Temat: Ktoś pomoże???komputer 524

ktos powie mi ktore przyciski do czego slużą :hmmm:????i co sie nimi robi???:nie_wiem:
  http://www.fothost.pl/upload/08/34/2a823acc.jpg

GG:1910208

2

Odp: Ktoś pomoże???komputer 524

witam  mam pytanko posiadam 524 od niedawna i mam problem z komputerem  mianowicie gdy zwieram przewody od czujnika któregokolwiek to pokazuje się odczyt ale gdy podłączam kolorami  to niema żadnej reakcji  wnioskuję ze komputer jest sprawny tylko nie wiem gdzie może tkwić przyczyna  Bardzo proszę o pomoc   może ktoś posiada schematy elektryczne od tego modelu lub instrukcją obsługi  po prostu nie wiem jak się do tego zabrać sad-

3

Odp: Ktoś pomoże???komputer 524

Witam

potrzebowalbym instrukcje obslubi to komputera pokładowego mdw 524 z gory dzieki smile

4

Odp: Ktoś pomoże???komputer 524

Witam wszystkich.
Poszukuje schematu instalacji ele. do E 524 własnie zakupiłem takiego. Oraz wszelkich materiałów. co oznaczaja dane kontrolki

5

Odp: Ktoś pomoże???komputer 524

mogę ci  wyjaśnić prawie wszystkie zagadnienia na temat mdw 524. najlepiej jak byś wrzucił fotę na dany temat ,bo temat kontrolek można traktować jako trzy odrębne tematy.Po prostu były trzy rózne opcje kompa

6

Odp: Ktoś pomoże???komputer 524

Zadzwoń do SKLEPU tam powinni mieć instrukcję obsługi po polsku.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

7

Odp: Ktoś pomoże???komputer 524

pierwszy klawisz jest od dopalacza
drugi od wypuszczania klap
trzeci od chowania podwozia
czwarty od... wink

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

8

Odp: Ktoś pomoże???komputer 524

...czwarty to katapulta big_smile

9

Odp: Ktoś pomoże???komputer 524

Witam
Mam pytanklo a mianowicie : czy czujnik indukcyjny od obrotów młocarni jako sygnał na komputer daje + czy -(masa)?

10

Odp: Ktoś pomoże???komputer 524

U mnie w E 516 B po zainicjowaniu na przewodzie jest minus. Pewnie w E 524 też tak jest, a dlaczego tak sądzę ponieważ bezpieczniej jest aby sygnał był minusem tak jak jest na częściach metalowych kombajnu.   Za to co napisałem na czerwono nie biorę odpowiedzialności to jest tylko i wyłącznie moje rozumowanie a nie podpowiedź że tak jest tongue

11

Odp: Ktoś pomoże???komputer 524

Witam panowie mam pytanie odnosnie komputerów w 524 bo zauważyłem że niektóre były z takimi kompami jak zdjecie wyżej a niektóre z takim okragłym obrotomierzem jaka jest róznica miedzy tymi komputerami i czy ten komputer jak wyzej ma jakies inne opcje jesli tak to jakie

12

Odp: Ktoś pomoże???komputer 524

drajwer0308 napisał/a:

witam  mam pytanko posiadam 524 od niedawna i mam problem z komputerem  mianowicie gdy zwieram przewody od czujnika któregokolwiek to pokazuje się odczyt ale gdy podłączam kolorami  to niema żadnej reakcji  wnioskuję ze komputer jest sprawny tylko nie wiem gdzie może tkwić przyczyna  Bardzo proszę o pomoc   może ktoś posiada schematy elektryczne od tego modelu lub instrukcją obsługi  po prostu nie wiem jak się do tego zabrać sad-

Mam książkę wraz ze schematami ale one raczej niewiele mówią (po nieniecku)

13

Odp: Ktoś pomoże???komputer 524

A ja mam pytanie z innej beczki. Czy ktoś z użytkowników wyjmuje 2 baterie z komputera po sezonie a wkłada przed tak jak piszą w instrukcji? chodzi mi o komputer który występuje w E 524 / 525 itp.

14

Odp: Ktoś pomoże???komputer 524

Ja swojego dopiero wczoraj przyprowadziłem ale na pewno będą wyciągnięte.