.

gg 5118068

378

Odp: Ceny Usług

Jeżeli pomagał Twoje bydło zapędzić w ogrodzenie, to tylko za paliwo wink

379

Odp: Ceny Usług

to w ramach pomocy sąsiedzkiej więc poprawkę biorę na cenę rynkową ale zupełnie nie wiem ile takie usługi się cenią.

gg 5118068

380

Odp: Ceny Usług

Ja bym wziął 100 za godz pracy