Temat: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

Witam. Mam następujący problem- kiedy jadę kombajnem pchnę dźwignię od przyśpieszacza kombajn trochę przyśpieszy, pchnę kilka  razy i już jadę szybko, lecz pojadę tak z 10m i kombajn znów jedzie wolno i przyśpieszacz znowu muszę pchnąć. Czym może to być spowodowane? Jak jest koło od przyśpieszacza założyłem wszystkie nowe uszczelki i wszystko co tam trzeba. Proszę o pomoc bo nie da rady jeździć

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

2

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

jeśli nie masz wycieku przy kole to zpewnością rozdzielacz nie trzyma ciśnienia miałem tak w sieczkarni foszitce

3

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

i co z tym zrobiłeś?

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

4

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

wymienic rozdzielacz  lub zregenerowac innego wyjscia niema

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

ale aby przyśpieszacz mi wali........ reszta jest ok więc może nie trzeba całego rozdzielacza robić....... koszt takiej naprawy są pewnie wysokie bardzo:(

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

6

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

jeśli chcesz to można spróbować i zamienić przewody od sąsiednij sekcji skoro mówisz że reszta jest szczelna ,w takim przypadku miałbyś sterowanie inną dziwignią ale zaoszczędzisz trochę kasy

7

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

sory ze podepne sie pod wątek ale umnie jak sie przyspieszy  na maxa na przyspieszaczu to bardzo trzesie  kombajnem takie dziwne drgania przechodza nie wiem czy tak ma być

8

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

powinieneś oddać koła do wyważenia wink

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

9

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

KOSEŚ- ile dałeś za naprawę rozdzielacza? a czy te górne o ringi przy dźwigienkach maja coś do ciśnienia? u mnie nimi trochę leci

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

10

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

a jak u Was spisuje się pas jezdny i ogólnie cały układ jezdny? u mnie to nie za bardzo ponieważ jakoś jakby słabo ciągnął. czuję że jakbym kosił na polu co trzeba by było pod wysoką górkę podjechać to nie dałbym rady niestety

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

11

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

zobacz czy masz pasy napięte. ja tez tak miałem i cały czas mysleliśmy że to wina pasa na przyśpieszaczu, aż przypadkowo zobaczyłem że slizgaja sie te dwa pasy po lewej stronie kombajnu, wiec klucz 24 i napiecie pasów od tamtej pory jest oki. Może byc taka opcja że slizga sie pas na przyspieszaczu. i tu moze byc nieodpowiednie ustawienie kólka " napinającego" lub wyprasowana sprężyna na skrzyni biegów.
odnosnie krzesienia to w moim było tak że trzęsło na I i przyspieszacz na maxa. a przyczyna było złe ustawienie "kóka napinającego"

12

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

no te dwa pasy zobaczę jeszcze bo ten na skrzynie mam dobrze

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

13

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

nadal nic. widzę małe przecieki przy dźwigienkach- może to też być tego wina? wystarczy aby górę uszczelnić czy trzeba jeszcze coś

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

14

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

nie wystarczy uszczelnić samych dźwigienek szczelność rozdzielacza jest naiważniejsza wewnątrz na sówakach a tego samemu się nie zrobi niestety

15

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

to jutro przełożę jeszcze przewody. a dlaczego są tam dwa otwory na sekcji? przyśpieszacz jest w innym niż inne opcje więc mam zrobić tak jak jest, czy jak inne były podłączone?

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

16

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

na poczetek sprawdż pas od jazdy czy nie jest wytarty albo przypalony

17 Ostatnio edytowany przez Kamilo16 (2008-08-20 15:06:02)

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

pas nowy jest. a u was macie przyśpieszacz podłączony do sprzęgła? bo jak ja wciskam sprzęgło to mi przyśpieszacz się cofa. planuję to od montować, aby cały czas to nie pracowało i się tak nie wyrabiało. dziś mierzyłem temperaturę jak zjechałem i miała 95 stopni. Chodzi o olej w układzie hydraulicznym. Czy to nie za dużo?

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

18

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

Witam. Chciałbym sie dowiedziec coś o układzie jezdnym E 516 B na hydromacie. Jak się przełacza na szybsza jazdę?! Podobno jest taka możliwość.

19

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

Jeżeli Na maksymalnym przyśpieszeniu jedzie wolno to musisz sprawdzić system dźwigenek idących od kabiny do silników hydraulicznych przy kołach . Często się zapiekają po prawej stronie kabiny (na zewnątrz ).

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

20

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

Rozumiem ale jaka jest max. szybkość na asfalcie?