21 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2008-11-16 21:16:56)

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Taki był mój cel Tomku.
A teraz parę podobnych kwiatków, tylko z innej łączki.
"Śpiewki o bogactwie Kościoła są nieprawdziwe." - Tadeusz Pieronek - biskup.
"Przyznanie Nagrody Nobla Janowi Pawłowi II byłoby zaszczytem dla komitetu noblowskiego, a nie dla samego papieża." - jw.
"Gdyby Jezus żył dzisiaj, też jeździłby mercedesem." - Tadeusz Rydzyk - ksiądz.
"Pije, łasy na pieniądze, zadaje się z kobietami, ale jako kapłan - bez zarzutu." - Jan Grzegorczyk - redaktor wydawnictwa dominikanów.
"Aby poznać prawdziwe zasady moralności, ludzie nie potrzebują ani bogów, ani teologii, ani objawienia, potrzebują jedynie zdrowego rozsądku." - Jean Meslier - wiejski proboszcz z Szampanii.
"Watykan jest swoistym terrarium - monoseksualnym i wrogim kobietom. To idealne wprost środowisko dla życia organizmów homoseksualnych (około 60 % hierarchów to homoseksualiści)." - Uta Ranke - Heinemann - profesor teologii.
"Od czasu, gdy padły wszystkie argumenty za prawdą chrześcijaństwa, wskazuje się dziś na jego nieodzowną dla godności człowieka moralność. Kto czyta Deschnera, musi dojść do odwrotnego wniosku; gdyby chrześcijaństwo było prawdą, to ze względu na godność człowieka, należałoby przed nim chronić ludzi." - Norbert Hoerster - profesor teologii.
"Polska i Polacy przez stulecia niezłomnie oddani Rzymowi, nie mają >>przyjaciela<<bardziej niebezpiecznego niż Watykan, który jest uosobieniem wilka w owczej skórze." - zapomniałem czyje to jest, ale podoba mi się. Wiem czyja jest końcówka.
"Nazywają siebie chrześcijanami, a są to wilki w owczej skórze." - Wolfgang Goethe - poeta.
"Pontyfikat Jana Pawła II to katastrofa dla Kościoła Katolickiego." - Hans Kung - teolog.
"Posługa Piotrowa w Kościele ma sens i każdy katolik ją akceptuje. Jednak papież jest dla Kościoła, a nie Kościół dla papieża. Jego prymat nie jest prymatem władzy lecz służby." - jw."
"Dopóki w Rzymie gromadzą się starcy w celibacie, chcąc w autorytarny sposób orzekać o sensie i praktyce małżeństwa, seksualizmu, rodziny, partnerstwa, nie dopuszczając do głosu lub współdecydowania bezpośrednio zainteresowanych, doputy to mówienie pozostanie niewiarygodne." - Magdalene Bussman - katolicki teolog.
"Kościół rzymskokatolicki stajnią Augiasza i burdelem Antychrysta." - Konrad Waldhauser - augustianin, kanonik.
"Muzyka techno to polega między innymi na tym, że oddaje się mocz w sposób niekontrolowany." - ekspert "Radia Maryja."
"Dla zabicia jednego winnego gotowi jesteśmy spalić stu niewinnych." - Konrad Dorso i Konrad Marburga - inkwizytorzy, twórcy "Młota na czarownice."
"My teraz, tak jak i dawniej, rokosz najmocniej potępiamy i gromimy wszystkich, a zwłaszcza duchownych upominamy i prosimy, aby bezbożne zasady rewolucyjne odrzucili od siebie i nimi się brzydzili, a byli podlegli zwierzchnim władzom, wiernie ich słuchali we wszystkim, co się nie sprzeciwia świętym prawom Boga i jego świętego Kościoła." - papież Pius IX na wieść o wybuchu powstania styczniowego.
"Cienia litości ! Nie wolno wybaczać ! Usuwaj tych którzy się ugną, i tych, którzy trwają w uporze. Ścigaj ich do ostatka, zabijaj, pal, aby pomścić Pana !" - list papieża Piusa IV do jednego z inkwizytorów.
"Papież stoi tak wysoko nad Królem, jak człowiek nad bydlęciem. Każda religia jest dobra, a najlepsza jest najgłupsza." - papież Aleksander VI.
"Świat chce być oszukiwany, oszukujmy go więc !" - papież Paweł IV.
"Problem żydowski istnieje i istnieć będzie, dopóki Żydzi będą Żydami." - Maksymilian Kolbe - święty.
"Żadna religia nie pociągnęła za sobą tylu ofiar ludzkich i nie wymordowała ich w sposób równie haniebny jak ta, która chełpi się, że zniosła ofiary raz na zawsze." - Bruno Bauer - teolog.
"Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności." - Marie von Ebnar Eschenbach - teolog.
Papież Bonifacy VIII "Nie znał granic w miłości swej do pieniędzy i do krewnych, zasypywał ich darami i dobrami, tak że dzięki jego nieokiełznanemu nepotyzmowi rodzina jego, dotąd niezamożna, stała się jedną z najbogatszych w państwie kościelnym." - Sepplet - filozof.
"Kuria rzymska dziś to zwyczajny stragan. Z chciwości obdarłaby wszystkich do naga. Sprzedajne są w Rzymie najwyższe godności. Złoto decyduje w kurii o słuszności." - Gaultiera de Chatillon - teolog.
"Lud ciemny, wierzący w czyściec, uwierzył, że poprzez odprawianie mszy można pomagać duszom umarłych i zaniósł pieniądze księżom zakupując od nich msze żałobne. Kler katolicki ucieszył się z tego nowego papieskiego wynalazku, zarabianiu na odprawianiu mszy żałobnych, a napychając sobie kieszenie złotem, śmiał się z głupoty ludzkiej." - i do dziś się śmieje - Stanisław Jankowski - nie wiem kim był z zawodu. Wiem, że był mądrym człowiekiem.
"Chętnie odwiedzają oni domy publiczne i knajpy, gdzie spędzają czas na opilstwie, obżarstwie i grach, pijani krzyczą, biją się i hałasują, lżą imieniu Boga i świętych swymi nieczystymi ustami, a wreszcie przychodzą do ołtarza prosto z objęć swych sprzedajnych kochanek." - Mikołaj z Clemanges - archidiakon z Lisieux. podejrzewam, że Francja.
Teraz idę umyć ręce.

