Temat: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

Witam. Uszczelniał może ktoś już rozdzielacz przy 512? Da samemu to zrobić? Ciężkie to jest? A może lepiej przywieść jakiegoś fachowca? Bo wczoraj odpaliłem mojego forszaja, a dziś nawet na postoju leci mi olej. Lipa jest bo szkoda oleju, a poza tym wszystko się oblepia.

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

2

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

ja uszczelniałem przy kombajnie ale przy moim ciekło przy dzwigienkach a nie między sekcjami, trudne to nie było a oringi kupowałem w agromie

3

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

ja robiłem miedzy sekcjami ale w bizonie .Jesli tu jest  podobnie to  koszt gumek niewielki .Wskazanie jest gumki <oringi >posmarowac cieniutko czerwonym silikonem.I najważniejsze przy skręcaniu wypada miec klucz dynamometryczny .A jeśli nie to skręcaj lekko z wyczuciem i niech ktoś drugi rusza dzwigienkami<bedzie czuć czy nie skręcasz za mocno jak zacznie chodzic sekcja ktoraś z oporami>

4

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

u mnie sprawdziłem że leci przy dzwigence od przyśpieszacza. widziałem że tam są śruby na sześciokątny klucz. mam to odkręcić?

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

5

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

tak odkręć ale jak masz więcej czasu to najlepiej wymontować cały rozdzielacz chociażby po to zeby go wyczyścic i na warsztacie rozbierać

6

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

no czasu to nie mam zbytnio. a rozdzielacz to w kabinie trzeba wyciągać, tak?

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

7

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

tak innej drogi wyjścia nie ma a zajmuje to jakieś 15 minut

8

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

jeśli mogę coś doradzić to z tym czerwonym silikonem to chyba przesada....silikon w układzie hydraulicznym to zabójstwo dla rozdzielacza

9

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

jesli leciutko posmarowane aby się nie dostało do środka to ok. robie od 15 lat w ten sposób i nikt nie narzeka

10

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

no widzę że masz dużo ciągników więc na pewno masz jakieś doświadczenie

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

11

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

:hmmm: u mnie cieknie ten rozdzielacz pod kabiną :

http://www.fotoload.pl/123aa26/9ad42ade5c6c2fa10e63ee1851a3843b2048_min.jpg

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

12

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

to jedynie kwestia uszczelek są grubsze niż do polskich sprzętów dostaniesz w grene tylko weź ze sobą starą

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.&#8221;
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

13

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

oki  dzięki :beer:  tak zrobię ... tyle dobrze że do grene mam blisko  cool

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

14

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

sorry że w czyjś wątek - w 514 nie wysuwa i nie podnosi samego motowidła, najpewniejsza awaria na lini rozdzielacz - siłownik, ale może to coś innego. heder jako cały sie unosi, więc pompa działa. ma ktoś jakiś pomysł co szwankuje?

15

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

sekcje w rozdzielaczu tobie najprawdopodobniej  poszły a temperaturę oleju  jaką masz nie grzeje się czasem ???

16

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

już zrobiony, rury były zakleszczone na amen. dzięki za reakcję.

17

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

Witam wszystkich.... jak juz jesteśmy przy rozdzielaczu to mam pytanko...... Miałby ktoś może na pozbyciu zawór ciśnieniowy ORSTA 05 TGL 26233/20 ( E-514- rozdzielacz czterosekcyjny) albo przynajmniej ktos miały informację gdzie mogę szukać czegoś takiego???

18

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

nowego czy starego dobrego?

19

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

Może być stary byle by był dobry wink

20

Odp: Czy ktoś uszczelniał już rozdzielacz?

No więc po długim szukaniu zaworu ciśnieniowego zakupiłem go w Pankowie za 250 zł (oczywiście nowy) dodam że w Agromie w Postolicach chcieli 500 zł za nowy a 400 za używkę...... Już tam chyba nie zadzwonię więcej