281 Ostatnio edytowany przez Stachu (2016-12-04 21:23:15)

Odp: Dowcipy

Apropo kawałów kto wygra w następnych wyborach? Buhahahaha i to jest najsmutniejsze :red:

282

Odp: Dowcipy

że o Kmicicu nie wspomnę wink  https://www.youtube.com/watch?v=8Ujt1pb8Zjo
te dowcipy to akt bezradności wobec skuteczności Jarka.

283

Odp: Dowcipy

coś dla równowagi smile
Donald Tusk odwiedza gospodarstwo rolne.
Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, towarzyszący grupie oficjeli fotoreporterzy natychmiast strzelają fotki.
Na to Tusk:
- Tylko żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem, typu „Kaczor Donald i świnie”, albo coś takiego!
- Ależ skąd panie premierze. Wszystko będzie cacy.
Nazajutrz ukazuje się gazeta ze zdjęciem Tuska wśród świń i podpis „Premier Donald Tusk (trzeci od lewej)"

Siedzi rybak nad morzem i łowi ryby. Nagle patrzy a tu na wędce trzepoce się mu złota rybka. Wyciągnął ją czym prędzej i się pyta:
– Czy ty rybko jesteś ze złota?
– Nie – odpowiedziała rybka – ja jestem z Platformy. – Zafrasował się stary rybak…
– No to ty nie spełniasz życzeń? – zapytał ją.
– Nie. – odpowiedziała rybka – ja tylko obiecuję.

Szef TVN zarządził dziś rano odprawę i mówi do dziennikarzy: „Już po wyborach. Przez dwa lata waliliśmy w rząd. Nie może tak dalej być. Jesteśmy elegancką, kulturalną, inteligentną i przyzwoitą telewizją na poziomie. Od dziś krytykujemy opozycję!”

Premier Donald Tusk zwołuje radę ministrów do swojego gabinetu i mówi do zgromadzonych ministrów.
– Mam tutaj 4 przyciski czerwony, żółty, niebieski i zielony:
– jak wcisnę przycisk czerwony to na drogach nie będzie wypadków i będzie 3000 km autostrad
– jak wcisnę przycisk żółty to 3 miliony emigrantów wróci do Polski i przyjadą lekarze z zachodu żeby pracować w naszych szpitalach
– jak wcisnę przycisk niebieski to nie będzie podatków a wynagrodzenia wzrosną o 200%
– jak wcisnę przycisk zielony to nie będzie przymrozków i susz i jabłka i inna żywność już nigdy nie będzie drożeć.
W tym momencie przerywa mu minister rolnictwa z PSL i mówi – a u nas w Ciechanowie to była babcia Józia, co miała 4 nocniki w przedpokoju – czerwony, żółty, niebieski i zielony.
– No i co? No i co? – pyta Donald
– I zesrała się na schodach…

Premier Tusk zlikwidował wszystkie ministerstwa, a w ich miejsce powołał 3 nowe:
1. Zdrowia
2. Szczęścia
3. Pomyślności

Tusk umarł i dostał możliwość wyboru miedzy Niebem a Piekłem. W Niebie widzi modlących się, grających na harfach, śpiewających. Nuda. Za to w Piekle balanga, popijawy, panienki, wesołe towarzystwo… Wybrał Piekło. Ale jak tam trafił, balangi już nie było, tylko tradycyjnie umieścili go w kotle ze smołą. Tusk się poskarżył się diabłu, że nie tak miało być na co ten odparł: „Sam to wiesz najlepiej. Kampania wyborcza ma swoje prawa.”

Platformerski urzędnik udał się w oficjalną podróż do Francji. Jednym z punktów wizyty była kolacja u francuskiego odpowiednika. Widząc jego wspaniałą willę, z obrazami wielkich mistrzów na ścianach, pyta się, jak on zapewnia sobie taki poziom życia ze skromnej pensji urzędnika.
Francuz zaprasza go do okna:
– Widzi pan tę autostradę?
– Tak.
– Ona kosztowała 20 miliardów euro, firma wypisała fakturę na 25, a różnicę przekazała mi. Dwa lata później urzędnik francuski udaje się do Polski i odwiedza swojego polskiego odpowiednika. Kiedy podjeżdża pod domostwo, widzi wspaniały pałac więc pyta:
– Dwa lata temu stwierdził pan, że prowadzę książęce życie, ale w porównaniu do pana… Platformerski urzędnik podchodzi do okna:
– Widzi pan tam autostradę?
– Nie.
– No właśnie.