22

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

sławek  hmm mam małe pytanie big_smile to to wszystko poprostu pmietasz wszystkie cytaty i tym podobne czy poprostu  poswieciłes troszke czsu i poszukałes w necie te najciekawsze fragmenty ??

bo jesli naprawde ty to wszystko wiesz wszystkie te cytaty i wogule to wszystko to ty cholernie łepski chłop jestes big_smile nawet jesli czesc z tego wszystkiego wiesz  na codzien to cie podziwiam big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

23

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Polecam  2 godzinny film na google ukazujący wielkie kłamstwo pod nazwą chrześcijaństwo "duch epoki"

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

24

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Dzięki Wojtas za miłe słowa !
Większość cytatów, tych ważnych, pamiętam w zarysie. Wiem czego dotyczyły i gdzie ich szukać. Cytat ma to do siebie, że nie możesz pominąć nawet przecinka czy kropki. W tej formie cytatów nie pamiętam, aż tak dobry w tym nie jestem.
Zajmuję się tym tematem ok. piętnastu lat. Jak katolicyzm bywa wojujący, tak ja jestem antyklerykałem wojującym. Czytam książki na ten temat wydane w naszym języku, coby mieć oręż do walki z tą czarną sotnią. Dyskusja czarnego ze mną, to dla niego jazda bez trzymanki albo wolna amerykanka - nie wie kiedy i z której strony dostanie strzała. ON niewiele może - nie ma rzeczowych argumentów i o tym wie. Najwytrwalszy wytrzymał dziesięć minut. Z netu w tym temacie mało korzystam, wolę słowo pisane. Mało książek z tej dziedziny tłumaczy się na Polski, czemu się nie dziwię. Pamiętam fajne wydawnictwo z Górnego Śląska. Sporo pozycji wydało. Niestety poszło z dymem, łącznie z domem wydawcy. Widocznie kółko różańcowe było tam bardzo prężne. Taki kraj. Teraz największe wydawnictwo tego typu jest w Gdyni. Robią świetną robotę. Tłumaczą i wydają świetne dzieła. Fajne hobby tylko niestety czasochłonne.

25

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Szczerze mówiac jeste pod wrazeniem ze ktos posiada takie hobby  i za razem popieram kogos kto to uprawia:D  za co masz ode mnie plus nie z wiedzy o forszaju ale z obszernej wiedzy z tytułem antyduchowieństwo big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

26

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Dzięki !
Tak dla relaksu, parę cytatów świętych, o naszej ładniejszej połowie ludzkości.

"U kobiety sama świadomość jej istnienia powinna wywołać wstyd." - Klemens Aleksandryjski (215r.)
"Dziewczynki zaczynają szybciej chodzić i mówić od chłopców, gdyż zielsko rośnie szybciej od pożytecznych roślin." - Marcin Luter (1483 - 1546).
"Księża, którzy udzielają noclegu kobietom i doznają przy tym podniety, muszą zostać ukarani. Kobiety natomiast mają zostać sprzedane przez biskupa jako niewolnice." - ustalenia II synodu w Toledo.
"Uroda cielesna nie wychodzi poza skórę. Gdyby mężczyźni widzieli, co jest pod skórą, widok kobiety wywołałby u nich mdłości. Skoro nie chcemy dotknąć końcem palca plwociny lub łajna, jakże możemy pragnąć całować wór nawozu." - Odon - opat benedyktynów w Cluny.
"Kobieto, jesteś bramą piekieł. Nakłoniłaś do grzechu mężczyznę, którego diabeł nie śmiał jawnie napastować. To z twojej przyczyny Syn Boży musiał umrzeć, powinnaś zawsze chodzić w żałobie i łachmanach." - Tertulian (ok. 160 - 220r.).
"Kobiety są błędem natury, z tym ich nadmiarem wilgoci, temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny." - św. Tomasz z Akwinu.
"Wartość kobiety polega na jej zdolnościach rozrodczych i możliwości wykorzystania do prac domowych." - jw.
"Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80. Dziewczynki powstają z uszkodzonego nasienia lub też w następstwie wilgotnych wiatrów." - jw.

Pewnie wtedy nie było psychiatrów.

27 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2008-11-17 01:38:55)

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Doprawdy Sławku, chylę czoła!
To też już od kilku lat jest moim hobby, dokładnie tak jak u Ciebie:-) Na książki ostatnimi laty niestety nie mam czasu, ale "Fakty i Mity" od samego początku czytam od dechy do dechy, a i w sieci lubię poszperać. Zresztą z racji wykonywanego zawodu, często bywam w różnych zakątkach Polski, wśród różnych ludzi i dosłownie włosy na głowie dęba stają, od tego co ci ludzie opowiadają. Zresztą już dłuuuugo nie słyszałem dobrego słowa w tym temacie, co napawa mnie niezmiernym optymizmem. Dla ostatnich jeszcze "wiernych" polecam szybki, skrócony kurs - "Jak katolicyzm przestał być chrześcijaństwem?", znajdujący się pod adresem http://www.rumburak.friko.pl/ARTYKULY/h … licyzm.php . Wiedza z niego jak i z całego tego portalu, też robi piorunujące wrażenie na naszych czarnych okupantach. Oni zresztą doskonale o tym wiedza, ale nie w ich interesie jest, abyśmy i my o tym wiedzieli. Najlepiej na takie perełki, reagują katecheci w szkołach i przedszkolach. Naprawdę, warto spróbować;-) Fajna też jest stronka http://www.pardon.pl . Są tam najnowsze wiadomości, których próżno szukać w różnych dzisiejszych mediach.

