61

Odp: Dowcipy

Para gejów postanowiła mieć dziecko. Z wiadomych przyczyn było to niemozliwe. Znależli kobietę która im urodzi, wymieszali swoje nasienie i czekali do porodu. Po porodzie wpadają do szpitala, wbiegają na salę gdzie leżą dzieci. Wszystkie płaczą niemiłosiernie tylko jedno cichutko leży. To na pewno nasze, takie cichutkie - z dumą stwierdza jeden z nich - dodając do pielęgniarki - a ludzie mówią że geje są nienormalni a proszę zobaczyć jakie grzeczne dziecko. Pielęgniarka spokojnym głosem - tak, to proszę zobaczyć jak będzie się darło jak mu smoczek z dupy wyciągnę.

gg 5118068

62

Odp: Dowcipy

Spotyka się dwóch emerytowanych górnikow :
Ty (mówi jeden do drugiego ) ale barbórka to je pienkno sprawa ! Nie?
Ja pienkno ! Ale przespać sie z kobitą to je piękniejszo sprawa!!! (mowi drugi )
No ja przespać sie je piekno ........ ale barbórka je częsciej ......

63

Odp: Dowcipy

kawał mnie rozbawił do łez wink (sorki za słówka)

Siedzi papuga w oknie, patrzy a tam policjant idzie po chodniku, więc woła:
- Ej ty niebieski!
- Co?
- Ty chuju!
Na drugi dzień papuga siedzi w oknie i woła:
- Ej ty niebieski!
- Co?
- Ty chuju!
Policjant wkurwiony idzie do właściciela papugi i mówi:
- Panie, jak ta papuga jeszcze raz tak do mnie powie to pana załatwie.
Na trzeci dzień papuga siedzi w oknie i woła:
- Ej ty niebieski!
- Co?
- Ty wiesz co..

gg 5118068

64

Odp: Dowcipy

http://i81.photobucket.com/albums/j206/thediscman/image011-1.jpg

http://img329.imageshack.us/img329/8698/thumbzsrepz2.jpg

65

Odp: Dowcipy

Pani przedszkolanka pomaga małemu Jasiowi założyć wysokie, zimowe botki. Szarpią się, męczą, ciągną...
Jest! Weszły! Spoceni siedzą na podłodze, a Jasio mówi:
- Ale założyliśmy buciki odwrotnie...
Pani patrzy: faktycznie, lewy na prawy. No to je ściągają, mordują się, sapią...
Ufff, zeszły.
Wciągają je znowu, sapią, ciągną, nie chcą wejść...
Ufff, weszły.
Pani siedzi, dyszy, a Jasio mówi:
- Ale to nie moje buciki...
Pani ugryzła się w język, znów się szarpią z butami...
Zeszły.
Na to Jasio:
- To buciki mojego brata, i mama kazała mi je nosić...
Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała aż się przestaną trząść, przełknęła ślinę i znów pomaga wciągać buty. Tarmoszą się, wciągają, silą się...
Weszły.
- No dobrze - mówi pani - a gdzie są twoje rękawiczki?
- Schowałem w bucikach żeby nie zgubić...

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

66

Odp: Dowcipy

Siedzi mąż w WC i próbuje zrobić kupę. Ciężko mu idzie bo ma zatwardzenie, postękuje cicho jak to w takich przypadkach. Obok drzwi przechodzi żona i widząc, że w WC świeci się światło gasi je bez zastanowienia. I wtedy nagle ze środka dobiega głośne wycie:

- AAAAaaaaaaa... OjOjOj.....oooooooOOOoooo AjAjaaaajAAAA...!!

Na to wystraszona żona zapala światło i zagląda do środka przestraszona. Mąż siedzi z wytrzeszczonymi oczami ale już nie drze się. Popatrzył na swoją starą i powiedział:

- A to ty, a już myślałem, że mi oczy pękły!




Wraca z pracy zmęczony, głodny mąż. Troskliwa żona pyta się:

- Pewnie jesteś głodny? Może otworzę ci puszkę?

- Cipuszkę później, najpierw daj coś jeść.

 

Pewna facetka chciała się przypodobać mężowi, więc poszła do fryzjera i "strzeliła" sobie extra fryz. Przychodzi do domu .. a mąż nic.. czyta gazetę nawet nie zauważył żadnej zmiany.. Na następny dzień myśli: "Trzeba sobie zrobić porządny makijaż to na pewno zauważy.." Tak też zrobiła. Przychodzi do domu a mąż nic nie zauważył. Facetka na trzeci dzień poszła kupić jakieś wdzianko. Ale mąż nic dalej nie zauwazył. Więc sobie myśli: 'On mnie w ogóle nie zauważa. Jutro założę maskę przeciwgazową..' Nazajutrz siedzą sobie przy obiadku. Mąż spogląda znad gazety, patrzy, patrzy i mówi:

- A coś ty sobie ku..a brwi zgoliła???!?

