101

Odp: Ceny Usług

strona   niby a aktualnymi cenami ...
http://www.uslugirolne.pl/_ceny.htm

my wczoraj ustaliliśmy między sobą co kosimy  ... że wszyscy bierzemy  400zł\ha  ... jak zamiast rzepaku jest herbapol to nie mniej niż 500zł ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

102

Odp: Ceny Usług

Ceny paliw ze stycznia i usług z zeszłych lat..

103

Odp: Ceny Usług

no ale już jest jakieś odniesienie ...  co do tych sen przedstawionych  na tym cenniku trzeba doliczac 100zł na wstępie za paliwo ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

104

Odp: Ceny Usług

wojtas zmowa cenowa jest karalna i nie jest zdrowa sytuacja jak nie ma konkurencji

105

Odp: Ceny Usług

jak zmowa jaka zmowa tongue    ugoda big_smile

a konkurencja jest  bo w promieniu  30km odemnie przybyło jakichś 20 nowiutkich kombajnów ... więc i tak mamy przesrane ... bo oni beda jechac  pewnie po 300zł za ha poki nowa maszyna ...  przynajmniej w zeszłym roku tak było .. ale jak się pogoda popsuje co się własnie robi , to każdy robotę będzie miec

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

106

Odp: Ceny Usług

witam pisalem juz na forum ale nie w tym dziale co trzeba wiec jeszcze raz kupilem rozrzutnik osmio tonowy i ciagne go forszem ile moge wziasc za godzine pracy takim zestawem

Fortschritt zt 423 a razy 2

107

Odp: Ceny Usług

150-200 Za rozrzutnik i nie będziesz stratny big_smile ważne też jak daleko masz wozić towar bo 15 km dojazdu to nie to co pryzma na polu ... smile

108

Odp: Ceny Usług

nie no ze 2km to maks na pole od pryzmy

Fortschritt zt 423 a razy 2

109

Odp: Ceny Usług

Panowie, napiszcie mi ile u was i za jaką sieczkarnie płacicie od hektara. Chcę mieć rozeznanie jakieś..

110

Odp: Ceny Usług

Ja za sieczkarnie biorę 350 na godzine.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

111

Odp: Ceny Usług

Panowie czy w waszych okolicach są firmy skupujące słomę? ile płacą za belę czy tam kostkę?

112

Odp: Ceny Usług

U mnie są dwie takie firmy jedna płaci 160zł za tonę a druga jak sprasujesz to 120 a jak nie to 20zł za tonę. Miałem się z tym bawić ale wolałem przyorać i nie będę zawracać sobie już tym nawet głowy bo ziemi wolę zostawić.Nawet na szkoleniu było wyliczone, że zysk ze sprzedaży to ok.400zł/ha a jak zetniesz przyorzesz to wartość próchnicy która zostanie to ok. 800zł. Przemyślałem i dałem sobie spokój.

113

Odp: Ceny Usług

Mam znajomego który handluje maszynami. Kupuje baloty po 30 zł za sztukę i wiezie do Niemiec do stadniny koni. Wraca wiadomo, z maszynami. Słoma musi być sucha. Ciekawe ile tam dostaje za balota że mu się opłaca.

114

Odp: Ceny Usług

u nas płaca 100zł za tonę średnio jest 3 t z ha ...     i tylko trzeba im wskazac pole  nic więcej ...  możesz im sprasowac  wtedy jest drożej

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

115

Odp: Ceny Usług

180 zł za tonę sprasowanej płaci brykieciarnia w nidzicy  a z pokosu to po 60 /t można kupić ale już 40 km dalej rolnicy płacą 50zł za balota 120x120

116

Odp: Ceny Usług

U nas kupują słomę kukurydziana po 120 tona , kolega się napalił to z 7 ha miał 150 balotów , wczoraj zwieżliśmy jutro maja zabierać . Moim zdaniem to lipny interes zapłacił 15 zeta za balota , ja mu zwiozłem za friko ale na tira nie załaduje 60 więc załadunek najemny i po odliczeniu tych kosztów g...o zostanie a pole próchnicy ni ma.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

117

Odp: Ceny Usług

Witam mam pytanie ile może kosztować wynajęcie traktorzysty (sam kierowca) do odśnieżania , chodzi mi o wynagrodzenie godzinowe

118

Odp: Ceny Usług

jakieś 15-20 pln no może znajdziesz taniej tylko aby był solidny

119

Odp: Ceny Usług

ile bierzesz za odśnieżanie ??  na godzine czy od km ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

120

Odp: Ceny Usług

Ja dostałem propozycje na odśnieżanie .Facet daje ciągnik i ma być zrobione a pytam sie bo bo powiedział żebym sie zastanowił i niewiem ile coś takiego sie ceni
Do odśnieżanie będą place więc wynagrodzienie za godziny