181

Odp: Różne inne ciekawe

http://www.ceramizer.pl/content/view/29/41/

Co o tym sądzicie ^? Zastosowałem to do swojej vectry jakieś pół roku temu, dosłownie pół godziny temu wlałem to do astry. Wydaje mi sie że coś to daje ale to może złudne odczucie... Jak myslicie można coś takiego zastosować w forszaju? Nie dość że zregeneruje cylindry to jeszcze sprężarke i pompe wtryskową <po przez centralne smarowanie>

182

Odp: Różne inne ciekawe

nie wiem czy to cos daje czy tylko nowe samopoczucie że jest dużo lepiej tongue tak samo jak motodoktor  niby pomaga ale moim zdaniem tylko  jest rozrzucony po silniku przez chwile z olejem a puzniej jest wytrącany i osiada w filtrze olejowym  takie moje spostrzezenie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

183

Odp: Różne inne ciekawe

doktor jest do bani lałem w 4011 to na półgodziny przestawało świecić a później znowu brak ciśnienia

184

Odp: Różne inne ciekawe

Kolejny wspaniały wynalazek, remont kapitalny w butelce.
Za te pieniądze lepiej trzeba było się opić wink

185

Odp: Różne inne ciekawe

Leczenie syfa pudrem :nooo:

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

186

Odp: Różne inne ciekawe

Motodoktor to jest dobijanie silnika nic więcej.

187

Odp: Różne inne ciekawe

znalazłem ciekawe ogłoszenie,może kogoś zainteresuje ttp://www.allegro.pl/item588180576_silnik_ifa_4_cilindry_nowy.html                                                             
facet napisał,że to jest nowy silnik,kurcze jak nowy i za taką kase to tylko brac-jak kogoś stac

Typ traktora-zt323a

188

Odp: Różne inne ciekawe

Ciekawe rozwiązanie,http://www.allegro.pl/item1015559014_ladowacz_cyklop_samojezdny_star_25_c330.html

189

Odp: Różne inne ciekawe

Piotrek i Marczi, poprawcie linki.

190

Odp: Różne inne ciekawe

ciekawe czy to oryginalny silnik benzynowy tongue

191

Odp: Różne inne ciekawe

big_smile  Scorpion  muszę  się   jakoś  odnieść  do  Twojego  awatara   Fotka  w  awatarze  jest  całkiem  ok  i jest  bardzo  wymowna,  dodatkowo  stwierdzam  że  pokazuje  prawdę.  Niestety  moje  słowa  znowu  będą  brutalne . Jak  ja  widzę  tą  fotkę  w  awatarze?  wg   mnie  koleś  z  awatara  to  bankier  albo  ktoś  kto  ma  w  małym  palcu  okupacyjną  politykę  bankową  ,  *** nierób  który  chce  czerpać  zyski  z  pracy  innych  ludzi  !,  To  następna  zaraza   zaraz  po  klerze

Kiedy  się  wyzwolimy  spod  okupacji  kleru  i  żydów?

192

Odp: Różne inne ciekawe

Rozumiem Dragon22 że Holokaust bardzo Ci odpowiada...Żal czytać takie słowa, uratowaliśmy jedną z dwóch rodzin żydowskich, nie byli bankierami tylko zwykłymi ludźmi, Ci którzy zginęli mieli fabrykę chemiczną w Łodzi którą zbudowali z niczego, ciężką pracą, małżeństwo z małym dzieckiem zginęło z rąk popieprzonego sąsiada który zabił ich siekierą, od razu pomyślałem o Tobie dragon22. Jak by dziadek żył i przeczytał co napisałeś byłby załamany.  Nie musisz chodzić do banku jak Ci się nie podoba. Możesz nawet wyjechać z tego kraju, możesz zrobić co tylko się Ci podoba, lecz uważaj bo Twoja wolność kończy się w miejscu gdzie krzywdzisz innego człowieka.  Zabiłbyś człowieka z powodu religii? czy skurwysynem może być też Muzułmanin czy ateista? Może. Żydostwo nie ma nic do rzeczy. to tyle w tym temacie.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.&#8221;
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

193

Odp: Różne inne ciekawe

Zyd jest jak kazdy inny czlowiek ma przeciez to samo prawo do zycia, a to kim jestesmy zalezy od nas , myslisz ze "my" jestesmy lepsi? co to za roznica czy amerykanin azjata europejczyk czy czarny? kazdy z nich moze tak samo krzywdzic innych albo uratowac komus zycie...

194

Odp: Różne inne ciekawe

Dragon22 znów błysnął inteligencją sześciolatka.

195

Odp: Różne inne ciekawe

Fenol.  Cieszy  mnie  Twój  wpis !  To  dobrze  że  Twoi  przodkowie  chowali  Żydów  ,  dzięki  temu  oni  żyją.  Niestety  jesteś  w  błędzie  twierdząc  że  holokaust  mi  się  podobał, bo  wcale  tak  nie  jest a  postać  Anny  Frank  tak  mną   wzruszyła  ze  poleciała  mi  łezka   Natomiast  trzeba  sobie  zadać  pytanie  dlaczego  Hitler  chciał  wytępić   nację  Żydowską? Co  takiego  jest  w  słowie  Żyd  że  jak  pada  to  słowo  w  towarzystwie  to  na  chwilę  zapada  cisza  i  konsternacja.  Ty  pewnie  tego  nie  wiesz  ale  inni  wiedzą .

196

Odp: Różne inne ciekawe

Panowie, spokojnie.
Ciekawy temat.
Trochę historii znam, tą o żydach też - przy okazji. Przypomina mi się powiedzenie, że z trzody chlewnej świnie zrobili ludzie. Żydzi trochę są sami sobie winni. Naród wybrany przez Boga ?! Kanaan obiecany, dawno zasiedlony ? Mordy (nie twarze)utrwalone w Starym Testamencie. Powiedzmy, że do roku 1000, żydzi byli "normalną" nacją. Po, było tylko gorzej. Ja bym sobie życzył,. żeby Polacy tak się szanowali. Niedawno rozmawiałem z moim znajomym lekkoduchem, dla którego największym problemem w życiu było, czy już mu śmierdzą skarpety czy jeszcze nie. Zwiedził cały Świat. Na temat Żydów opowiedział mi pewną historię. Po Kanadzie, Alasce i niedźwiedziach, Afryce - lwy, wybrał się do Japonii, nie wiem po co. Hotel, basen, kilkunastu facetów w wodzie. Każdy z nich pławi się po zbyt obfitym, posiłku. Do schodków idzie taki typowy Żyd - stary, kraczaty, wór do kolan - uśmiechnięty. Wchodząc do basenu, *** tym worem w barierkę i spłynął do wody. Prawie wszyscy popłynęli mu na pomoc, przy barierce zostało ich dwóch. Mój znajomy Longin i jeszcze jakiś Europejczyk. Australia, Sydney, lotnisko. Przylot samolotu, walizki, ludzie - między tymi ludźmi kręcą się naganiacze - Jude, Jude, Jude, jak Jude to od razu walizki z rąk, do wozu i za pół ceny.
Na temat Żydów mam wyrobione zdanie, tym zdaniem zachwiał mój znajomy ŚP Leszek. Dorabiał do emerytury w sklepie z częściami do traktorów. Gość miał 85 lat jak z nim gadałem. Opowiedział mi historię z przed lat. Wojna, może 42, 43 rok. Przychodzi stary żyd na podwórko i prosi o pomoc. Uciekał razem z trzyletnią wnuczką, położyli się razem na drzemkę w zbożu, jak się obudził, jej już nie było. Jak to dziecko, obudziło się i poszło. Dwudziestu ludzi ją szukało, znaleźli. Dziadek umył stopy dziecka i swoje w wodzie koło studni i poszedł.
Najważniejsze zostawiłem na koniec. Ten gość stwierdził, że szkoda, że ich wtedy nie zaje..ł . W szoku jestem do dziś.

197

Odp: Różne inne ciekawe

Chłopcy nie chcę Was upominać ale to nie miejsce na takie pogawędki  prosił bym was o przeniesienie się z tym tematem do Hyde Park .

GG 16238418

198

Odp: Różne inne ciekawe

żydowscy bankierzy to zaraza

199

Odp: Różne inne ciekawe

Kamil, nie bądź świętszy od papieża. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

200

Odp: Różne inne ciekawe

Wracając  do  bankierów  to  trzeba  przyznać  że  jednak  prowadzą  one politykę  okupacyjną  i  złodziejską

Wszystkim  znane  są  przypadki  zawierania przez  Polskich  eksporterów  tzw.  opcji  walutowych.Niestety  to  co  miało  uratować  im  tyłki  pogrążyło
ich  zupełnie. Bankierzy  wykorzystali świetnie  moment  umacniania  się  złotego  i trudną  sytuację  eksporterów nakłaniając  ich  do zawierania  opcji nie 
ostrzegając  przed  ryzykiem.  Uważam  że  bankierzy  wiedzieli  albo  mogli  przewidzieć  jak  to  się  skończy  i  że  złotówka  nie  koniecznie  ciągle  musi  się  umacniać
w końcu  to  banki  mają  całe  sztaby  analityków. Przedsiębiorcy  pewnie  pod  wpływem  emocji  poszli  na  to  ,  niestety skończyło  się  to  falą  bankructw  i  ogromnymi  długami