 

- Wracasz do domu, zjadasz kolację i od razu rozkazujesz: "do łóżka!". A przecież najpierw trzeba porozmawiać o sztuce, o literaturze, o pięknie... - Poucza żona męża.

Następnego dnia po kolacji mąż pyta:

- Słuchaj, czy czytałaś Rembranta?

- Nie...

- No to do łóżka!

 

Wraca mąż wcześniej do domu. Żona bierze wpycha kochanka do piwnicy i wrzuca za nim ubranie. Mąż zauważa jednak obce buty. Porywa siekierę i schodzi do piwnicy Pyta się:

- Kto tu?!

Ze stojącego w rogu, trzęsącego się worka dochodzi głos:

- Tto myy, bieeeednee kaartoffeelkiii...

 

- No i jak się skończyła twoja awantura z teściową?

- Aaa! Przyszła do mnie na kolanach!

- Tak? No i co powiedziała?

- Wyłaź spod łóżka, ty tchórzu!



Facet u kochanki (mąż w delegacji), a tu nagle klucz w zamku grzebie.... Babka niewiele myśląc mówi mu:

- Stan na środku, tak jak jesteś - goły, a ja powiem staremu, że taką statuję kupiłam.

Mąż wchodzi rozgląda się, zauważa

: - A to co??

- No... kupiłam taką statuję, znajomi też mają, teraz taka moda...

Mąż machnął ręką i poszedł spać. Żona też. W środku nocy mąż wstaje, idzie do kuchni, wyciąga chleb, smaruje masełkiem, kładzie szyneczkę, serek, ogóreczka... podchodzi do statui i wręcza ze słowami:

- Posil się przyjacielu, ja tak trzy dni stałem, żeby choć q*a nakarmiła...

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

67

Odp: Dowcipy

Jak tu dziś cicho i spokojnie !
Spowolniony tok myślenia, watroba w rozsypce, po prostu życie trzeba ratować !
Mam na ten szczególny czas odpowiedni tekst.
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidzie paaaaaaaaaaaaająk poooooooooooo fuuuuuuuuuuutrynie.
Dokąd idziesz ........... ?

68 Ostatnio edytowany przez zorak (2007-12-28 09:25:45)

Odp: Dowcipy

Polecam filmiki z Jeffem Dunhamem. Koleś jest brzuchomówcą i ma świetny dowcip. Występuje z laleczkami: Achmed, Walter, Peanut, Melvin, Sweet Daddy, Jose i Bubba. Polecam występ z Achmedem - martwym terrorystą
http://www.youtube.com/watch?v=Y-aTz6iNkvA
link do wersji z napisami ale jeśli coś kumacie po angielsku to polecam nie czytać tylko słuchać bo tłumaczenie nie zawsze jej poprawne. Jak oglądam Achmeda to umieram ze smiechu wink Niezły jeszcze jest z Bubbą i Sweet Daddy a zresztą wszystkie są świetne - polecam

ps: zanim zobaczycie "Achmed - dead terrorist" zobaczcie występ z Walterem żeby załapać niektóre dowcipy u Achmeda http://www.youtube.com/watch?v=Xf5HZgfw … re=related

gg 5118068

69

Odp: Dowcipy

Ilustrowana historia niebieskiego lasera
http://www.hazelhard.eu.org/index.php?o … ;Itemid=46

http://img329.imageshack.us/img329/8698/thumbzsrepz2.jpg

70

Odp: Dowcipy

Mała Małgosia dostała pierwszy raz okres i spanikowana leci do Jasia. Jasiu kazał jej się rozebrać , ogląda ze wszystkich stron i stwierdza:
- wiesz ja tam ekspertem medycznym nie jestem ale na mój gust to tobie jaja urwało!!


W nocy gazda do gaździny:
- Maryjko odwróć sie ku mnie futrem ...
-A co Józuś, bedzies mnie uzywać?
-Nie, ino se bedziesz pierdzieć ku ścianie ...


Henryk ma 95 lat i mieszka w domu starców. Każdego wieczoru, po
kolacji Henryk wychodził do ogrodu, siadał na swoim ulubionym
fotelu i wspominał swoje życie. Pewnego wieczoru, 87-letnia Stefania spotkała go w ogrodzie. Przysiadła się i zaczeli rozmawiać. Po krótkiej
konwersacji Henryk zwracasię do Stefanii z pytaniem:
- Wiesz o czym już calkiem zapomniałem?
- O czym?
- O seksie.
- Ty stary pierniku! Nie stanąłby ci nawet gdybyś miał przyłożony pistolet do głowy!
- Wiem ale było by miło gdyby ktoś potrzymał go chociaż w ręce. I
Stefania zgodziła się. Rozpięła Henrykowi rozporek i wzięła jego pomarszczonego fi**ka do ręki. Od tego czas co wieczór spotykali się w ogrodzie. Jednak pewnego dnia Stefania nie zastała Henryka w umówionym miejscu. Zaniepokojona (wszak w tym wieku o wypadek łatwo) poczęła go szukać. Znalazła Henryka w najdalszym kącie ogrodu a jego fi**ka trzymała w ręku 89-letnia Zofia. Stefania nie wytrzymała i krzykneła ze łzami w oczach:
- Ty rozpustniku! Co takiego ma ta lafirynda czego ja nie mam?
- Parkinsona.


