141

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

witam, mam pytanie czy forszaj 323 zdola podniesc agregat  przedsiewny z walem kroskil wraz z siewnikiem amazon d7 z 95 roku na hydropaku ,  z pelna  skrzynia 350 kg zasypu ,wszystko 3 metry

142

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

Teoretycznie bez problemu ale praktycznie wszystko zależy od stanu ciągnika.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

143

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

agregat wazy okolo 900 kg + siewnik 800kg  , na pewno da rade ?

144

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

siłowniki wspomagające + przeróbka lag + dociążenie przodu i 2t podnosi i narzeka wink

145

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

Amazonka D7 warzy  wg katalogu 500kg

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

146

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

doliczylem pelen zasyp

147

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

Ja oglądałem zestaw Unia Mars i gdyby wymienić Poznaniaka na Amazone D7 byłaby prawie rewelacja tylko jeszcze z jedną włókę wyrównującą dołożyć i byłoby super.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

148

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

grabki oczywiscie trzeba wymienic na wleczone , sa nalepsze

149

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

https://www.olx.pl/oferta/siewnik-tume- … 55ddd61c58 użytkuje ktoś podobny siewnik z dozownikiem nawozów? Chodzi mi o ilości wysiewu czy są w miarę dokładne i wysiew rzepaku.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

150

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

hehe 20km ode mnie ten siewnik

151

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

Link dany dla przykładu dla mnie trochę daleko.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

152

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

Będąc w Finlandii takie siewniki widziałem w takim stanie jak na zdjęciach od 200 do 400 euro rozumiem że każdy chce zarobić ale to przesada

153

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

Focus z uni  siewnik z agregatem  warte to coś ? jest niedaleko taki zestaw na sprzedaż ale redlice totalnie połamane . Może ktoś miał do czynienia z takim sprzętem ?

154

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

https://www.youtube.com/watch?v=AR697L094rw

Rolnik z powołania:-)

155

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

W innym filmiku chwała się, że zaczepiaja do tego siewnika 230 konnego JD i sieją 4 ha na godz. Ciekaw jestem czy część z tych wad konstrukcyjnych nie powstalo,bo Panowie lubią zapier*alac

Kompletny noob w temacie Fortschitt

156

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

Koseś omijaj szerokim łukiem

E 516 na części
Telefon 695 076 269

157

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

Coś więcej?

158 Ostatnio edytowany przez Pawel21990 (2018-10-29 23:08:13)

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

koseś napisał/a:

Focus z uni  siewnik z agregatem  warte to coś ? jest niedaleko taki zestaw na sprzedaż ale redlice totalnie połamane . Może ktoś miał do czynienia z takim sprzętem ?

Ja mam fenixa i chętnie sprzedam i pozbędę się wreszcie problemu. Siwe włosy oddam gratis big_smile
Kumpel ma focusa i tak samo klnie...

159

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

Pawel ale tak dokladnie to co jest  nim nie tak ,bo wiesz mi do siewu zostało tylko 35ha bo reszta to kukurydza i łąki.

160

Odp: ZAKUP SIEWNIKA

Koseś a jakiś zestaw Amazona ad albo rpd?

E 516 na części
Telefon 695 076 269