121

Odp: Ceny Usług

No i zaszyty bo wiadomo jak to zima lubi zaskoczyć

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

122

Odp: Ceny Usług

no to jak tobie ma płacić to 20pln bo wiadomo nocki trza zarwać będzie jak zima dotrze do nas?

123

Odp: Ceny Usług

najlepiej ryczałtem za miesiąc, +premia za wyjazdy, ale jak znam życie to około 12-20zł za godzine PRACY, wiec jak nie ma sniegu, nie ma pracy, jak spadnie to w srodku nocy trzeba sie zrywać i ogien, ustalił bym jakąś podstawe za gotowość do pracy+ stawke  godzinową

124

Odp: Ceny Usług

i zalezy jaki ciągnik ogrzewany czy nie. Ogrzewanym to za 10 zł zgodziłbym sie w zimie nie ma pilnych robut to dorobilbym sobie

Rolnik z powołania:-)

125

Odp: Ceny Usług

NO NO widzę cenicie się panowie ja robię za 5zł za godzinę i też można powiedzieć, że w nocy bo zaczynam o 14,30 a kończę o 1,00 ja bym robotę za 10 lub 12zl z miejsca brał smile

126

Odp: Ceny Usług

beta u ciepie aż taki kryzys z pracą że za 5zł robisz bo ja to mam takie odczucie że wszyscy krzyczą o kryzysie aby ludzie pracowali za najniższą stawkę i nie myśleli o podwyżce

127

Odp: Ceny Usług

Ja w to nie wierze, że kryzys ta stawka jest już od paru lat nie zmiennie zawsze do pracy znajdzie się ktoś a to lepsze niż bezrobocie, ale już nie pisze bo to trochę odbiega od tematu

128

Odp: Ceny Usług

w mojej okolicy to za mniej niz 8 zl to palcem nikt nie kiwnie

Rolnik z powołania:-)

129

Odp: Ceny Usług

znaczy sie tak  polska żeczywistośc ...  pracuj ile sił a zapłata  jak najmniej się da ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

130

Odp: Ceny Usług

Witam Panowie  ile bierze pilarz za  godzinę  roboty własna piła była .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

131

Odp: Ceny Usług

raczej od zbiornika biorą

132 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2011-12-10 19:25:49)

Odp: Ceny Usług

No to i od zbiornika może  być bo była robota a nie wiem jak się policzyć  tongue

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

133

Odp: Ceny Usług

u nas od 20 do 30pln za zbiornik

134

Odp: Ceny Usług

30-45zł za zbiornik  lub  40 zł za kubik drzewa

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

135

Odp: Ceny Usług

od zbiornika ?? wypalić zbiornik przy odziomach - kilkanaście minut, wypalić zbiornik przy odcinaniu gałęzi - godzina.

gg 5118068

136

Odp: Ceny Usług

panowie ja piła latem wypalałem 5 litrów codziennie przez 3 miesiace
jak bym miał wynająć to dupa
1 prowadnica na 4 dni i łańcuchów 5 sztuk

137

Odp: Ceny Usług

To nieźle dawałeś jej w dupę albo lichy sprzęt  miałeś a co  ścinałeś ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

138

Odp: Ceny Usług

najgorsze wierzba topola osika akacja sthil 230 i nic po niej nie widac silnik jak nowy bo dałem na przeglad bo bede znów wykaszał jak przyjdzie mrozik

139

Odp: Ceny Usług

Wierzba to  fakt duże rośnie a w środku  próchno,  łańcuch i  silnik dostaję niezłe  baty wiem bo głównie takie drzewo tniemy . I wszystko ruską piło przez jakieś 19 lat więc  dostała nieźle po tyłku  raz pierścionki zjadła i jedna prowadnica oryginalna długo nie pochodziła chyba  pierwszy sezon  od tamtej pory założona jest jakaś prowadnica oregon chyba 45   i  no problemo tylko łańcuchy . Teraz dopiero przysłabł silnik kupiliśmy jakąś piłę  Powermata . Kupa plastiku o połowę lżejsza     to nie to co stare piły .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

140

Odp: Ceny Usług

Mam pytanie jak kształtują się ceny ziemniaka na targowiskach i marketach na Pomorzu może ktoś wie