101

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

cena nie wygurowana więc pooglądac warto

Rolnik z powołania:-)

102

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

Czy to prawda że w tych 524 rama pęka?

103

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

ja  mam i nic nie pęka

104

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

Ja miałem i też nic nie pękało

105

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

ja oglądałem tyle sztuk i w żadnym nie była pęknięta...

106

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

aha thx, w któryś dzień wrzucę foty mojej 524 co dzisiaj kupiłem big_smile

107

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

dejman napisał/a:

Czy to prawda że w tych 524 rama pęka?

niech zgadnę szczęśliwy sąsiad z twojego zakupu podpowiada Ci takie pierdoły?
człowiek to najpodlejsze ze wszystkich zweirząt.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

108

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

dejman tongue  z tymi popękaniami to ci się chyba z Bizonem pomyliło big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

109

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

Widziałem 512 z pękniętą ramą, ale miała ze 40 lat to i miała prawo.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

110

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

wojtas napisał/a:

dejman tongue  z tymi popękaniami to ci się chyba z Bizonem pomyliło big_smile

nie kracz :stu:

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

111

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

Fenol moim zdaniem to nie jest krakanie Wojtasa tylko fakty wink Nie za wiele jest takich Bizonów rodzynków które nie noszą śladów pęknięć ramy osi itd smile

112

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

wojtas ja tylko tak słyszałem od kolegi ze w 524 pęka rama tongue

113

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

jeżeli chodzi o rame w fortschrittach zaczynając od 512, a kończąc na 527  to jest ona bardzo solidna i nie słuchaj głupot.

114

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

mam znajomego który ściąga części do fortschritta sprowadzał kombajny mówił ze najmniejsze wzięcie miały 524, ze względu na pękające osie kół przednich, z kolei mój kolega pracował w spółdzielni i tam mieli kombajny 527 sts mdw przez 3 lata chodziły ok a później zaczęły się sypać, jeździł do fabryki do Niemiec na szkolenie i były tam 525 na reklamacji właśnie z popękanymi osiami.

115

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

czesio303 napisał/a:

mam znajomego który ściąga części do fortschritta sprowadzał kombajny mówił ze najmniejsze wzięcie miały 524, ze względu na pękające osie kół przednich, z kolei mój kolega pracował w spółdzielni i tam mieli kombajny 527 sts mdw przez 3 lata chodziły ok a później zaczęły się sypać, jeździł do fabryki do Niemiec na szkolenie i były tam 525 na reklamacji właśnie z popękanymi osiami.

aaa i co zjarało^^,ja słyszałem że rama pęka tam gdzieś jak wentylator nie wiem czy to prawada.:dance:

116 Ostatnio edytowany przez tomcio83 (2011-04-25 20:24:57)

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

w każdym większym kombajnie ramy pękają ja w swoim też już spawałem i wzmacniałem te pęknięcia są efektem jeżdżenia po polnych dziurawych drogach i ramie daje w tyłek też jazda z pełnym zbiornikiem zbożowym w moim przypadku to była główna przyczyna bo zbiornik mam na 3,5t a woziłem sobie zboże w nim do domu

Masz problem z Claasem Mecatorem, pisz na pewno pomogę tel  790-555-450 zmiana nr GG 35541292

117

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

czy ja wiem czy w każdym większym kombajnie ....  to chyba zalezy od eksploatacji maszyny i  umuzgowienia operatora ...    no i od  materiałów  z których zostało to wszystko  zrobione ...  bo   operator bez muzgu to i czołg pozagina i zajedzie ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

118

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

w polu różnie bywa a kombajnem jeżdżę nie za wolno bo nie lubię się pier...olić z robotą nie lubię jak cheder jest pusty a ludzie rożnie uprawiają pola najgorsze przejazdy w poprzek bo co niektórzy takie bruzdy mają w polu że tylko łeb odskakuje i później efekty są z pękająca osią

Masz problem z Claasem Mecatorem, pisz na pewno pomogę tel  790-555-450 zmiana nr GG 35541292

119

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

problem w tym,ze wiekszosc naszych kombajnow mialo juz kilku ''uzytkownikow'' od nowosci........... a juz slyszalem nieraz historie typu-a po ch...j ci hamulce,jak cos ci wyskoczy,to heder w dół i sie zatrzymasz.

120

Odp: FORTSCHRITT 524 - opinie

co do E524 w żniwa pękła mi ośka tylna w kole hehe i miałem problem z olejem od silnika gdy robiłem zmianę to zamiast olej lecieć to leciała pierw woda a następnie olej,pozniej kapnełem się z ojcem ze olej jest chłodzony woda,w misie olejowej znajodwala sie chłodnica,wimieniłem ja a na drugi dzien pacze a tu Ku*****a woda leci no i huj nie wiem o co tu robic więc dokonczyłem jakoś żniwa i pogoniłem tera do żyda.