Temat: Na jaki kolor mam wymalować miojego forszaja?

Witam. Mam 512. Jest to już dość stary kombajn i przydałby mu się nowy lakier. Jest on w tej chwili niebiesko biały. Ma ktoś może jakiś pomysł na pomalowanie mojego forszaja aby wyglądał ładnie. Jakie mam mu barwy dobrać? Proszę o pomoc. Mile widziane jakieś fotki

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

2

Odp: Na jaki kolor mam wymalować miojego forszaja?

zielono-żółto-czerwony będzie super fife w zęby i na pole konopie kosić

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

3

Odp: Na jaki kolor mam wymalować miojego forszaja?

hahah

4

Odp: Na jaki kolor mam wymalować miojego forszaja?

Na oryginalne farby wtedy sie najlepiej prezentuje:)

5

Odp: Na jaki kolor mam wymalować miojego forszaja?

ale na niebiesko biało jak był, czy lepiej na ten groszkowy?

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

6

Odp: Na jaki kolor mam wymalować miojego forszaja?

najlepiej pomajuj go na śnieżno-biały i błękit morza

7

Odp: Na jaki kolor mam wymalować miojego forszaja?

witam... jak już jesteśmy przy malowaniu..... W zeszłym roku kupiłem 514 ale teraz postanowiłem nadać jej nowa młodość..... Wymieniłem pognite blachy na nowe, łożyska, oświetlenie łącznie z całą nową instalacją, zrobiłem konserwacje pordzewiałych elementów i przykryłem zbiornik blachą..... Kolorek też rzuciłem marzenie i tu pojawia się mój problem..... Może mi ktoś podać linka albo da znać gdzie szukać naklejek na boki do MDW 514 bo widziałem kiedyś na allegro ale teraz już jakiś czas ich nie ma...... Obiecuje wstawić wszystkie dokładne foty mojej maszynki jak już go ogarnę......

8

Odp: Na jaki kolor mam wymalować miojego forszaja?

masz tu namiar robi nalepki na wszystkie maszyny    panel66@poczta.onet.pl      jak zrobi ci to daj zdjęcia jak to wyszło przed naklejeniem

9

Odp: Na jaki kolor mam wymalować miojego forszaja?

Wielkie dzięki scoda19 i masz ode mnie (+) za pomoc..... Oczywiście jak wszystko postykam i dokończę malaturkę to wstawiam fotki...... Pozdrawiam

10

Odp: Na jaki kolor mam wymalować miojego forszaja?

pomaluj na czerwono w różowe świnki wink

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

11

Odp: Na jaki kolor mam wymalować miojego forszaja?

No niestety malowanie już wybrałem ale następnym razem będę miał twoja propozycje na uwadze ;p ;p ;p

12

Odp: Na jaki kolor mam wymalować miojego forszaja?

Zgodnie z obietnicą zamieszczam fotkę naklejek jakie przygotował mi <panel66@poczta.onet.pl >

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b05 … 8c093.html

Zdjęcie słabe bo przy kiepskim świetle ale wykonanie nalepek I klasa.....

13

Odp: Na jaki kolor mam wymalować miojego forszaja?

napisz ile dałeś bo ja jeszcze nie zamawiałem u niego

14

Odp: Na jaki kolor mam wymalować miojego forszaja?

Z przesyłką kosztowało mnie to 160 zł..... Kiedyś na allegro gość wystawiał komplet za 100 ale od dłuższego czasu nie ma tej aukcji....szukałem w innych źródłach i u różnych producentów i nikt nie miał