21

Odp: Ceny Usług

Ja nie koszę usługowo więc na mnie nikt nie narzeka , kombajn z uwagi na niewielką eksploatację w roku (30ha) psuje mi się rzadko tak więc niewiele mnie kosztuje. Po żniwach siedzę nad morzem i popijam pifko.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

22

Odp: Ceny Usług

Koledzy mam okazje zaorać sąsiadowi 40 ha. ile waszym zdaniem powinienem wziąść za hektar lub za godzinę.

23

Odp: Ceny Usług

zalezy czym i ile ci spali na ha neutral ale tak około 300zł w moich okolicach ja w zeszłym roku brałem 280zł

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

24

Odp: Ceny Usług

300zł za hektar?

25

Odp: Ceny Usług

a jaką cene uważacie za gróberowanie ja kupiłem nowego gróbera i chce troche pojeżdzić ale zastanawiam sie jaka cena 100zł /h mało czy dożo ?

26

Odp: Ceny Usług

130zł i niema co taniej

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

27

Odp: Ceny Usług

dzięki  chyba jak będe miał klijętów to sie podniose

28

Odp: Ceny Usług

jakie ceny sa w waszych regionach za oranie  forszajem z 5 skibowym grudziadzem ?? bo mam klijentów na prawie 20 ha big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

29

Odp: Ceny Usług

a jak myślicie ile brać za hektar siania z agregatem uprawowo-siewnym 3m, u nas głównie usługi siania z takim agregatem robi tylko jeden gość i kasuje 180zł za hektar ale zestawem 4metry i schodzi mu szybciej. co myślicie? z góry dzięki za odpowiedz

30

Odp: Ceny Usług

Koledzy ile można wziąść za godzine pracy ciągnika z T088 w zwożeniu kukurydzy?

31

Odp: Ceny Usług

Ja od dwóch lat nie świadczę usug i jestem z tego bardzo zadowolony.Przez pierwsze 3 lata kombajn zwrócił mi się z nawiązką, ale doszedem do wniosku, że lepiej jest dobrać ziemię i pracować na swoim.Jeżeli ktoś uważa, że to taki biznes, to niech kupi maszyny i niech zarabia. Na mojej wiosce kolega, który wcześniej świadczył większość usług w minionym roku nie chciał robić ich wcale , pilnując swojego interesu.Dorobiłem sobie parę złotych, ale to było koszenie u szwagra, albo gdy skończyłem swoje.U nas za godzinę koszenia brali 280-300 zł z siczkarnią.

32

Odp: Ceny Usług

U mnie znajomy kosił za 200zł/hektar kupił kombajn i miał u mnie pierwszy sezon nauki,były 3 awarie ale szybki serwis browar i naprzód.

33

Odp: Ceny Usług

ja dużo nie jeżdziłem na usługi ale jak już się wybrałem to kasowałem w rzepaku ze stołem i sieczkarnią 300 za hektar a w zbożu 250 bez sieczkarni

34

Odp: Ceny Usług

To mało ja 400 za rzepak i od 300 do 350 w pszenicy tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

35

Odp: Ceny Usług

z usługami jest tak jak robisz to ok a co do zapłaty to za bóg zapłać

36

Odp: Ceny Usług

ile za sieczkarnie E 281?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

37

Odp: Ceny Usług

jak koszę kukurydzę to od kursu biorę a odworzę technologiczną t088 200 za kurs jak dobra kukurydza to 4-5 kursów i hektara niema

38

Odp: Ceny Usług

za E-281 bralem 250 zl ale paliwo w tedy bylo po 4.90

39

Odp: Ceny Usług

to przy cenie 3,20 wychodzi 163zł
no muszę powiedzieć że mnie zaskoczyłeś bo słyszałem o cenie 300zł za godz. a tu bach brałeś 250 zł ba mój fater płacił ok 300zł. czy liczyłeś ile na takiej robcie zostaje w kieszeni? jeśli to nie tajemnica
bo  za te 250 to chyba nie za bardzo zarobiłeś jeszcze gdy paliwo po 4.90...
sieczkara w dzień pracy łyknie cały zbiornik czyli 200l...czy liczyłeś ile pożre paliwa w godzinę albo na hektar w normalnej qq?
czy liczysz inaczej za cięcie żyta albo trawy?

pozdrawiam

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

40

Odp: Ceny Usług

jak pisałem ja koszę z odwozem za hektar mam 800-1000 brutto jak dobrze dają na pryzmie to godzina dwadzieścia i hektara niema moja sieczkarnia łyka 35 na hektar
w siano kiszonce mniej 120-150 na dzień