221

Odp: Dowcipy

Spotyka się dwóch facetów, jeden mówi:
- Cholera, powiedz mi co mam zrobić, mam problem z teściową, wchrzania się do każdej dyskusji, kłócimy się, nie mogę dojść z nią do ładu.
- Spoko, kup jej samochód, teraz jest dużo samochodów, wypadki, zabije się gdzieś.
- O.K. Spotykają się po dwóch tygodniach:
- Chryste, aleś mi doradził.
- Co się stało?
- Posłuchaj, nie dość, że straciłem kasę na samochód, ona żyje i prowadzi jak szatan, to jeszcze ma 3 kierowców na sumieniu.
- A jaki jej samochód kupiłeś???
- No, syrenkę.
- Boś głupi, trzeba było jaguara, to by już nie żyła.
- O.K. teraz kupię jaguara.
Spotykają się po dwóch tygodniach:
- Rany julek, jaki jestem szczęśliwy!
- Co, nie żyje? A nie mówiłem?
- Uffff, wreszcie nie żyje, a najbardziej mi się podobało, jak jej głowę odgryzał.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

222

Odp: Dowcipy

Do miasta przyjechał cyrk. Jednym z głównych numerów była tresura krokodyla. Nagle treser mówi:
— Proszę państwa, teraz ściągnę spodnie, włożę krokodylowi w paszczę mój „interes” będę go tłukł po głowie, a mimo to on nie zamknie paszczy.
I faktycznie - treser włożył „interes” w paszczę krokodyla i zaczął bić go kijem po głowie a zwierzak nic, zaczął bić jeszcze mocniej, a ten nic.
— Widzicie państwo - mówi treser - to bardzo bezpieczne. Kto z państwa zechciałby spróbować?
Po chwili z trybun wstaje starsza kobieta i mówi:
— Ja bardzo chętnie bym spróbowała, tylko niech mnie Pan tak po głowie nie bije.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

223

Odp: Dowcipy

Panowie dowcip na miły początek dnia:

Co robi knur na zamku ????

Penetruje lochy.

Hahahahahaha

224

Odp: Dowcipy

Co ma wspólnego piła motorowa i papier toaletowy

225

Odp: Dowcipy

Jak by nie patrzeć papier toaletowy jest z drewna.

226

Odp: Dowcipy

chwila nie uwagi i palce *** :DDD

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

227 Ostatnio edytowany przez androl (2014-12-30 10:50:19)

Odp: Dowcipy

Co to jest F-16 ?
No to mówię 16 dziewczyn o imieniu Frania, ja to bym przerobił na zlot 16 forszajowców  :walka:

228

Odp: Dowcipy

Wchodzi Amerykanin do baru w Polsce i mówi: -Słyszałem, że wy, Polacy to jesteście straszni pijacy. Założę się o 500$, że żaden z was nie wypije litra wódki jednym haustem. W barze cisza. Każdy boi się podjąć zakład. Jeden gościu nawet wyszedł. Mija kilka minut, wraca ten sam gościu, podchodzi do Amerykanina i mówi: -Czy twój zakład jest wciąż aktualny? -Tak. Kelner! Litr wódki podaj! Gościu wziął głęboki oddech i fruuu... z litra wódki została pusta butelka. Amerykanin stoi jak wryty, wypłaca 500$ i mówi: -Jeśli nie miałbyś nic przeciwko, mógłbym wiedzieć, gdzie wyszedłeś kilka minut wcześniej? -A, poszedłem do baru obok sprawdzić, czy mi się uda...

229

Odp: Dowcipy

chuck noris juz dawno nie zyje tylko smierc boi sie mu otym powiedziec

Fortschritt zt 423 a razy 2

230

Odp: Dowcipy

Mąż wraca po pracy do domu i widzi że nie ma obiadu,mysli sobie pewnie żona była bardzo zajęta że nic nie przygotowała i nie robi o to awantury,nastepnego dnia sytuacja się powtaza i pyta sie czemu to wczoraj i dziś nie ma obiadu a żona mu na to,"a bo ugotowałam na dwa dni".

231

Odp: Dowcipy

net włączony gar z zupą spalony.

232 Ostatnio edytowany przez bamreras (2014-12-30 22:03:01)

Odp: Dowcipy

Wpada szwagier do szwagra z flaszką.
To jak? Pijemy?
A co to za okazja?
Urodziny ani!
Jakiej ani?
No ani moje ani twoje.....:-)

Panie Nowak powie pan ile pan ma lat  - pyta młodziutka pielęgniarka pacjenta.
No w kwietniu będzie 78.
Oj nie dałabym.....
Nieśmiałbym prosić.:-)

Zajeżdza leciwy Niemiec pokroju "wujka adolfa" na stację paliw swym samochodem. Jako że nie zna się na obsłudze dystrybutora LPG wchodzi do środka i łamaną polszczyzną powiedział: Panowie zapraszam do gazu.....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

233

Odp: Dowcipy

michu23 napisał/a:

chuck noris juz dawno nie zyje tylko smierc boi sie mu otym powiedziec

A propo Chucka. On nie umrze. On kopnie w kalendarz z półobrotu big_smile

234

Odp: Dowcipy

Chuck Norris jest jak sraczka.... Przychodzi z nienacka :-)

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

235

Odp: Dowcipy

O nie nie nie przed sraczką jest bulgotanie w brzuchu smile
Co to jest ,wisi na ścianie i śmierdzi ?

236

Odp: Dowcipy

Zegar z padniętą kukułką.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

237

Odp: Dowcipy

Osrany alpinista yikes

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

238

Odp: Dowcipy

Pedał do pedała  mówi ; taki jestem zakochany że od dwóch tygodni nie mogę się wysrać !!!

Leszek   dla kolegów'

239

Odp: Dowcipy

http://fishki.pl/fishka,Profesor-filozo … =wszystkie
http://fishki.pl/fishka,Kochany-tylko-n … 84577.html

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

240

Odp: Dowcipy

Kobieta wspomina po imprezie:
Budzę się rano cała w kwiatach...
- Och jak romantycznie!
.... otwieram szerzej oczy a to klomb.