61

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

Pasy jezdne , zwolnice a przedewszyskim mufki na wałkach napędzających zwolnice nie dostają tak po dupie , no i sprzęgło ze skrzynią też , moim zdaniem dobra rzecz.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

62 Ostatnio edytowany przez ojanusz (2011-07-30 18:50:30)

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

dragon22 zrób eksperyment ,wcisinii przyśpieszacz na maxa ,wrzuć wsteczny, gaz na maxa i puść sprzęgło i za którymś razem na pewno pocałujesz szybę.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

63

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

Lub motowidło, też były takie przypadki..

64

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

Mam podobne zdanie co dragon i od kiedy wywaliłem to ustrojstwo w rekordzie przestałem niszczyć wariator i pasy od ciągłego przyśpieszania i zwalniania ,oraz praca jest wygodniejsza gdyż po nawrocie nie trzeba za każdym razem ustawiać prędkości jazdy.A jeśli sprzęgło jest dobrze wyregulowane to nie ma żadnych szarpnięć przy ruszaniu .

65

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

Jak młóciłem rzepak to też to wywaliłem bo szlak mnie trafiał od tej ciągłej regulacji prędkości,jak z czuciem puszcza się sprzęgło to nie szarpie i na wstecznym ma zarąbiste przyspieszenie.

66 Ostatnio edytowany przez andrzej612b (2011-07-30 21:35:16)

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

Tak  ma przyspieszenie że jarz tył podnosi , ale chyba nie o to chodzi , raz cena części drugi czas i nerwy , kiedyś też tak jeździłem nawet fajnie ale nie mam mechanika który by to naprawiał .

67

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

Mam takie spostrzeżenie co do przyspieszacza .Dwa lata temu wymieniłem tulejki sfożnie oczywiście cały komplet.PO tym sezonie znów zaczyna sączyć się olej.Czy u was też tak szybko trzeba wymieniać te uszczelniacze .Prubowałem i naszych i niemieckich .jeden ciort .Może żle coś mańdruje .

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

68

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

Miałem ten sam problem ale po wymianie tulejek i swożni drugi sezon spokój .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

69

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

Witam. Posiadam kombajn Fortschritt e514 nie działa mi w nim podnoszenie motowideł , przyśpieszacz , wyciąganie rury wymieniłem w nim pompę  i jest to samo . Co to może być?

70

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

Rozdzielacz ,  a swoją drogą kupowałeś kombajn i nie sprawdziłeś podstawowych rzeczy , oj oj oj ...

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

71

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

Jak kupiłem to wszystko było dobrze. Rozdzielacz był sprawdzany i jest dobry to co jeszcze może być ?

72

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

Dzięki za pomoc. Sprawdziłem rozdzielacz jeszcze raz i to było to .

73

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

panowie pod koniec sezonu w tym roku zauwazylem ze jesli przyspieszacz jest "na maxa" to czuc wyrazne drgania w kabinie, na co stawiacie?

A i jeszcze jedno pytanko, jak dlugo wytrzymuje wam pas jezdny? U nas krecil sie 5 lat + to co u poprzedniego wlasciciela i po tym sezonie jest do wymiany, a jak to wyglada u was?

74

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

Pewnie pas masz mocno naciągnięty mówię o jezdnym

75

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

U mnie tak telepie kombajnem, że butelka mało zębów nie powybija. Góra(łożyska górnego wariatora zrobiona w tym roku, a w przyszłym idzie dół czyli nowe łożyska, bo to ich wina.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

76

Odp: Dlaczego przyśpieszacz szybko zwalnia?

jest na to oddzielny temat poczytaj przyczyn jest kilka

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty