1 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2008-11-15 02:36:29)

Temat: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Trzeba zostać kapelanem :smiley:

Polecam artykuł z okładki z dzisiejszego, a właściwie już wczorajszego numeru "Faktów i Mitów" (www.faktyimity.pl), pt., "Koty Wojny", w którym czytamy:
"Ponad 7 tys. złotych miesięcznej pensji otrzyma na dzień dobry każdy z 67 nowo mianowanych kapelanów polskiego wojska. W perspektywie emerytura po 15 latach. A wszystko po „uciążliwych” studiach wojskowych trwających... cały jeden miesiąc!". Polecam! Po raz kolejny te czarne darmozjady na nas żerują!!! I pytanie, po co księżom tyle pieniędzy? Czyżby mieli rodziny na utrzymaniu, dzieci na wychowaniu? No z reguły tak, ale przecież oficjalnie nie. Czyż jesteśmy aż tak bogatym państwem, że stać nas na takie kolejne koszty i w ogóle na utrzymywanie takich ludzi, w obliczu coraz większej biedy i coraz większej liczby głodnych dzieci? W końcu od tego jest "ICH" Państwo, prawda?
Dla kontrastu podam mój przykład. Nie dawno ZUS odmówił mojej żonie wszelkich świadczeń z tyłu ciąży, tj. zasiłku chorobowego i macierzyńskiego, anulując jej umowę o pracę, twierdząc, że umowa ta była umową fikcyjną, zawartą tylko i wyłącznie w celu wyłudzenia w.w. zasiłków, a nadmienię, że w firmie tej żona z małymi przerwami pracuje już łącznie kilka lat! Postępowanie wyjaśniające przy tym trwało prawie cztery miesiące, gdyż jak twierdzono, sprawa ta, tj., sprawa dotycząca jednej kobiety w ciąży, zatrudnionej w małej hurtowni, jest nadzwyczaj skomplikowana i w żaden sposób nie da się jej rozwiązać szybciej. Żona będąc przy tym na zwolnieniu i leżąc w kilku szpitalach, od już ponad pięciu miesięcy nie dostała z ZUS'u ani złotówki i nie zanosi się na to, że w najbliższym czasie dostanie cokolwiek. Sprawa już jest w Sądzie, ale znając nasze realia, może ciągnąć się nawet kilka lat! Dwa tygodnie temu urodził nam się drugi synek, rodzina się powiększyła, a pieniędzy ubyło :-( Z tego co się dowiedziałem, to jest to nagminna polityka ZUS i takich przypadków są tysiące, w wyniku czego niekiedy rodziny pozostają bez praktycznie żadnych środków do życia, bo trzeba dać m.in. takim kapelanom jak wyżej... Oni przecież są biedni i tak strasznie potrzebujący:uuuu: I jak się ma do tych przypadków ta szeroko promowana prorodzinna polityka państwa?!?! To co się u nas wyrabia jest straszne.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

2

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Świetny pomysł Piotrze !
A tak w ogóle, zostaliśmy w tyle. Forszajowcy jak każda grupa społeczna czy zawodowa, powinna mieć kapelana a my go nie mamy. Ja mógłbym nim zostać. Czarny długi mundurek kosztuje w Warszawie tysiaka, mogę zainwestować. Ktoś kupuje coś - dzwoni do mnie - jadę - kropię - inkasuje - wracam. Kranówa wszędzie jest taka sama więc i efekt podobny. Po moim pokropku efekt będzie zdecydowanie lepszy, bo robiłbym to z życzliwością, co u czarnych oryginalnych już nie jest takie oczywiste.
Jako że pierwszy poruszyłeś ten temat, masz pierwszeństwo. Myślę, że do twarzy byłoby Ci w czarnym.

3

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Piotrze gratuluję syna ! co do czarnych to podobmo Obama ma znieść wizy dla czarnych więc może wyemigrują kapelani i cały episkopat z naszego kraju zabierając ze sobą kaczyńskich ,Sławku niedługo kupuję fastraca więc zapraszam cię z kropidłem bo jak ksiądz pokropił żonie zafirę to na drugi dzień zerwał się pasek rozrządu więc czarnemu już nie dam się nawet zbliżyć do mojej maszyny pozdr.

4

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Ja też bym chciał zarabiać taką kasę ale jestem ateistą i żaden klecha nigdy nie zarobi na mnie ani złotówki nawet po śmierci.Co do sądu to zatrudnij dobrego adwokata bo sam nie dasz rady.

5

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Dzięki Koseś za zaproszenie.

6

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

wy tu nawijacie o klechach a pomijacie wazna sprawe a raczej osobistośc big_smile znaczy sie synka PiotraK big_smile wkoncu to  kiedys bedzie jego następca i kolejny forszajowiec big_smile Gratulacje Piotrze :beer:
a z tymi czarnuchami i tak nikt nie wygra bo to wszystko jest tak samo chore jak i nasza polityka państwowa :crez:

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

7

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

jako pierwszy pogratulowałem piotrowi a kościuł to instytucja co ma dwa tysiące lat tradycji i  doświadczenia w kantowaniu i żerowaniu na ludziach ,a tak na marginesie ma ktoś może patent na chłopaka ? bo ja mam już dwie córki i aż strach się brać za robotę smile

8

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Moje gratulacje Piotrze z powodu syna i postawy. Ogólnie - logiczne myślenie nie jest na topie. Poza tym można dostać żylaków mózgu. Miło mi stwierdzić, że użytkownicy tego zacnego Forum, nie mają z tym problemu, tj. z myśleniem.

9

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

to ja moze  zostane ministrantem przy naszym kapelanie  w końcu 20 lat w fachu big_smile

10

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Faceci w czerni powinni pracować za jedzenie i dach nad głową
niestety darmozjadów w naszym kraju nie brakuje szlak mnie trafia jak słyszę/czytam
taką informację albo oglądam relacje z imprezy Kaczyńskiego 800 osób po 500 złoty za osobę
( wesele 140 zł osoba to taki bal 500 chyba starczy) to jakieś 400 000 zł do tego Maryla Rodowicz za mniej niż 30 000zł nie zaśpiewa ( ma klasę niech kasuje)  inne koszty i pół miliona poszło się ***...  i h.. mnie szczela jak płacę rocznie z 30 000 rożnych podatków i jeżdżę po dziurawych drogach  i płatnych autostradach
Piotr gratuluję syna
PiotrzeK O farszajach wiesz bardzo dużo udzielasz się, pomagasz, radzisz,  to może napiszesz jak się syna robi. Mam półroczną córkę za jakiś rok będę myślał o synku możne coś poradzisz?
czyżby SEX w ZT 323 był na to receptą?

11

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Z całego serca dzieci wam gratuluję ,ale pozatym to co tu piepszycie to szkoda gadać...jakaś straszna zawiść w was jest i liczycie nie swoją kasę.

12

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

jak nie swoja jak swoja ktoś podatki płaci

13 Ostatnio edytowany przez Marcino (2008-11-15 23:24:43)

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

księża to największa najstarsza  mafia na świecie jeszcze tak samo chodzą ubrani
z tą mafią nikt nie wygra mało ludzi to wie ale do 3 dzieci to kuria płaci alimęty i żyją z naszych podatków :uuuu:

14

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Słyszałem, że syna robi się z siekierą pod poduszką. Nie sprawdzałem - mam córkę.
Maksx, wyluzuj ! Dopuść do siebie myśl, że ktoś może mieć zupełnie ale to zupełnie inne zdanie na dany temat niż Ty.
Poza tym.
Proszę nie zostawiać mnie sam na sam przy czyjejś żonie, pełnej lodówce, pełnym barku, z kluczykami w dobrym samochodzie, itp.
Możesz za to zostawić u mnie pełen portfel - nie ruszę. Wolę liczyć swoją kasę. To samo tyczy się zawiści. Nie znam tego niewątpliwie ciekawego uczucia. Myślę, że nie chciałeś mnie obrazić. Pomyliłeś się po prostu.

15 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2008-12-09 01:17:03)

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Dzięki Koledzy:-)

No szczerze mówiąc, nic takiego szczególnego nie robiłem, żeby trafić dwóch chłopaków, ale co prawda, to mam zamiłowanie do nożyków, więc.... Nie słyszałem o siekierce Sławku, ale może coś w tym jest...? W końcu to jeszcze większe ostrze:-) Widzę, że za trzecim razem, będę miał się gdzie zwrócić o poradę, w sprawie córeczki he he:-) Żonka teraz wybija mi to z głowy, ale już ja ją znam, za rok, dwa w końcu zmięknie:-) Może też w jakimś momencie zrobiłem nieświadomie, i to za każdym razem, np., o jeden ruch za dużo? Trzeba to wnikliwie skonsultować;-)