Blondynka rozpoczęła pracę jako szkolny psycholog. Zaraz pierwszego dnia zauważyła chłopca, który nie biegał po boisku razem z innymi chłopcami tylko stał samotnie. Podeszła do niego i pyta:
- Dobrze się czujesz?
- Dobrze.
- To dlaczego nie biegasz razem z innymi chłopcami?
- Bo jestem KU**A bramkarzem.


W pierwszej klasie podstawowej, podczas biologii,
pani sie pyta dzieci - Jakie dzwieki wydaje krowa.
Malgosia podnosi reke:
- Muuuu, prosze pani.
- Bardzo dobrze Gosiu. A jaki odglos wydaja koty?
Grzes podnosi reke - Miauuu, prosze pani.
- Bardzo dobrze, Grzesiu Bardzo dobrze. A jaki
dzwiek wydaja psy?
Jasiu podnosi reke.
- No Jasiu powiedz - zacheca pani.
- Na ziemie sk*rwysynu, rece na glowe i szeroko nogi...


Na polance w srodku Stumilowego Lasu siedzi Puchatek przy ognisku i piecze
kiełbaski.
Przychodzi Klapouchy, wiec Puchatek grzecznie zaprasza go, aby sie przylaczyl.
Klapouchy siada wiec przy ognisku i razem z Puchatkiem pieka sobie te kielbaski, ale
gadka jakos sie nie klei. Wiec Klapouchy, zeby rozluznic troche atmosfere, zaczyna sie
Puchatkowi zwierzac:
- Wiesz Puchatku, ja to wlasciwie nie lubie Prosiaczka........
Na co Puchatek:
- To, nie jedz!


Siedzi facet nad brzegiem szamba i grzebie w nim.
Przechodzi koles obok i pyta:
- Panie, co pan robisz?
- A wie pan, wpadla mi marynarka...
- Ale chyba nie bedziesz pan w niej chodził?!
- Nie, ale w kieszeni mialem kanapki.

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

Odp: Dowcipy

Kowalski poszedł do lekarza z bolącym łokciem. Na to lekarz kazał mu przynieść mocz do analizy. Kowalski sobie myśli: co za palant! Już ja mu dam mocz do analizy.
Wlał do naczynka trochę oleju z samochodu, żona nasikała, córka nasikała, nareszcie sam on nasikał i zaniósł całą mieszankę do analizy.
Podczas następnej wizyty, lekarz spoglądając na arkusz wyników, mówi:
- A więc, Panie Kowalski, silnik w samochodzie masz Pan ***, żona Pana puszcza się z sąsiadem, córka w ciąży, a Pan walisz sobie konia w wannie i od tego Pana łokieć boli...

72

Odp: Dowcipy

No i po malym powiedzial rolnik wyciagajac jadra z sieczkarni.

73

Odp: Dowcipy

Lata siedemdziesiąte ZSRR, mauzoleum Lenina. Na tablicy napis coś w tym stylu "Wodzu, jesteś z nami już 50 lat" - młody dowcipny człowiek dopisał "i chwatit" !
Oficer przesłuchujący złapanego, młodego dowcipnego człowieka pyta ile macie lat obywatelu ?
20 - i chwatit !
No i chwatit !

74

Odp: Dowcipy

Tuż po ślubie
- czy słyszysz kochanie czajnika gwizdanie ?
20 lat po
- nie słyszysz piz.., że czajnik gwizdo ?

75

Odp: Dowcipy

Jechał arab na wielbłądzie przez pustynie w pewnym momęcie wielbłąd się położył i nie chce iść w pobliżu była stacja obsługi wielbłądów . Więc arab zaciągnoł wielbłąda i prosi o pomoc facet z obsługi bierze wielbłąda na kanał i łańcuchem po jądrach, wielbłąd rusza jak szalony.Jak ja go teraz dogonie pyta ? stawaj pan na kanał!!

76

Odp: Dowcipy

Sam wymyśliłem.Wiecie jaki dom w USA będzie najpopularniejszy-barak Obamy.

77

Odp: Dowcipy

A jak sie nazywa dom prezydenta USA?barak Obamy

78

Odp: Dowcipy

A ile ma jaj Barak?

79

Odp: Dowcipy

obama tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

80

Odp: Dowcipy

Wchodzi pijany facet do domu i mowi do zony!!
MAZ  -Kochanie niespodzianka!!
ZONA-Jaka niespodzianka??
MAZ  -Stojee!!!

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL