21

Odp: Bizon ZO56

Tak jak MAREKPE pisze, niestety sad

22

Odp: Bizon ZO56

Panowie z bizonami w garażach. Pasek od wytrząsaczy, ten skręcony trze o siebie czy jakimś cudem nie. Jak dla mnie to on trochę za mocno się opiera o siebie ale może tak ma być?

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

23

Odp: Bizon ZO56

U mnie tez pociera. Jak za mocno to daj może jakąś podkładkę miedzy naciągacz a ramę by koło naciągacza trochę odsunąć.

Też biorę się za naprawę bizona był już gotowy ale w trakcie młóceniu saladery zaczęły się odzywać łożyska w młocarni

24

Odp: Bizon ZO56

trze i tak chyba konstruktor wymyślił

25

Odp: Bizon ZO56

To powinno sie wyregulowac na kolach i wtedy nie bedzie tarlo, bo jak trze to potem obkreca ten pasek na bok... wink

Panowie cena za Z050 8tys stan zadbany nowe sita ogumienie bdb, dobrze czysci zboze jak na taki wiek itp, warto? bo znajomy pyta? smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

26 Ostatnio edytowany przez bamreras (2015-07-25 13:29:39)

Odp: Bizon ZO56

Jak zgoli 20ha i kopyta wyciągnie to nawet ciągnąc go na złom wyjdzie na plis. Ważne żeby był w miarę cały najlepiej Niech weźmie worek zboża i wpuści w niego. Jak pod kombajn mało co spadnie to ok. smile
Co do paska to próba ustawienia tego na kołach była ale i tak ociera. Wystarczyło by dodać jedną rolke co by osiągała jeden z nich jakieś 4mm w bok i by było ok...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

27

Odp: Bizon ZO56

bamreras popieram, czasem taki sprzęt morze jeszcze pobrykać, a i w razie miny na szrocie i tak się zwróci...

28

Odp: Bizon ZO56

No to zostałem przy bizonie w mojej sytuacji to racjonalny zakup. Zadatkowany odsieję to przyprowadzę.