41 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2008-12-09 02:09:35)

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Masz 100% racji, ale tu akurat nie o czarnuchów mi chodzi.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

42

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

To nie temat o kościele ? Myślałem że czytam ze zrozumieniem, a Ty o Afryce piszesz, no nieważne, coś mi się pokiełbasiło. Ja do murzynów też nic nie mam.

43

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Poniekąd. Przeczytaj dokładnie :-)

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

44

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

Masz racje na nich nie ma żadnej siły bo ludzie zawsze będą w coś wierzyć.

45 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2009-01-10 18:18:54)

Odp: Jak się nie narobić, a dużo pieniędzy zarobić...?

No i stało się smile
We wczorajszym, czyli najnowszym numerze „Faktów i Mitów” ukazał się pierwszy artykuł, w sprawie którą poruszyłem na początku wątku, a która dotyczy „mnie i mojej rodzinki”, pt.: „BeZUStanna walka kobiet”. Celowo piszę w cudzysłowie, bo problem ten dotyczy nie tylko nas ale i tysięcy młodych kobiet i małżeństw, a gazeta ta, w odpowiedzi na moje pismo, jako pierwsza po raz kolejny ujawniła Fakty i obaliła Mity dotyczące tej rzekomej prorodzinnej polityki „naszego” państwa, a zwłaszcza bandytyzmu w ZUS’ie. Zapowiedź tego artykułu na stronie internetowej gazety www.faktyimity.pl brzmi następująco:
„Miła panno, zanim pójdziesz do łóżka w celach prokreacyjnych, wiedz, że jeśli akt miłosny się powiedzie i za 9 miesięcy na świat przyjdzie śliczny bobasek, to ZUS zrobi wszystko, by udowodnić, że zaszłaś w ciążę tylko po to, by wyłudzić zasiłki.”

Szczególnie wszystkim polecam ten numer gazety, ponieważ jak zwykle wydanie jest rewelacyjne i o jak zawsze niespotykanej w Polsce treści, przez co zapewnia wiele wrażeń czytelnikowi.... Zwłaszcza artykuł o przekrętach Caritas’u i o przyczynach masowych odejść Polaków od Kościoła. Temat jak najbardziej na czasie, bo będzie o czym podyskutować z panem w czarnej kiecce, na powszechnej zbiórce pieniędzy zwanej kolędą.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.