Temat: która godzina?

Która godzina? coś nie tak z zegarkiem na naszym forum jest kilka godzin do tyłu chyba ....

2 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2009-01-05 22:36:09)

Odp: która godzina?

w porównaniu do mojego czasomierza na węgiel to na forum jest o parę minut wcześniej . dokładnie o 7 min 21 sekund  :pa:

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

3

Odp: która godzina?

ee cos nie tak
jest 22:55 a na "belce" nad wątkiem jest 15:34

4 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2009-01-06 00:05:27)

Odp: która godzina?

sorry 17:05

5

Odp: która godzina?

Gdzie Wy tu zegar widzicie ??
Może nie do końca trzeźwy jestem, ale zegara to ja jakoś nie widze, może jutro sprawdzę wink

6

Odp: która godzina?

;D Dodaj post i zobacz jak będzie godzina dodania a jaką masz gdzie indziej nigdy się nie zgadza, zobacz ostatnią wizytę na forum np i co okazuje się że Ty orałes pole forszajem i byłeś na forum przy okazji big_smile:D tylko że to nie ta pora roku big_smile no ale tak obrazowo ;D:D

7 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2009-01-06 11:41:23)

Odp: która godzina?

już mysle ze to rozgryzłem. Tak patrzę i myslę że moze serwer na którym jest strona jest w innej strefie czasowej. jest sześc godzin różnicy czyli serwer stoi gdzie? w USA lub Kanadzie! a te 7 min to rzeczywiście złe ustawienie zegarka
Pozdrawiam

8 Ostatnio edytowany przez Dario (2009-01-06 12:16:19)

Odp: która godzina?

Dla dobra nauki dodaje post i zobaczymy smile

Rzeczywiście ok. 7 minut różnicy big_smile

9

Odp: która godzina?

To są wahania czasoprzestrzeni.

10

Odp: która godzina?

Jeśli macie różnicę kilku godzin to musicie zmienić w ustawieniach strefę czasową na GMT00 , a jeśli chodzi o różnice minutowe to tego raczej nie unikniemy chyba że nasze komputery oraz serwer z naszym forum będą korzystały z tej samej aktualizacji czasu

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty