61

Odp: Ceny Usług

U nas kasują po 120 - 150zł. za bronę wahadłowa i D7.

Ale w twoim przypadku należało by sprawdzić spalanie zetorka przy tym zestawie

62

Odp: Ceny Usług

Ze 150 od hektara.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

63

Odp: Ceny Usług

za orke u nas biorá 250 i wiécej a za siew uprawowo siewnym ale aktywnym bralismy 150zl

64

Odp: Ceny Usług

J zawsze licze minimum koszt paliwa razy 3 ( bak+amortyzacja+mój zysk) kombajn liczę x5 a prasę x4. Agregat uprawowo siewny liczyłbym też x4.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

65

Odp: Ceny Usług

Panowie  ile kasowac za godzine  pracy  ciągnika z turem ??  a mianowicie   przy załadunku  nawozu  na polu do siewnika  ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

66

Odp: Ceny Usług

Marek mnie zaskoczył z taksą za usługi ja wiele fuch nie mam ale liczą to koszt paliwa spalonego razy dwa, ponownie pełny zbiornik reszta maszyny i moja.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

67

Odp: Ceny Usług

Fenol jak tobie maszyny z nieba spadają to OK ale idź do sklepu i kup cokolwiek np zęby do bron. U mnie sprawa jest prosta: jak kogoś stać na usługę to zamawia, a jak nie to niech zapomni o zabawie w rolnictwo. Mam kolesia który chciał mi dać swoje pole w używanie, a ja mu na to, że będę mu robił usługi, a niech on gospodarzy, genialny układ. Mam z tego lepszą kasę niż ze swojego pola.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

68

Odp: Ceny Usług

witam wszystkich smile ponowie a ile u was ludzie  chcą za zbieranie kamieni na godzinę bo u nas to stawka rośnie jak cena fajek bo do tej pory tyle wołali +nopoje?

69

Odp: Ceny Usług

ja  jak nie miałem co robic  to tak za 8 godzin łażenia  u takiego kolesia  dostawałem 100zł  plus napoje  i obiad big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

70

Odp: Ceny Usług

Ja w sezonie 2010 brałem 300 a godz z sieczkarnią 320. Najtaniej jeden gość brał 250 starym rozalonym bizonem, ciął pierwszy rok, pozostali brali 280-300. Mieszkam w mazowieckim na granicy z armińsko mazurskim

71

Odp: Ceny Usług

koledzy w jakich cenach są u Was baloty sianokiszonki

72

Odp: Ceny Usług

70 zł.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

73 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2011-05-06 18:48:30)

Odp: Ceny Usług

po 60-70 zeta dla każdego coś miłego, czasem to za to co oferują na sprzedasz to nie warto dać 30 zeta  big_smile Ja chrzestnemu sprzedałem za 75 tongue

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

74

Odp: Ceny Usług

u mnie ok 80zł

75

Odp: Ceny Usług

a powiedzcie mi  ile taki balot otwarty może stac przy tej pogodzie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

76

Odp: Ceny Usług

To znaczy przy jakiej dokładnie  pogodzie ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

77

Odp: Ceny Usług

takiej jak dziś była słoneczna a tak azapowiadają ...

myślałem  o kupieniu jednego balota  ale w sumie są 2 duże byki i 2 małe w stadium   mleki i trochę siana ...  pytanie czy kupie otworze  a po 3 dniach  wiekszośc go wyrzucę ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

78

Odp: Ceny Usług

Do tygodnia max ale u mnie był suchy i folio przykryty od deszczu .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

79

Odp: Ceny Usług

Dzięki za odpowiedzi;)

80

Odp: Ceny Usług

panowie  jaka stawka jest za pryskanie  ??  bo mam 10 ha  do zrandapowania rzepaków  ...
i jakie stawki za koszenie ktos juz wie ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile