81

Odp: Ceny Usług

Za pryskanie biorę 50 z hektara {zbiornikiem pryskam 3 } , a za kombajn to jeszcze dokładnie nie wiem ale mniej jak 300 bez sieczkarni chyba nie wchodzi w rachubę , mowa o 512.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

82

Odp: Ceny Usług

U mnie za oprysk od 30-50zł/ha,ja akurat biorę 35/ha.

83

Odp: Ceny Usług

wezme 40zł  chyba starczy ....
a ile w zeszłym roku pawelg  brałeś ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

84

Odp: Ceny Usług

Za pryskanie 40 z ha ,za kombajny 250 bez sieczkarni i 280 z sieczkarnią.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

85

Odp: Ceny Usług

Za oprysk 50zł/ha,kombajn 300zł/ha.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

86

Odp: Ceny Usług

to patrze na te ceny kombajnowania to jas brałem najwięcej bo  340zł pszenica a 400 rzepak  cena za ha

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

87

Odp: Ceny Usług

Czasem warto za usługe zapłacić troche więcej jak ma sie pewność ze bedzie wykonana tak jak powinna.

88

Odp: Ceny Usług

wojtas napisał/a:

to patrze na te ceny kombajnowania to jas brałem najwięcej bo  340zł pszenica a 400 rzepak  cena za ha

Czy aby na pewno najwięcej Ty dominatorem w godzinę mykniesz 2 ha pszenicy a 512 nie da rady, więc...

Rolnik z powołania:-)

89

Odp: Ceny Usług

Na zarobku może i da radę.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

90

Odp: Ceny Usług

Ale hektar to hektar. Czy sierpem, kosą, czy 512 czy czymkolwiek to będziesz robił stawka ta sama.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

91

Odp: Ceny Usług

Gdyby cena była liczona od godziny, wtedy czy 512 czy 517 ma znaczenie...

92

Odp: Ceny Usług

Z hektara to wiadomo ile kto ma zapłacić i wszyscy są zadowoleni , tylko czasami wydaje mi się że niektóre hektary sa gumowe i zastanawiam się czy do 512 jest opcja zamontowac licznik hektarów .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

93

Odp: Ceny Usług

ja mam stawkę godzinową w tym roku będzie 300zł bo mam mniejszą kose a paliwo poszło w górę i ceny części u nas dominatorem 98 bierze koleś cena na tamten rok to 450 zł w tym roku ma zamiar brać 500zł za godz u nas nikt nie siecze od ha bo się nie opłaca a jak jest zwalenisko to już gra nie warta świeczki

Masz problem z Claasem Mecatorem, pisz na pewno pomogę tel  790-555-450 zmiana nr GG 35541292

94

Odp: Ceny Usług

paweleg pewnie że można zamontować licznik ha kosztuję od 500 do 600 PLN zależy od firmy cena brutto i możesz go przekładać do ciągnika np.jak siejesz zboże to zliczy ci też ha

95

Odp: Ceny Usług

Zboże jak zboże , ale przy siewie kukurydzy też by się przydał.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

96

Odp: Ceny Usług

Taki prosty licznik można zrobić z elektronicznego licznika rowerowego tylko by trzeba dać jakiś włącznik gdy się uniesie troche heder żeby nie liczył na uwrociach, tylko trzeba by wtedy przebieg mnożyć razy szer. hederu np. przy 4.2 mnożymy razy 4.1 albo 4.0 bo nigdy sie nie jedzie idealnie na pełen heder. Tanio, prosto i skutecznie i koszt może 50 zł a nie 500zł Pawelg do siewnika też by wydał smile

97

Odp: Ceny Usług

przed cięciem czy po możesz gościa sprawdzić tylko sobie sprawdzić trzeba ile ścieżek od oprysku było czyli szerokość masz a resztę to tu  wszystkie kliny co do ara zmierzysz http://maps.geoportal.gov.pl/webclient/

98

Odp: Ceny Usług

geoportal jest dobry.... na płaskich terenach. u mnie z działki 6.20 (gdzie około 80% to pagórki i to nie małe) na geoportalu zrobili 5.68. A to wszystko przez to że pomiary satelitarne nie uwzględniają ukształtowania terenu.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

99

Odp: Ceny Usług

Znajomy co robi w ARIMR mierzy działki właśnie geoportalem i teraz wiem dlaczego zawsze są cyrki z pegami

Rolnik z powołania:-)

100

Odp: Ceny Usług

no dzięki geoportalowi na 12ha zgubili mi w agencji 1ha użytków. żeby było mnie stać na geodetę to bym im udowodni faktyczną powierzchnię...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....