Zasady walki politycznej w PO:
1. Jeśli warto o coś walczyć to tym bardziej warto walczyć nieuczciwie.
2. Nie kłam, nie oszukuj, nie kradnij … bez potrzeby.
3 .Szczera odpowiedź może przysporzyć tylko problemów.
4. Fakty, aczkolwiek interesujące, są bez znaczenia.
5. Prawda jest zmienna.
6. Obietnica nie jest gwarancją

Dzień dobry, cześć i czołem! Pytacie skąd się wziąłem?
Jestem wesoły Donek, marszałkiem zaś jest Bronek.
Zdrożała żywność, prąd i gaz,
mogę obiecać coś jeszcze raz…

Poniedziałek Donald Tusk wyczarterował 10.000 jumbo-jetów. 3 miliony Polaków wraca do kraju.
Wtorek Zarządzeniem premiera Donalda Tuska zlikwidowano wypadki samochodowe.
Środa
Donald Tusk obniżył podatki — od środy PIT, CIT i VAT w Polsce wynoszą 1%, jednocześnie Donald Tusk zwiększył wynagrodzenia — pielęgniarka zarabia średnio 5890 zł netto, a lekarz 25630 zł netto. Nauczyciele zarabiają od środy 8300 zł netto, a urzędnicy 6250. Zachodnie granice Polski przekraczają tysiące lekarzy z Niemiec Francji i Irlandii by podjąć pracę w polskich szpitalach.
Czwartek
W czwartek Donald Tusk gwałtownie podniósł prestiż Polski na świecie — UE ogłosiła wprowadzenie Nicei i pierwiastka jednocześnie, Niemcy zrezygnowały z Gazociągu Północnego, a bałtycką rurą będzie transportowane mięso z Polski do Rosji.
Piątek
W piątek Donald Tusk wybudował 2500 kilometrów autostrad 840 pływalni i 320 stadionów. Hanna Gronkiewicz-Waltz — nowa minister infrastruktury – przecięła 6000 wstęg w ciągu 18 godzin
Sobota
Donald Tusk rozdał akcje, średnio 70 tysięcy na głowę. Ponadto wprowadził poszóstne becikowe i
ulgę na dziecko — bez kozery – „pińcet” tysięcy.
Niedziela
Po zrobieniu tych wszystkich cudów, siódmego dnia, Donald Tusk odpoczął.
P.S.
Wieczorem w niedzielę od niechcenia Donald Tusk zniósł przymrozki, by jabłka już nigdy nie drożały.

Donald Tusk wybrał się z prezentami dla dzieci na ubogie tereny wschodniej Polski.
– Grzeczne były dzieci? – pyta Tusk.
– Bardzo!
– Świetnie.. ale dlaczego są takie chude ?
– Bo nie jedzą.
– Nie jedzą… a jak nie jedzą, to prezentów nie dostaną!

Kolega Tuska z Platformy Obywatelskiej do wnuczka:
– Obniżymy podatki o połowę, wybudujemy bezpłatne autostrady,
uzdrowimy służbę zdrowia, nakarmimy wszystkie dzieci, uczniom
kupimy laptopy … – A jutro jaką bajkę ci opowiedzieć ?

Donald, Donald,
pamiętam, że miał być cud,
rządzisz krajem bardzo źle,
przerwij to choćby zaraz,
coś w końcu zrób,
nie przeciągaj już struny, o nie.

siejąc wciąż popelinę,
nie śpisz co noc,
trzymasz rezon ostatkiem sił,
kochasz bardzo się w sobie
skąd siły wziąć,
by przetrzymać z Tobą te dni

z marzeń nic nie zostało,
pomysłów już brak,
do poduszki mam wciąż gorsze sny
powiedz choć jeden raz, tak albo siak
każdy waria(n)t jest lepszy niż Ty

ref.
znów wyrzucałem, sobie dziś nad ranem,
motyw mnie ganiał; po co Ci głos dałem
czyżby to było mózgu zaćmienie
następne będzie, może za sto lat …

ławą szli statystycy, a wynik w dół,
wciąż spadając, by niżej spaść
czułeś przecie, że tracisz za gruntem grunt,
w oczach Twoich już czaił się strach …

rząd Twój wielbi reklamę i parcie na szkło,
notowania miał kiedyś jak sen,
ciągła wiara w sondaże zgubiła go,
naród nie był już z Tobą, o nie …

ref.
znów wyrzucałem, sobie dziś nad ranem,
motyw mnie ganiał; po co Ci głos dałem
czyżby to było mózgu zaćmienie
następne będzie, może za sto lat …

w wielkiej żyliśmy traumie przez długi czas
i patrzyliśmy na cudzy ląd
czarodziejka nadzieja kusiła nas,
by na zawsze raz dać nogę stąd …

powiedz Donku, czy ciągle musi tak trwać,
czym to skończy się też nie wie nikt
co masz zrobić już pewnie człowieku wiesz sam,
a, że nie da się, proszę nie wmawiaj mi …

Co łączy Szwejka i Bogdana Klicha?

