1

Temat: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jakie są ceny żyta i jęczmienia w waszych regionach?.Czekam na szybkie odpowiedzi,a może admin zrobi jakąś ankietę z cenami?

2

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

saletra włocławek 1138 świnki 4,10 +vat prosiaczki 250-320

3

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

http://www.wir.org.pl/notki/roslinne.htm produkty roślinne
http://www.wir.org.pl/notki/zwierz.htm produkty zwierzęce
http://www.wir.org.pl/notki/srodki.htm środki produkcji
tu można sobie porównać ceny w Wlkp

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

4

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dzięki koledzy za informacje,ceny powalają na kolana jednak żytko zostanie w domku będe palił sobie w piecyku na przyszłą zimę u nas najtańszy węgiel kostka sprowadzany z czech kosztuje 490pl-enów.Tak UNIA to zguba.

5

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

witam widze żę nie TYlko ja pale żytem mam spory zapas węgla a jak zasypie wegielek żytem to się palii i paliiiiiiiiiii a co do cen to pszenica od 440 paszowa do 520 -570  jakościowa, żyto 340-380, kukurydza 450, owies 500 , jęczmień 440-480,prosiaczki 250- 320 para a świnki 4,10 + vat
to są ceny w okolicach Oleśnicy i Namysłowa

6

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ojoj jaka pszenica droga:) u mnie max to 500pln sad i dalej czekam może cos więcej bedzie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

7

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

myśle zę jeszcze skoczy sam czekam na lepszą cene nie jestem pewny na 100% ale powinna skoczyć, narazie pchają na statki do szwecji i wyorzą do niemiec bo jest korzystny kurs euro ale jak euro poleci to nic nie wiadomo co dalej z jednej strony to wszystko co lepsze wyjedzie z kraju a jeść coś trzeba a 2 to jak stanie export to i cena może polecieć

8

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Witam
Ja się martwiłem jak w żniwa prosto z pola sprzedałem pszenżyto po 570 za tonę. Do tego był termin płatności 60 dni.
Pozdrawiam

9

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

dzisiaj dostałem fakture za mleko,wyszło 0,855 zł za litr-szkoda gadać .3tygodnie temu sprzedałem 9 opasów,średnia waga 580 kg a za kilogram wyszło po 5,50zł.cielenta-byczki sprzedaje po 600 zł-3,4tgodniowe

10 Ostatnio edytowany przez Bombay (2009-04-08 08:37:14)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Witam. Jaką rase bydła masz? Ile tak srednio kg maja te 3-4 ytgodniowe cielaczki? Tak patrząc Twoim powiecie i wojewodztwie to stosunkowo niedaleko. ja mieszkam 8 km od kostrzyna. Byłbym zainteresowany 2-3 sztukami. pozdrawiam

Tak to jest jak sie na szybkiego czyta i pisze. Piszesz przeciez ze mleko oddajesz czyli bydło mleczne masz:)

11

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

posiadam bydło mleczne rasy hf ale równierz bydło mięsne rasy sharolaise,limousine oraz piemontese

12

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

dzisiaj zamówiłem olej napędowy po 3,25 za litr

13

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dobra cena tylko brać unas po 3.5 0

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Unas [powiat ALEKSANDRÓW KUJ woj KUJAWSKO-POMORSKIE] olej napędowy po 3,39 a świnki po 4.65+WAT

15

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

OnN 3,46

GG 9784904
sklep@fortschritt.com.pl 0748506822
www.fortschritt.com.pl

16

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

On po 3,65zł powiat Koło.

17

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

W czoraj sprzedałem byczka 3tyg. cena bez zmian 600 zł.Cena mleka za kwiecień 0.835 zł za litr.

18

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dzisiaj mam dostawe on po 3,15zł za litr.

19

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dzisiaj kupiłem ON po 3 zł za litr

20

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ja do swojego forsza leje po 3,36 za litr nie jest źle .... mleko oddaje po okolo 70-paru groszy za litr  OSM "KOŁO"  oddział w Grodkowie . prosiaki 250-300za parę   ... niedługo będę miał byka około 600 kilo na sprzedaż .... ciekawe jakie ceny będą .....

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38