21

Odp: Protest

hmm szczewka mupił tylko 10 ton  mam kumpla co kupił jakies 86 ton neutral to nie spóldzielnia to zwykły rolnik

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

22

Odp: Protest

Oni chyba nie liczą  ich celem jest plon bez względu na koszta. No chyba żemają 500 ha w takim wypadku będą żyli z dopłat

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

23

Odp: Protest

Ja też nie kupuję nic może trochę wapna posieję i zobaczę na wiosnę jak mam mieć 5ton z hektara z nawozem to wolę trzy tony bez nawozu

24

Odp: Protest

tym bardziej że przy cenie 500zł/t te 2 tony zboża nie starczą na nawóz

25

Odp: Protest

te ceny zboza to tragedia w takiej sytuacji jak by było po 900zł za tone pszenicy to by moze sie karkulowało

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

26

Odp: Protest

Widzieliście ceny randupu tych to powaliło jest już po 52 zł za litr a znajoma co nim handluje mówi że cena pójdzie do góry bo hurtownie jeszcze sprawdzają  jak drogo będziemy chcieli zapłacić. Ciekawi mnie co się zmieniło 2 lata temu że z 16zł cene podrzucili na 42zł a rolnicy mają więcej kasy to hop ceny w grę.20litrów 1000zł zobaczcie ile to zboże.

27

Odp: Protest

A dzisiaj napiszę wam ciekawostkę ,skosiłem znajomemu wczoraj około 2 ha gryki wyszło 1,5 tony tej gryki ten znajomy kazał mi zabrać tą grykę i jeszcze wcisnł mi 150 zł za kombajnowanie. Powiedział mi po co mu ten problem on liczy tylko na dopłatę i to mu wystarcza. A świnie znajomi rolnicy sprzedają po 6zł za kg i niema świń wogule .Do tego doprowadzili niedojżałe jeszcze zielone komuchy z PSL, moim zdaniem to już jest patologia na wsi a nie gospodarowanie. to na marginesie tego protestu. Pawlak kiedyś powiedział :" A co miałem wejść pod stół i szczekać?" On nie powinien z pod tego stołu wychodzić.....

28

Odp: Protest

W temacie polityki Maksx jedziesz po bandzie. Nie jesteś socjalistą co widać - nie jesteś ludowcem co słuchać - czuję kim jesteś. Za czerwoną linią jest banda, za bandą jestem ja. Czujesz się na siłach ? To na marginesie tego protestu.

29

Odp: Protest

Sławek 42, to całe rolnictwo jedzie po bandzie i cały czas się obciera o tę bandę .Za żądów PSL kiedy byli ministami, wicepremierami i premierami było strasznie, no i ten chorror wrócił i nie mówcie mi że to zbieg okoliczności.

30

Odp: Protest

Nie wiem czy dobrze czy źle się składa - znam osobiście Olejniczaka i Pawlaka. Nie z powodu zainteresowań, chociaż też, bardziej z powodu miejsca zamieszkania. Jeden mieszka 30 km., drugi trzy. Pawlak - kiedy ja byłem w ZMW szczebla wojewódzkiego, on był krajowego. Ja zakończyłem swoją edukację na technikum - Waldek skończył Politechnikę Warszawską. Kiedy ja waliłem wino "Patykiem pisane" na zabawach - on walił palcami w laptopa. Kiedy mnie zaprosił do tworzenia PSL - olałem nie tyle jego co temat. No i ja dziś wywalam gnój, czyli pospolite gówno a Waldek wali córkę mojego znajomego - dwudziestokilkulatkę.
Wojtek Olejniczak. Ministrant prawie od urodzenia. Jego tatuś - sekretarz powiatowy PZPR w Łowiczu. Facet stoi w rozkroku od małego - dosłownie i w przenośni. Trochę mi go żal, w gruncie rzeczy to życzliwy gość. Wmanewrowany ! Biznes rodzinny - suszarnia owoców w tym owoców dzikich.
Wiem, że w rolnictwie dzieje się źle. Wiem, że powodów jest wiele. Nie odważę się określić jaki to powód. Wg. mnie układy są niesprzyjające, czyli ch....e.

31

Odp: Protest

współczuję dwódziestokilulatce chyba że to hybryda hi hi ;-) to kurde taki żart.

32

Odp: Protest

Masz bardzo specyficzne poczucie humoru.
Nie współczujesz mnie, tylko lasce byłego premiera, wal...j tzn, kochanej przez byłego premiera.