Maksx, Posłuchaj Sławka i wyluzuj. Wystarczy, że się dobrze rozejrzysz dookoła, a dojdziesz do tych samych wniosków co my, bo nie ma innej możliwości. Wystarczy tylko chcieć zobaczyć drugą stronę medalu. Zerknij chociażby tu - http://www.faktyimity.pl/archiwum/caly.phtml?id=10522 , poświęć kilka minut i przeczytaj cały ten artykuł. To jest zaledwie maleńki wierzchołek góry lodowej.
Od siebie dodam jeszcze tylko, że nazywając ICH mafią, to właściwie IM się pochlebia. Wszystkie mafie razem wzięte, terroryści, hitlerowcy i im podobni, to przy Kościele pestka. Członkowie mafii, to przynajmniej maja jakieś poczucie honoru, a wśród ludzi kościoła niestety próżno go szukać! W dziejach ludzkości, nie było, nie ma i nie będzie drugiej takiej organizacji, z której rąk zginęło i niezmiernie cierpiało tyle ludzi, ile ludzi zginęło i cierpiało z rąk ludzi Kościoła. I co najgorsze, to wszystko w imię Boga! Z TYCH rąk ginęły całe cywilizacje! Co więcej, do dnia dzisiejszego, żadna z tych osobowości, z tym "naszym", legitymującym się watykańskim paszportem, Karolem, mylnie świętym nazywanym na czele, nie przeprosiła i nie prosiła ludzkości o wybaczenie! Dalej żyjąc w pysze, chciwości, chamstwie, zawiści itd., itd., dosłownie pławiąc się we wszystkich grzechach głównych!  Jest to organizacja czysto szatańska, działająca pod przykrywką chrześcijańskich wartości. Na szczęście Polska to już jest ich ostatni przylądek, ale po woli i tu tracą uznanie, władzę i przywileje...
Fajnie ktoś kiedyś powiedział, "Bo najniżej upadło to społeczeństwo, któremu jawni dranie prawią kazania o moralności". I tak jest w naszym przypadku. Szkoda :-(

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

16

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Jeśli chcesz coś zmienić zacznij od siebie,najprostszym sposobem pozbycia się księży jest odcięcie od kasy za darmo zobaczymy ilu zostanie.

17

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

zaczynając od samorządowców w górę to wszystko mafia. U mnie w okolicy jest spólka po byłym PGRze. oficjalnie jest dwóch właścicieli a nieoficjalnie to nie wiadomo. powiem tyle że udziały i to pewno spore ma w niej jeden z byłych znanych kapelanów wojskowych. jak na to patrze to mnieszlag trafia nie dla tego ze mają pieniadze ale dlatego ze nie mają problemów ze sprzedaza swoich produktów: czy to zboże, czy buraki, ziamniaki, itd. a dal pracowników to płaci tyle co ja w 1,5 zarabiam. a wiem to bo pracuje tam mój brat.