Jaka jest różnica między dzielnym wojakiem Szwejkiem, a Minister Obrony Narodowej w rządzie Tuska – Bogdanem Klichem?
– Dzielny wojak Szwejk był cwaniakiem, a udawał głupca, Klich natomiast nie służył w armii austro-węgierskiej…

Bajki o peło i Donku

Czym różnią się normalne bajki od bajek podawanych przez polityków Platformy Obywatelskiej?
W normalnych bajkach wszystko się dzieje za 7 rzekami, za 7 morzami, za 7 górami…
W bajkach podawanych przez polityków PO – jak podaje TVN24, jak podaje Gazeta Wyborcza…

O Kluzik-Rostkowskiej
- Dlaczego Kluzik-Rostkowska jest na plakatach z Tuskiem? Żeby wiedziała, do której partii należy!

O Ewie Kopacz
- Jakie są białe śmierci? Cukier, sól i Ewa Kopacz

Ostachowicz zwraca się do Tuska:
- Panie, jest problem. Według sondażu Polakom żyje się dobrze i są bardzo zadowoleni...
- To świetnie! A problem?
- Sondaż przeprowadzono w Wielkiej Brytanii...

Tusk
Żyje nam się lepiej – oznajmił w expose premier.
– To fajnie macie – pomyślał naród.

Oleksy Idzie Józef Oleksy warszawskim Nowym Światem. Podchodzi do niego starowinka i mówi: – Nareszcie pana spotkałam, tak o tym marzyłam, tyle na to czekałam. Bardzo się ciesze, że pana widzę, panie Cyrankiewicz.

Donald Tusk spotyka się z Chińczykami na budowie autostrady. Chińczycy siedzą i nic nie robią.
– Panowie, dlaczego wy tych autostrad nie budujecie? – pyta oburzony Tusk.
Jeden z Chińczyków odpowiada: – Bo ja nie umiem, ja jestem kucharz.
– Jak pan nie umie, to po cholerę się pan bierze za budowanie? – pyta zdziwiony premier.
– A pan po co się bierze za rządzenie? – mówi Chińczyk.

Prezydent Wałęsa pojechał odwiedzić dawnych kolegów ze Stoczni Gdańskiej.
- Jak się czujecie chłopaki? - zażartował Wałęsa.
- Znakomicie - zażartowali stoczniowcy.

Po wygranych wyborach, Donald zebrał swych popleczników i mówi:
- No kryzys mamy, a więc musimy podwyżki zrobić.
- Ale gdzie?
- No to jest problem, zróbmy tak, ja będę podawać litery alfabetu, a wy podacie po jednym słowie na tę literę, i tam podwyższymy. To lecimy: A!
- Alkohol! - zawołał pan Rostowski.
- B!- Benzyna! - pan Arłukowicz.
- C!- Cukier! - Sikorski.
- D!- Drewno! - powiedział pan Pawlak.
- E!- Elektryczność! - pan Schetyna.
- F!- Fszystko! - rzekł pan Komorowski.

- Chcemy waszego dobra - powiedział Komorowski do Polaków.
Zaniepokojeni Polacy zaczęli ukrywać swoje dobra w bezpiecznych miejscach.

Dlaczego Komorowski ma tyle dzieci?
- Bo wpadka to jego specjalność!

284

Odp: Dowcipy

Widzisz  jak ktoś wklei dowcip albo dwa to się go czyta i sprzedaje znajomym dalej , a jak ktoś na silę wklei kilkanaście to się ich nawet nie chce czytać .....  normalnie gimbaza ..........
Ale co ta wolno ci Tomku w swoim ....

285

Odp: Dowcipy

Jak to mówią bez komentarza.

286

Odp: Dowcipy

A joooo......

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

287

Odp: Dowcipy

Panowie dla tych co zapomnieli przypominam. Jest 8 marca, dzień kobiet. To tak w razie jakby komuś umknęło, zapobiegam frontowi.  wink Dziś przyjdzie moja z pracy i odciągnę ją od sprzątania i zmywania. Powiem że dzisiaj to wykluczone, żeby to robiła przecież jest dzień kobiet. Może to zrobić jutro ! big_smile

288

Odp: Dowcipy

ja planuję dać mopa i nową gąbkę do zmywania naczyń big_smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

289

Odp: Dowcipy

http://b3.pinger.pl/380fe6c6440eb5959ea … po_201.jpg   Dzięki Grzegorz za przypomnienie

290

Odp: Dowcipy

JKM, też sobie pozmiatał przy okazji tego święta.

291

Odp: Dowcipy

https://www.youtube.com/watch?v=yI7l8PdiSo0

Nie ma to jak FORTSCHRITT

292

Odp: Dowcipy

Zawsze lubiłem ten kabaret ale odkąd odeszła Pakosińska to jakoś spuścili z tonu. Jednak ten skecz jest jak dla mnie jednym z najlepszych jakie widziałem. Samo życie.
https://www.youtube.com/watch?v=neyDQqoBYrQ

gg 5118068

293

Odp: Dowcipy

https://www.youtube.com/watch?v=IZCdu_7MJ2w

tato dlaczego jestem taki??

co to oglądam to ze śmiechu nie moge

Nie ma to jak FORTSCHRITT

294

Odp: Dowcipy

Facet kładąc się spać usłyszał w swoim garażu złodziei. Zadzwonił więc na policje. Niestety pan policjant przez telefon powiedział mu, że nie mają w tej chwili żadnego wolnego radiowozu. Facet rozłączył się, po czym zadzwonił za chwilę ponownie i mówi policjantowi:
- Ja w sprawie tych złodziei w moim garażu. Nie kłopoczcie się już, zastrzeliłem ich.
Po dosłownie 3 minutach na posesje zajechały 4 radiowozy, antyterroryści….. Złodziei oczywiście złapano.
- Przecież mówił pan, że ich zastrzelił!
- A wy mówiliście, że nie macie wolnego radiowozu.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

295

Odp: Dowcipy

Opowiem Wam żart. Przyjechał do mnie świeżo upieczony zięć jednego z rolników, popytać o bezorkę. Zięć pochodzi z drugiej strony Lublina. Przyjechali z bratem i dospodarują na 5-6klasie. Ogólnie u nich norma to 6ton z rzepaku sianego we wrześniu(przyjechali do mnie po drodze ciągnikiem bo dosiewali jeszcze rzepak co u teścia pole obrabiają) 14ton pszenicy to norma, a mają niektórzy u nich po 17 z hektara. to17 to na gnojówce... i żeby nie było to 6ton rzepaku to zasługa tego że opryskiwacz ciągle jeździ po polu nie ma co oszukiwać przecież...
Nawet nie protestowałem...

296

Odp: Dowcipy

No to zapodaj do nich namiar to może podrzucą co robić żeby tyle mieć co oni, dobrzy są, pajace smile

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

297

Odp: Dowcipy

Dla ciekawości podam że rekord świata to koło 16 ton.

298

Odp: Dowcipy

Po wsi rozeszła się informacja że sąsiad otworzył burdel.
Kumpel idzie do niego i się pyta
-To prawda że otworzyłeś burdel?
-Jo!
- a ile trza zapłacić za loda?
- 30zł
- A w dupkę?
- A to 100zł
- A tak normalnie?
- A to nie bo puki co pracuje sam!

299

Odp: Dowcipy

u nich 17 ton to wygląda tak jak to się spotkało dwóch wędkarzy i się chwalą co złapali, jeden mówi że był na spining i złapał szczupaka 16 kg, na to drugi mówi że on wyciągnął palącą się lampę naftową, ten pierwszy się pyta jak to możliwe z rzeki i się jeszcze paliła, to mu odpowiedział, zmniejsz pan szczupaka to ja zgaszę lampę smile

300

Odp: Dowcipy

Turysta mercedesem pojechał w góry i zabrał autostopowiczkę.Po dowiezieniu na miejsce pani wysiadła i się pyta czy coś się należy?Kierowca opuścił szybę i mówi-w zasadzie to nic ale tak miło nam się podróżowało, to może buzi,buzi,Pani wsunęła głowę przez okno by uiścić należność a kierowca podciągnął szybę i przyblokował  w pół piękną osóbkę udając się na jej tyły w celu jak to tłumaczył pobrania premii.Czyniąc to zajście zauważył ich baca siedzący na poboczu,przetarł oczy i stwierdził:na mercedesa to mnie nie stać ale takie drzwi to se musze kupić.