Widziałem, że na forum jest kilka osób z Człuchowa i okolic. Ostatnio słyszałem, że tamtejsi rządzący chcieli przekazać 300 hektarów ziemi rolnikom pod uprawy, ale gdy wkroczyli w temat purpuraci ze swoimi czarnymi gorylami, to szybciutko, po cichu z ogromną ilością wazeliny, za symboliczną złotówkę dostali całe te 300 hektarów. Teraz rolnicy co najwyżej mogą sobie od nich tą ziemię wydzierżawić. Prawda to?

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

28 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2008-11-17 13:45:08)

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Moje najwyższe uznanie hyle czoła.

29

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

szkoda tylko że garstka ludzi wie jaka jest prawda a reszta   ślepo wierzy w ciemną masę i jej obrzędy

30

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

A najgorsze jest to że jak nie w jedno tu w drugie gu... uwierzą.

31

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Niestety w dzisiejszych czasach do prawnika,lekarza i kleru bez kasy nie podchodż,gnij w więzieniu,zdychaj pod płotem,albo pochowaj się w ogródku:uuuu:

32

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

PiotrK napisał/a:

Żona będąc przy tym na zwolnieniu i leżąc w kilku szpitalach, od już ponad pięciu miesięcy nie dostała z ZUS'u ani złotówki i nie zanosi się na to, że w najbliższym czasie dostanie cokolwiek. Sprawa już jest w Sądzie, ale znając nasze realia, może ciągnąć się nawet kilka lat!

No to pierwsza bitwa w sądzie wygrana :smiley: Teraz czekamy na ruchy z ZUS'u. Pewnie będzie odwołanie, ale zobaczymy...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

33

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Powodzenia!!!

34

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Senk juu;-) Jakby ktoś potrzebował w podobnej sprawie dobre odwołanie, to mogę moje przesłać. Niebawem prawdopodobnie ten problem będzie szeroko też opisany w "naszej" ulubionej gazecie "Fakty i Mity" no i pewnie w innych też, a i do wszelkich kompetentnych władz też już pisemko przygotowuje. Zawziąłem się na to jawne draństwo i barbarzyństwo, więc nie popuszczę! Do telewizji też napiszę, a co tam! Nie chodzi mi konkretnie o mnie i moją rodzinkę, ale ogólnie o ten problem, z którym wiele młodych rodzin i niekiedy samotnych matek nie może sobie poradzić i z góry pozostają na przegranej pozycji.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

35

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Zdrowia! big_smile Przyda się hehe

36

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Powodzenia !

37

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

walcz o swoje! powodzenia

38

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

maksx
napisał:
Z całego serca dzieci wam gratuluję ,ale pozatym to co tu piepszycie to szkoda gadać...jakaś straszna zawiść w was jest i liczycie nie swoją kasę.

za bawne że jego avatar mówi
"evil empire" big_smile heheeh dobre

pewno mnie też wkurzają konkordat doprowadził do wypłacania księżom pensji czy jak to sie nazywa co przeczy temu czym jest kosciół bo kościół to ludzie i z ich szczerej checi powinien sie utrzymać a nie z moich podatków...swiątyni opatrzność   grrrrr
kolejna sprawa od której kipie to Pius 12 czy wiecie że tego @#%@#$ chcą zrobić świętym?? koleś Hitlera nie potępił kościół pomagał uciec SSmanom do argentyny no kurde tak sie zachowuje papierz??? gdzie moralnośc?
w krakowie  na jednej ulicy Hans Frank i Sapiecha likwidacja getta śmierć wszędzie i sapiecha nic nie zrobił a przynajmniej nie słyszałem...

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.&#8221;
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

39

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Dzięki koledzy!
Jestem ciekaw jak daleko sięgnie głos takiego małego człowieczka jak ja? Mam nadzieje, że będzie to ten kamyk, który wywoła jakąś lawinę...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

40

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Oj naiwny jesteś jak 5-cio latek smile
Czarni mają władze od 2000 lat, to bardzo duże doświadczenie. Już było kilka rewolucji, które w najlepszym wypadku wypychają ich z jednego kraju, ale przenoszą do innego. Dopóki ludzie będą wierzyć w nich to będą bogami.