41

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

rudemenes  w naszy rejonie wystąpiły nadmierne opady deszczu prawie cały czerwiec i połowa lipca dlatego mamy problem z gęstością jest max 75.5 a co za tym im mniejsza gestość to lżejsza pszenica. a gluten to mam 30-35 białko 14-15.  Za twoją pszenice unas dostał byś ponad 530zł

42

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

a kto tyle płaci ??
ja sprzedawałem osadkowskim z ich transportem.
skąd ty nabrałeś tyle glutenu ?????

43

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

3,02 za diesla na stacji WATIS w Ślesinie,  hurtowe ilości w naftohurt Koło istnieje jakaś negocjacja cen, ale na wiosnę przyłożą cene.
Fenol masz jakieś namiary na [Waits] w ślesinie nr tel to bybyło koło obwodnicy czy w innym miejscu bo mam jakieś 30 km do śleśina i nieznasz aktualnej ceny  ta cena to chyba bez watu bo unas Chuzar sprzedaje po 3.66 brutto hurt

44

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

tak bez watu zapędziłem się spojrzałem na rachunek i przepisałem teraz się pokapowałem, aktualnej ceny nie znam ale oni sa znacznie tańsi niż sąsiedni orlen tak to te stacje obok obwodnicy

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

45

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

dzięki pojade w tygodniu to się zorientuje [jak mnie nie zasypie]

46

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U nas za pszenicę poszową płaca 480 + Vat wychodzi 508 zl.
Giżewski ubój i przetwórstwo indyka Słupia Kapitulna / Rawicza

47

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ja właśnie dzwoniłem  do Ujazdu górnego  płaca 500pln na rękę   ale nic musze sprzedac bo jeszcze ani grama  nie sprzedałem ze żniw ale kasa się juz konczy neutral miałem nadzieje że będzie wiecej

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

48

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Czas zacząć przegląd cen pszenicy w kraju u mnie czyli centrum kraju paszówka po 600zł a konsumpcyjna 700zł + vat.

49

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

na zachodzie ( Młyn Kostrzyn) 75 + vat jesli ma bardzo dobre parametry to cena indywidualnie z szefem nawet po 80 + vat.

50

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ja to mam zgryz teraz dzierżawy za ziemie na rok mam 25 ton pszenicy a przy obecnej cenie to szok w trampkach

51

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

a tak w ogóle jak myślicie kiedy orka i siewy w tym roku przy tym deszczu chodzi mi o rzyto i pszenice

52

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

u nas żyto kosztuje 600 a pszenżyto 520

53

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U Tracza w Braszowicach k/ Ząbkowic Sl. pszenica spełniająca parametry 740 z Vatem

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

54

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

skup Żarów "AGROTRANS " pszenica konsumpca 750zł paszowa niby po 600  zrośnięta po 400zł  termin płatności 30 dni

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

55

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

według prawa jest 14dni a nie 30

56

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

u nas można już powiedzieć pszenica 800 żyto 600

57

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U mnie podobno już płaci 900 jak są dobre parametry a jak doskonałe to da i 1000 ale ten młynarz to jest krętacz bo rok temu obiecywał płacić 540, pszenica miała dobre parametry (liczba opadania 280, glutenu ponad 30) i ten młynarz powiedział ze taka sobie i jak  powiedział ze zapłaci 480 a znając jego to jak zawiózłbym mu to znowu cena spadłaby o jakieś 20 zł. W tym roku to trochę mi głupio zawieźć próbki bo mi wypomina ze miałem taka dobra pszenice i mu nie zawiozłem

Rolnik z powołania:-)

58

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Z tego wynika że i tak zapłaci  700.

59

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

saletra po 830  polifoska 6-20-30 po1470

60

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

tomek1974 napisał/a:

Z tego wynika że i tak zapłaci  700.

O ile parametry wyjdą bo z tego co wiem to w tym roku z tym trudno

Rolnik z powołania:-)