18

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

To ja dorzucę parę kwiatków do cytatu Piotra.
"Kościół rzymski przelał więcej niewinnej krwi, niż jakakolwiek instytucja w historii ludzkości (...) z pewnością nie będzie przesadą twierdzenie, że kościół rzymski zadał więcej nieuzasadnionego cierpienia, niż jakakolwiek religia, która kiedykolwiek istniała." - historyk William Lecky.
"Chrześcijaństwo przetrwa na ziemi jeszcze przez dziesiątki wieków - wypchane i w muzeum." - Mark Twain.
"Władza korumpuje, a absolutna władza korumpuje absolutnie. (...) W ten sposób nawet pobożność może prowadzić do niemoralności, a dewocja okazywana papieżowi może odwodzić od Boga." - historyk katolicki Lord John Acton.
"Jestem typowym dla formacji światopoglądowej moich czasów antyklerykałem, agnostykiem i libertynem. Księża zabiegają jak najusilniej o dostatek, są karciażami, obżartuchami i rozpustnikami. Nie życzę sobie, by w (moich) uroczystościach pogrzebowych brało udział duchowieństwo katolickie." - Stefan Żeromski.
Kler "nie ma kłamstwa, na które nie byliby gotowi, gdy chodzi o zwalczanie przeciwnika, nie ma bredni, której by w swoje owieczki nie spodziewali się wmówić." - Tadeusz Żeleński - Boy.
"Uważam, że sutannowych trzeba batożyć i gonić po śniegu na goło, za to wszystko co zrobili. Mój stosunek do kościoła jest jak najgorszy. Uważam, że kościół powinien zacząś płacić podatki od sprzedawania Boga." - Maciej Maleńczuk - muzyk.
"Interes władzy świeckiej papieża zwichnął kierunek kościoła z drogi koniecznych reform na przebieżone już gościńce wsteczne." - Józef Ignacy Kraszewski - gorliwy katolik.
"Księża i prałaci, wy oczekujecie zbawienia tylko od złota ... Nie mówcie, że ludy was opuszczają; to wy je opuściliście; one was szukają na posterunku waszym i tam was nie znajdują; one chcą się podźwignąć, a wy je w dół spychacie." - Adam Mickiewicz.
"Wy sędziowie, którzy wyrok na mnie wydajecie w tym celu, aby stłumić każdą iskierkę wiedzy, jesteście morderstwem przez kościół dokonywanym z pewnością więcej przerażeni ode mnie." - Giordano Bruno - na stosie.
"Do najbardziej odpowiedzialnych za klęskę mojego kraju należy Watykan. Zbyt późno uświadomiłem sobie, że prowadziliśmy politykę zagraniczną, służącą jedynie egoistycznym celom Kościoła Katolickiego." - 1940 rok, Józef Beck - polski minister spraw zagranicznych.
"Nie znam takich, którzy traciliby wiarę pod wpływem dzieł Marksa, Engelsa czy Lenina, ale znam wielu, którzy odeszli od kościoła, bo stracili wiarę przez swego proboszcza." - Józef Tiszner - ksiądz.
"Cóż to za rozruch u nas niesłychany ? Czy do piwnicy wkradli się złodzieje ? Czy wyschły kufle, gąsiory i dzbany ?" - o barbarzyńskiej ciemnocie mnichów w dziele "monachomachia, czyli wojna mnichów" - Ignacy Krasicki - biskup.
"To Watykan zorganizował zamach na papieża. Watykan manipulował i zmieniał tajemnicę fatimską, ponieważ wyjawiła ona, że Watykan podąża drogą diabła. Karolu Wojtyło, jesteś dobrym człowiekiem, ale zrezygnuj ze swojej godności, dopóki nie jest za późno (...). Diabeł jest w środku, w Watykanie. Bez pomocy księży i kardynałów nie mógłbym dokonać tego czynu." - Mahmet Ali Agca.
"Większość kleru spotyka się nie tam, gdzie się państwo buduje, ale tam, gdzie temu państwu rzuca się kłody pod nogi." - Kazimierz Czapiński - poseł 1918 rok.
"Powiedzmy sobie szczerze, ludzie w Polsce zaczęli się księży bać, co nie jest dobrym znakiem. Ponieważ mam za sobą doświadczenia z międzywojennego dwudziestolecia, kiedy ksiądz prefekt, czyli katecheta w szkole, miał na zasadzie Konkordatu tak dużą władzę, że ani nauczyciele, ani uczniowie nie ośmielali się z nim zadzierać, taki strach jest dla mnie zrozumiały." - Czesław Miłosz.
"Kościół hierarchiczny chce jedynie panować i odnosić korzyści, a religia jest dla niego jedynie fasadą, za którą ukrywa swoje właściwe zamiary (...). Kościół naucza, że każda wątpliwość wobec jakiejkolwiek prawdy przez niego głoszonej jest grzechem śmiertelnym. Kto nie wierzy będzie potępiony ! (...) Współczesne państwa i rządy w wyniku własnej słabości lub głupoty popierają mity o moralnym autorytecie Kościoła i jego niezbędności dla funkcjonowania prawidłowego społeczności ludzkiej. Nie widzę perspektyw dla Kościoła watykańskiego. Nowy papież Ratzinger jes jeszcze gorszy od Jana Pawła II." - Hubertus Mynarek - były ksiądz, teolog, filozof.
"Piotr apostoł (...) mawiał >>Nie mam srebra ani złota, u nich (papieży) wszystko błyszczy srebrem, świeci złotem, i szaty i dom, i sprzęt. Nikomu nic nie dadzą, jeśli nie wchodzi w grę złoto." (Większość duchowieństwa) "niestrudzenie ubiegają się o godności kapłańskie i biskupie nie po to, aby mieć dostatek pracy, lecz aby mieć dostatek pieniędzy." - Andrzej Frycz Modrzewski - publicysta.

Szkoda, że tego w szkołach nie uczyli. Ten kraj powinien być mlekiem i miodem płynący. Jest tylko mlekiem.

19

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

To robi wrażenie !

20

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Sławek napisałeś coś co wiem od dawna ,ale itak to nie przekona rydzykowych zwolenników bo to beton a głową muru nie rozwalisz !