1

Temat: 524 :)

oto moja maszyna smile dopiero co kupiona smile ale juz niedługo trzeba bedzie sprawdzić jak chodzi w polu big_smile.

http://www.fotoload.pl/index.php?id=0a1 … b72948d937

2

Odp: 524 :)

no no pogratulowac zakupu ile dałes  jesli mozna wiedziec i jaki rocznik  albo opisz go troszke jaki silnik itp

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3

Odp: 524 :)

rok 1990, silnik 6 garowy, headerek 5,2 metra (chociaż nie mierzyłem wink ) no i jeszcze stół do rzepaku i sieczkarnia smile

byłbym wdzieczny, gdyby ktoś z Was podesłał mi, albo chociaż powiedział gdzie w sieci mogę znaleźć jakieś informacje, albo opisy na temat wszystkich dzwigni znajdujących się w kabinie, albo instrukcje obsługi tego kombajnu ( jestem w stanie czytać w dowolnym języku, najlepiej polski, niemiecki, angielski, ujdzie nawet czeski smile )

4

Odp: 524 :)

Poliglota?
Moje gratulacje !

5

Odp: 524 :)

fajoska bryczka gratulacje

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

6 Ostatnio edytowany przez mat83 (2008-07-24 21:23:14)

Odp: 524 :)

Fajny fajny. Mogę udostępnić instr. w języku szwedzkim i katalogi. Jeśli masz kłopoty z przyciskami to pisz. Wszystko wyjaśnię. smile

7

Odp: 524 :)

siema:) mam pytanko w zwiazku z tym E524MDW. mam go 3 sezon jak czytalem wczesniejsze wasze kometaze to jestem zdziwiony np ja w ciagu godz jak ha zrobie to jest dobrze. i moje pytanko co moze byc przyczyna tego?? ze ja pospieszyc zbytni nie moge bo zaraz sie zabije zmienilem pas na mocarnie i pas napedowy mocarnie i nadal jest tak. Co moze byc przyczyna??

8

Odp: 524 :)

a i jeszcze jedno nie moge dostac takiej czesci moze wiecie macie nr do sklepów z czesciami??

9

Odp: 524 :)

ale w którym miejscu Ci się zabija? na ślimaku czy na młocarni?

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

10

Odp: 524 :)

zbyt mała szczelina miedzy klepiskiem a bebnem młucacym(cepami)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

11

Odp: 524 :)

jeśli na młocarni się zabija to tak

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

12

Odp: 524 :)

miedzy klepiskiem a bebnem to jaka powinna byc szczelina??

13

Odp: 524 :)

ja mam około 3cm

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

14

Odp: 524 :)

Jak niema części wink

GG 9784904
sklep@fortschritt.com.pl 0748506822
www.fortschritt.com.pl

15

Odp: 524 :)

panowie mam inne pytanie ja w 524 mam standardowy nawiew plus założyłem elektryczny na zewnątż chłodnicy tak ze pcha powietrze na chłodnice a 2 za chłodnicą ciągnie je dalej na silnik ale sie zastanawiam czy w jakiś dodatkowy sposób można obniżyć temperature wody u mnie jest tak ponad 90 w upał i zaczyna parować jak sie robi bardzo gorąco mak ktoś może jakieś dodatkowe pomysły mile widziane zdjęcia

16

Odp: 524 :)

a może ktoś wie jak w 524 ograniczyć zapylanie chłodnicy bo to największy problem czysta sie nie grzeja

17

Odp: 524 :)

no i jak panowie wie ktoś może jak tu ograniczyć kuż na chłodnicy w 524 albo co może być żle bo ja nie mam bladego pojecia co tu zrobić

18

Odp: 524 :)

To ona się nie czyści tak jak w 516 podczas wysypu wentylatorem? Coś mi się kojarzy , że w 524 jest tak samo.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

19

Odp: 524 :)

marek mółbyś coś wiecej jak i co a moze masz gdzieś zdjecie albo ktoś kto ma 516 podzieli sie z nami swoją wiedza

20

Odp: 524 :)

W 516 jest coś takiego, że jak załączasz wysyp zboża to wentylatory chłodnic kręcą się w stronę przeciwną niż podczas pracy i następuje czyszczenie chłodnic i siatek filtrujących Zobacz na tej stronce jest o tym wspomniane przy opisie pulpitu poz 35 http://www.fortschritt-landmaschinen.de … pezial.htm

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia