81

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

img35.staticclassifieds.com/images_tablicapl/324407753_1_261x203_siewnik-fortschritt-saxonia-a215-3m-super-stan-wolsztyn_rev006.jpg
     
     To jest jego zdjęcie.
Powiedzcie jeszcze jak chcę coś dodać bo zapomnę dopisać to zawsze nowy post ??

82

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

ladny, ktoś na forum ma tabele. skrzynia jest na 3 pokrętła?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

83

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

tak i nie mam pojęcia jak nimi się obsługiwać

84

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

danek3tr napisał/a:

img35.staticclassifieds.com/images_tablicapl/324407753_1_261x203_siewnik-fortschritt-saxonia-a215-3m-super-stan-wolsztyn_rev006.jpg
     
     To jest jego zdjęcie.
Powiedzcie jeszcze jak chcę coś dodać bo zapomnę dopisać to zawsze nowy post ??

Napisz PW do admina to uzyskasz możliwość edycji oraz dostęp do niedostępnych działów.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

85

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

To jak pomoże ktoś z tym siewnikiem. Jak go regulować  a może  ktoś  ma podobny?

86

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

danek3tr napisał/a:

img35.staticclassifieds.com/images_tablicapl/324407753_1_261x203_siewnik-fortschritt-saxonia-a215-3m-super-stan-wolsztyn_rev006.jpg
     
     To jest jego zdjęcie.
Powiedzcie jeszcze jak chcę coś dodać bo zapomnę dopisać to zawsze nowy post ??

Nie mogę odtworzyć tego zdjęcia ale z nazwy coś bym zaradził.

87

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

to typowy siewnik saxoni tylko ze ma talerzowy wysiew i sterownik od lemkena.
Bardo bym był wdzięczny za jakiekolwiek rady.

88

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

Przekładnia i siewnik to wcześniejsza wersja Rage-Werk multidril 300.Przekładnia jest mechaniczna ma setki dziesiątki i iednostki,bardzo prosta.Wydajność i tak ustalasz próbą kręconą np pszenica 500-10-2..Pow 1/40 ha czyli 2,5 ara to 38 obrotów kołem. Mój Rabe to bdb i prosta maszyna,walce pasują od Poznaniaka.Jeszcze raz powtórzę -podstawa to próba kręcona.

89

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

próbę kręconą to robię prawie zawsze ale chciałem mieć jakiś odnośnik za pomocą tabeli.
PawełS.64 Dzięki za pomoc teraz wiem jakie mam talerze kupić w razie wymiany

90

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

http://olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-s … fb43fa63af co powiecie na taki zestawik ? Ten agregacik to żeby miał jeszcze z tyłu wał to może i ok

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

91

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

za takie pieniadze to nie wybrzydzaj

Rolnik z powołania:-)

92

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

Wart ceny ? http://olx.pl/oferta/siewnik-zbozowy-CI … 327a1c00e9

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

93

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

wart  dobre siewniki

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

94 Ostatnio edytowany przez Massey (2016-07-14 09:40:30)

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

Też słyszałem ,że dobrze sieją , sam bym takiego chciał ale niestety narazie musi mi starczyć poznaniak...

95

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

Ja poznaniaka właśnie mam dość... Jeśli się kupi coś innego poznaniak pójdzie na talerzowke jako siewnik poplonow...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

96

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

Jako siewnik Amazone D-7 Super S to najwyższa półka lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Dzisiaj jest to bardzo dobry siewnik i jestem z niego po 20 zasianych hektarach bardzo zadowolony.
Pokazany w linku jest niekompletny, ma sporo nieoryginalnych elementów i brakuje zdjęć z faktycznym stanem redlic i rolek wysiewających. Ja za swój Typ 40 dałem 5000 i za ten co widzę mocno zastanawiałbym się nad ceną 3000.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

97

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

Zadzwonię do gościa i się zapytam czy zrobi zdjęcia i wam pokaże bo ja praktycznie się nie znam na tych siewnikach wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

98

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

A może Fione ? http://olx.pl/oferta/siewnik-fiona-3-m- … 576e24c742

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

99

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

Fione polecam . bardzo dobry. jak dla mnie lepszy niż amazone

100

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

Fiona bardzo dobra. Ważne żeby miała szczelne koła wysiewające, to lekko się wszystko kręci a ziarno się nie blokuje. Skrzynia wtedy chodzi latami.