301

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

On Orlen 5.69 zł

302

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ja za 5,37 tez mam orlenowskie w pełni legalne z fakturką. Tylko to jest opcja dla stałych klientów jednej stacji przy zakupie 2 tys litrów

Rolnik z powołania:-)

303

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

No i podkarpacie pajej :beer:

304

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jak tam wygląda u was cena ziemniaka? U mnie w okolicy (Wieluń, łódzkie) pośrednicy z odbiorem na miejscu płacą po jakieś 10gr za kg...... Oczywiście za ziemniaczki pakowane w woreczki 15 lub 30kg.

http://img99.imageshack.us/img99/609/annimatiebalktx6.gif http://i51.tinypic.com/143g949.gif

"...badz czlowiekiem laskawym tak, i od czasu do czasu wcisnij prawy ALT."

ŁONA -ĄĘ (klik)

305

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

NO te ziemniaki to darmo .U mnie ziemniaków mało się sadzi u rolnika 0.50gr-0.60gr na gieldzie rolnej 0.80gr w sklepie ok 1zł

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

306

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

marek2011 napisał/a:

NO te ziemniaki to darmo .U mnie ziemniaków mało się sadzi u rolnika 0.50gr-0.60gr na gieldzie rolnej 0.80gr w sklepie ok 1zł

U nas na rynku były niby  po 30 gr, ale tylko białe i najlepiej Irgi... a i to prawie nie było kupca...

Ja sprzedałem ostatnie worki Vinety i Lord'a po 20 gr/kg jako pasze dla bydła... nie bardzo mam gdzie przechowywać i tak wyszło...

W sklepach i na targu cena trzyma się w ok. 0,8-1 zł/kg

307

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

na targu gdzie sprzedaje to 0,5zł/kg paszowy 0,3zł/kg ale z kupcem słabo w domu to jadalny 0,3zł/kg

Rolnik z powołania:-)

308

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ON cpn Nowe Miasteczko 5,18brutto ,dzisiaj mi dowieżli ale od jutra +0,05zł więcej. OO po 0,89 euro w Guben.

309

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Lesław to wierz mi że i tak taniutko ten ON u mnie w Ślesinie 5,54...kurna są dwie stacje, na orlenie remont i zamknięty to pierwsza stacja tak podkręciła śrubę...ehhh
Mleko mleczarnia Konin(łowicz) 1,29 zł

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

310

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Skorpion możesz napisać jaką cene macie za litr mleka według cennika w mleczarni ROTR Rypin?

311

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jaki litraż ?

312

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Najniższy.

313

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

No to do 2 tys .. czyli pewnie 95 gr.
do 6 tys - 1,0
do 14 tys - 1,05
Według cennika .

314

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

A jak to wychodzi na fakturze?pytam bo znajomy sie chwali ze dostaje po 1,40 ma 10 krów które jedzą tylko kiszonkie z kukurydzy i srut,zadnych dodatkow nie daje więc białko i tluszcz wysoki nie bedzie.

315

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ON na watis 5,68 zł

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

316

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Faktura za mleko odstawione ostatniego miesiąca roku wygląda tak. Cena brutto 1,48zł za litr,parametry 4,56 tłuszcz i 3,74 białko.

317

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dzisiaj kupowałem saletre Puławska 34% z magnezem 1520zł tona ,masakra

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

318 Ostatnio edytowany przez bamreras (2012-01-12 17:42:42)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

no te ceny przerażają. A żywiec w dół i to ostro. przez 2tygodnie prawie 1 zł w dół.
Były 5.50zł+Vat teraz jest 4.60+Vat.
Bydło od 7zł+Vat (za HF) do nawet 8.40zł+Vat.
ON 5.64zł

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

319

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jakie są ceny buraka czerwonego w hurcie i detalu na południu Polski

320

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Czy na tym forum poza mna nikt nie uprawia buraka czerwonego  dziwne ale może prawdziwe