261

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

cos słabo   w tym roku  w tych pielaszkowicach .. w zesżłym roku  szli  prawie identyko  z  młynem w Ujeździe ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

262

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

w sezonie to była u nich najwyższa cena, mi się udało po tyle sprzedać bo prosto z pola woziłem bo najbliżej, tydzień po już była po 680 coś takiego, na zimę będzie drożej bynajmniej w tamtym roku tak było u nich . A i u nich jeszcze kwintal pszenicy nasiennej Bravura 190zł przy wpłacie odrazu a z przesunięciem terminu płatności maksymalnie do marca to 210zł

263

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

http://panoramafirm.pl/m%C5%82yn/%C5%82 … i,brzeziny  Uważajcie na tą firmę gościu jest bardzo nie słowny,przyjechał po miesiącu i dwa razy zmieniał ustaloną cenę.Przez niego interes stoi a nawozy zdrożały.W zeszłym roku jak ceny szły w górę to nie było mowy o większej cenie od ustalonej.

264

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Saletra CAN 1250 tona.

265

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

mocznik 1780zł/t
saletra 1340 zł/t
Co najmniej raz na tydzień podwyżka...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

266

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ceny z piątku
Saletra 1340
Saletrzak 1300
Sól potasowa 1890
Świnki 5,40+vat

267

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

widzę że świnki wysoko u was. Ja ostatnio dostałem 5,40 z vatem i to jest jedna z wyższych cen...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

268

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Takie ceny i u mnie w skupie ale na czarnym rynku jeszcze drożej .Świnek mało a w sklepie drogo i taniej nie będzie a święta za pasem jeść się chce

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

269

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U mnie czarnorynkowa cena świni 5,80zł

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

270

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

big_smile czarnorynkowa... hehhee jak kokaina;)

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

271

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Byłem dziś w sklepie i widziałem ceny pułtusz-masakra klasa wyłącznie S i E cena od 9,30 do 9,90 za kg w takim razie ja za świnki sprzedane na "czarnym rynku" będę od dziś brał po 6 zł a jak na razie klientów  nie brak.

272

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dziaj sprzedałem przyczepę pszenicy cena za konsumpcyjną 790 paszowa 730

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

273

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

niby  Młyn prochowice płaci 900zł\t ...  jutro bede cos wiedział wiecej ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

274

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

do prochowic mam 50 km

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

275

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ja troszke bliżej .. ale jutro podzwonie i popytam .. jak coś to zawiozę próbę i będę wiedział co i jak

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

276

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ooo w prochowicach jest młyn??
ja tam zawsze do Korkusia sprzedaje http://www.komex.agro.pl/

277

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ja właśnie sprzedałem w komexie skąd jesteś? Ja mam 4 km

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

278

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

powiat SRedzki gmina mięinia, zakrzyce kolo lutynii, tej z kabaretu neonówka:)

279

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ja pracuje w środzie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

280

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

zorak napisał/a:
Scorpion napisał/a:

Mięsny ?

tak, 75% LM. Niestety setki się jeszcze nie dorobiłem bo bazuje wyłącznie na własnym materiale. Kolejny LM rozpłodnik będzie miał już ponad 80% z tym że mam chęć zostawić Simka. Na co się zdecyduje to się jeszcze zobaczy. A tak na marginesie to jak będzie wyglądało cielę po matce LM i ojcu Simentalu ?

ja zawszkupuje 100% lm ale kupuje 300 kg za około 12zł +vat