101

Odp: Ropa w oleju ?

Tak mi sie wydawało że przesadzam z tym płynem

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

102

Odp: Ropa w oleju ?

Przeliczyłem ile płynu mieści się w zbiorniczku: 6,75litra, dwa odlałem i powinno być ok

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

103

Odp: Ropa w oleju ?

gelek79 napisał/a:

...moje pytanie czy przez wymiennik w misce może przechodzić płyn do oleju?...

Może. Może jeszcze przez uszczelki pod głowicami, zaślepki/broki w głowicach pod klawiaturą (o których było kilka postów wyżej) no i przez uszczelnienia w tulejach, co zdarza się najczęściej. Nie można też wykluczyć pękniętych głowic czy bloczków.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

104

Odp: Ropa w oleju ?

Także w u mnie kombajnie wina ropy w oleju stała po stronie pompy, uszczelniacze popekane i puszczało na rozrząd, miałem nadzieje że skończy sie tylko na ich wymianie ale po rozebraniu pompy widaczne były zużycia w srodku i uszkodzona membrana od turba, na ryzyko można było by złożyc tak jak było z nowymi uszczelniaczami ale wiadomo mogło to pochodzić 5 lat albo 5 dni, wiec mam zrobiony całkowity remont, koszt samych czesci 1900zł + 300 zł za naprawę po sąsiedzku.

mdw