241

Odp: co robicie z silnikiem w czasie zimy

Grzegorz89 napisał/a:
RENAULT24 napisał/a:

mam do czynienia z najnowszą technologią renault w autach osobowych ------ile tam jest lipy no masakra ale to się tyczy wszystkich marek i nie warzne czy to jest wv  audi  skoda renault citroen czy peugeot  o mercedesie nie wspomne . dla nich  produkuja ci sami  made in china . w branrzy nh jd ces cz   coś tam jeszcze jest to samo. bo to jest kasa . cytuje  ciagle udoskonalamy nasza technologie celem poprawienia zadowolenia konsumentata ,to znaczy robimy taniego bubla i sprawdzamy w którym momencie kończy sie cierpliwośc tego kto za to zapłacił

Napisz o jaką nową technologię chodzi? Bo jeśli chodzi o układy paliwowe to jest firma która ma siedzibę  lublinie (jedyną w Polsce) i ma ona ok35 procent czołowej dystrybucji tych części na cały świat. Także nie chińczycy. Z resztą nowe serie Jeleni składane są na chińskich czy bodajze indyjskich częściach. Jakoś nikt nie narzeka. Już był porszany temat jakośći produktów ze wschodu. Co nie znaczy że żywot mojego forsza będzie równie długi jak nowego Johnego z tego roku mojego znajomego.

Witam dawno mnie tu nie było.  tą najnowsza technologie powinienem w dużym cudzysłowiu. napisać robie te śmietniki od rana do wieczora i mam czasami ochote jajca urwać tym   ''inżynierom'. np meganka 2ka po lifcie bezpieczniki od świateł drogowych sa tak uj....ne że głowa boli do wyjęcia sterownik wtrysku akumulator podstawa akumulatora i do rozdłubania opakowanie sterownika UPC  bo bezpieczniki od dołu .ale wracajac do tematu chetnie bym pogadal na temat tych układów paliwowych pozdr